19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.
Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese metalen waterketels met signaturen. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 10 - ø 15,5 cm. In goede staat.
Antieke zware groen-marmeren Art Deco schaal met bronzen armaturen, kikkers en ananas. Circa 1935. Chip deksel. Afmeting: 33 x 27 ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil geëlektrificeerde messing gaslamp met drie contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 80 x 60 cm ø.een kapje gelijmd In redelijke staat.
Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.
Drie maal oud messing. Bestaande uit: Wierookbrander, circa 1900. Perzisch kistje. Oosterse heilige koe, circa 1900. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek Tibetaans ritueel bronzen mes met dieren decor. In houten houder. Afmeting: L 28,5 cm. In goede staat.
Vroege Chinese bronzen wierookschaal. 17e Eeuw of ouder. Bodem scheuren. Afmeting: 6,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude houtgestoken Chinese hoogwaardigheidsbekleder. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen penkandelaren. Afmeting: H 43 cm. In goede originele staat.
18e - 19e Eeuwse Neo Gothische bronzen penkandelaar met leeuwen. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen Neo Gotische kaarskandelaar met leeuwenpoten. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Groot kaliber, antiek bewerkte messing granaathuls. Met voorstelling van worstelende halfnaakte dames. Afmeting: 8,5 x 13,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese lakwerk stapeldoos met beschildering en Familie Rose plaquette op deksel. Musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Art Deco dekseldoosjes. Eén maal gehamerd, plated. Eén maal palissander met inleg. Afmeting: 7,5 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde houten dekseldoos met lezende man. Binnenrand iets beschadigd. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kistjes met ivoren banden en sierwerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen. Circa 1900. Eén maal opaline melkglas met bronskleur, scherf gelijmd. Eén maal ovaal met messing en kristallen gegraveerde binnenbak. Plus Murano glazen snoepjes. Afmeting: 1...