19e Eeuws notenhout gestoken bordenrek. Circa 1870. Afmeting: 122 x 37 x 13 cm. In goede staat.
3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat
Twee oude messing bewerkte kistjes. 20e Eeuw. Eén maal Empire-stijl met leeuwen, ranken en vogels. Eén maal Oosterse-stijl, floraal. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk pennendoos met vogel decor. Circa 1920. Afmeting: 24 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Drie oude blikken reclameborden. Tweede helft 20e eeuw. Bacardi, Grolsch en Grolsch Lentebok. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen scheepslamp met opschrift Ankerlicht No. 35592. Circa 1920. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met waterketel. Afmeting: 70 x 33 cm ø. In goede staat.
Jugendstil messing keteltje met comfoor. Circa 1915. Gemerkt Kurz & Co Tiel. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Ongebruikte electrische gitaar Discover Guitar USB. Gemerkt Jon Learn to play. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Jugendstil barometers. Circa 1915. Afmeting: 42 - 50 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. G...
Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Miniatuur portret in mahoniehouten omlijsting. Dame met halsketting. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen bouilloire. J.W. van Buuren. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Set antieke Renaissance kandelaren, circa 1900 + drie maal Perzisch. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Drie maal antiek historisme. Eén vernikkelde 3-lichts kandelaar. Eén messing bewerkte asbak, taveerne. Eén opengewerkte tinnen schaal. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.
Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten gesneden documentenkist met slot en sleutel. Met stadsgezicht op deksel. Circa 1920. Afmeting: 35 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Verzameling authentieke pins Olympiade 1964. Afmeting: 41 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen gesneden goden. Circa 1900. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Grote tinnen wandplaquette naar antiek voorbeeld. Man met hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 47 x 4 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude pennen. Onder andere: Montblanc, Colibri, Parker. Afmeting L 12 - 24 cm. In goede staat.
Hoornen rozenkranshouder. Circa 1920. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.
Vergulde Egyptische messing plaquette met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 28,5 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek messing. Circa 1900. Eén maal cloisonne schenkkan. Eén maal dekseldoos met rondom figuren decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese lakwerk met parelmoer schrijfkist. Met inktsteen, bamboe pennen + lakstempel. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Oude Japanse of Indonesische handbeschilderde papier mache theater pop. Eén houten voetje mist. Circa 1930. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Lot van vier oude waaiers. Eén maal Frans. Drie maal China. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Twee glazen schalen. 20e Eeuw. Eén maal Art Deco jardiniere, ontwerp Graffart en Delveune. Circa 1935. Eén Saint Lambert schaal. Zestiger jaren. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.
Verguld messing katholiek drie-luik altaar. 20e Eeuw. Met steendrukken. Neo Gotisch. Afmeting: 30 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.
Notenhouten theestoof met bandintarsia en antieke koperen ketel. Afmeting: 50 x 36 cm ø. In goede staat.
Drie antieke stenografie oorkondes. Gesigneerd door Duployé. Circa 1900. Afmeting: 45 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.
Twee moderne metalen schemerlampen in vaasvorm. Afmeting: 67 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.