Antieke Duitse speeldoos met kam (goed). Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneert. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 20e Eeuw. Rood + zwart. Grote kan bedeukt aan rand en kleine kan handvat afgebroken. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven oude pennen. Onder andere: Montblanc, Colibri, Parker. Afmeting L 12 - 24 cm. In goede staat.
Zweeds Silva scheepskompas in eikenhouten foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf maal scheepvaart. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mapro scheepsklok + barometer, twee maal scheepshoorn, één maal messing brandblusser. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
70-er Jaren Sputnik weerstation. Messing en pvc. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude Oosterse schoenmakerskist met koperbeslagen en met zestien glazen flacons met koperen deksel en lades. Afmeting: 85 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinese messing siervazen met draken en bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oud Engels meetinstrument. Everelt Edgcumbe London. Met eiken kast. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.
Arabische voorstelling in lijst. Composiet. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Vier oude brandweerspuiten van metaal met messing. Koppelstukken. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke Romaanse-stijl messing tafelbel met annotatie 1365. Echter rond 1900. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 65 x 95 x 10 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl tafelbel met apostelen en godslampen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote tinnen wandplaquette naar antiek voorbeeld. Man met hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 47 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke meerschuimen tabaksmondstukken met origineel lederen foedraal. Circa 1900. Eén maal drinkende dame. Eén maal hondje. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskannen. Afmeting: 45 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees lakwerk pennenbakje met goud figuren decor. Circa 1920. Afmeting: 3 x 20 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen gesneden goden. Circa 1900. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Drie oude Russische handbeschilderde lakwerkdoosjes met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Twee oude portre montres. 20e Eeuw. Eén maal historisme-stijl met putti, messing. Eén maal notenhout. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Kleine petroleumlamp met wildzwijntand (blaker). Oosterse vijzel, bewerkt. Bronzen inktpot. Dekseldoos. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke tabakskokers. Eén maal koper, circa 1880. Eén maal Fries, schuitvorm, circa 1900. Eén maal lederen sigarenkoker, circa 1860. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote Art Nouveau-stijl beschilderde metalen lamp met marmeren basement. Beschadiging marmer onderrand. Vrouw draagt lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 32 cm ø. In redelijke staat.
Klassieke lamp met figuur op albast sokkel met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H87 x 30 cm ø. In goede staat.
Antiek kistje met Vogelaugen furnier en putti op geit. Circa 1900. Afmeting: 9 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
Vier natuurstenen Chinese decoratieve bloempotjes met jade bloembakken. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Drie maal oud China. Eén antieke houtgesneden quan yin, licht hout, voet beschadigd. Eén maal houtgesneden Chinese jongen, prachtige kwaliteit. Eén maal koraal kikker. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede st...
Kleine antieke Duitse notenhouten polyphon met muntinworp en lade + platen. Circa 1900. Met dubbele kam. In goed werkende staat, met mooie klank. Afmeting: 92 x 32 x 42 cm. In goede staat.
Twee kapitale grote vuurvergulde Empire kaarskandelaren met zwanen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 18e- 19e eeuwse Chinese wijnhouder in typische U-vorm. Met drie spits toelopende poten. Fijn gedecoreerd met emaille maskers met tanden. Ook op onderbodem verguld drakenhandvat en binnenin bl...
19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Javaanse jongen met tabakspijp en kruik, voorzien van inkthouder en pennenhouder. Reservoir niet erbij. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne wierookpot met deksel, florale decors, vergulde Foo-hondenkoppen en bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14 x 11,8 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden apothekers gaper met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee kapitale bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met marmeren sokkels. Jongen en meisje. Zeven-lichts. Verguld brons en donkerbrons gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeldzame grote messing (bibliothecarislamp) bureaulamp. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee oude Aziatische bronzen speelgoed paarden. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen gespsluiting met jade. Afmeting: 16 x 4,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Japanse figurengroep. Circa 1900. Houtgesneden, gepolychromeerd en met ivoor. Circa 1880. Afmeting: 15 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruneerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke historisme hoorn des overvloeds in het brons. Circa 1880. Met amor en duif en octagonaal marmeren basement. Breuk marmer. Afmeting: 61 x 34 x 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen coupes met bacchus en marmeren voet. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee grote antieke historisme schenkkannen met cassis-kleurige glazen reservoirs. Deco stukken. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote oude messing met marmer lampenvoet en putti. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Stel ronde whiskey karaffen compleet met stop. Afmeting: H 30 cm. Geplaatst op spiegel dienblad met plated rand. Afmeting: 27 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Twee Japanse kalebas-vormige cloisonne vazen. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 37 cm. In goede redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse houten stalamp met beschildering en moor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.
Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.
Antiek vernikkeld messing tafelstuk met Jugendstil dame. Circa 1915. Kristallen schaal geëtst. Afmeting: 31 x 26,5 cm ø. In goede staat.
Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.
Antiek blauw porseleinen vaas met bronskleurige compositie metalen montuur. Circa 1870. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gesigneerde bavelaar (diorama). Door H. Berck 1865. Landschap met dorp, figuren en vee. Gemaakt van diverse organische materialen. Afmeting: 57 x 49 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten gepolitoerde Zwitserse Reuge speeldoos met florale intarsia. Met drie melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Grote Franse goudkleurige compositie metalen tafellamp met edelman. Circa 1900. Latere elektrificering. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen tafellamp op marmeren basement. Circa 1920. Putti slaat op trommel. Elektrificering later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten barograaf. Jules Richard Paris. Circa 1920. Afmeting: 14 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met acht melodieën. Palissanderhout met florale intarsia. Kam heel. Inclusief sleutels. In goede spelende staat. Afmeting: 12,5 x 45 x 17 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lakstempel in originele cassette. Met florale guilandes. Afmeting: 12 x 6,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Grote oude Ettienne Aigner lederen dokterstas. 60er-70er Jaren. Afmeting: 45 x 28 x 53 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met turnende vrouw op onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 31 x 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen historisme pronkvazen op rood marmeren sokkels. Neo Renaissance. Chips marmeren sokkels. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal. Messing vernikkeld met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 12 x 45 x 18 cm. In goede staat.
Zeer groot Oosters snijwerk uit boomstam met 27 gebeeldhouwde olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 298 x 74 x 60 cm. In goede staat.
Twee grote Neo Gotische messing wandkandelaren met ranken en wandmonturen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 15 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.
Vier antieke Chinese metalen waterketels met signaturen. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 10 - ø 15,5 cm. In goede staat.
Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke zware groen-marmeren Art Deco schaal met bronzen armaturen, kikkers en ananas. Circa 1935. Chip deksel. Afmeting: 33 x 27 ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.
Antieke Jugendstil geëlektrificeerde messing gaslamp met drie contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 80 x 60 cm ø.een kapje gelijmd In redelijke staat.
Oude bronzen Tibetaanse tempelbel met gezichten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.