Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten dekseldoos met portret, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde houten dekseldoos met lezende man. Binnenrand iets beschadigd. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Houten sierkistjes
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse houten kistjes met ivoren banden en sierwerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.

Antieke palissander reiskist, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke palissanderhouten reiskist. Circa 1900. Metalen slotplaatje en metalen lijsten missen. Afmeting: 15 x 37 x 27 cm. In redelijke staat.

2x Antieke dekseldozen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke dekseldozen. Circa 1900. Eén maal opaline melkglas met bronskleur, scherf gelijmd. Eén maal ovaal met messing en kristallen gegraveerde binnenbak. Plus Murano glazen snoepjes. Afmeting: 1...

Tibetaanse documentenkist
Resultaat: 30 EUR

Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede documentenkist. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Messing Art Nouveau-stijl lamp
Startprijs 40 EUR

Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 18 cm ø. In goede staat.

Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Japanse tafellamp, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke porseleinen lampenvoet
Startprijs 50 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Oude zakkroonluchter
Startprijs 80 EUR

Oude vernikkelde zakkroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 50 cm ø. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.

Glas-in-lood hallampje
Startprijs 140 EUR

Oud glas-in-lood hallampje met hout. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 25 cm. In goede staat.

Jugendstil plafondlamp, 1915
Startprijs 60 EUR

Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.

Antieke lampenvoet
Resultaat: 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

2x Moderne schemerlamp
Startprijs 40 EUR

Twee moderne metalen schemerlampen in vaasvorm. Afmeting: 67 x 41 x 12 cm. In goede staat.

Oude Jugendstil hanglamp
Resultaat: 170 EUR

Oude Jugendstil hanglamp. Gesigneerd Jean Noverdy. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In goede staat.

Barok-stijl plafondlamp
Startprijs 40 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.

Antieke Franse tafellamp, 1900
Startprijs 240 EUR

Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

Antieke koperen samovaar
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen samovaar kraantjeskan. Afmeting: 48 x 28 cm ø. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Oosterse vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote 19e eeuwse Oosterse messing bewerkte vazen met ranken en Swastika tekens. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In goede staat.

Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.

6-Delige koperen pannenset
Resultaat: 30 EUR

Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 15 - ø 24 cm. In goede staat.

2x Mooie grote Empire kandelaren
Resultaat: 175 EUR

Twee mooie grote bronzen Empire kaarskandelaren met bobeches en graveringen. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Divers oud/antiek koperwerk
Resultaat: 70 EUR

Zeer groot lot oud/antiek divers koperwerk. Onder andere: Ketels, kolenkitten, kandelaren, vijzel, vazen, kanonnen etc. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse stijgbeugels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.

2x bronzen Empire kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antiek bronzen miniatuur kanon, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek bronzen miniatuur kanon. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke kopergeslagen paraplubak met Hollands molen decor en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.

8x Oude messing kleerhaken
Resultaat: 60 EUR

Acht decoratieve oude messing kleerhaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 23 cm. In goede staat.

Antieke petroleum lamp
Startprijs 65 EUR

Antieke historisme petroleumlamp met boegbeeld. Vernikkeld. Circa 1900. Afmeting: 53 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp, 1900
Resultaat: 190 EUR

Antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaren. Compositie metaal en messing reservoir. Circa 1900. Afmeting: circa 70 x 70 cm ø. In goede staat.

Opaline petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Startprijs 250 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met messing. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Oude messing tafel olielamp
Resultaat: 40 EUR

Oude messing tafellamp met klauwpoten. Hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 24 cm ø. In goede staat.

Stel petroleumlampen
Startprijs 350 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen met messing petroleumlampen. Met romantische figuren decors. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Antieke Franse petroleum lampenvoet
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse polychrome Fayence petroleum lampenvoet met messing, handbeschilderd, florale/vogel/insecten decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 82 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke Majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa 1950. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 55 EUR

Antieke petroleumlamp. Circa 1900. Porselein met messing. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp, 1915
Resultaat: 225 EUR

Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp met pauwen en negen kaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 60 x 56 cm ø. In goede staat.

3x Petroleumlamp, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Antieke petroleum lamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil olielamp, 1915
Resultaat: 60 EUR

Antieke Majolica Jugendstil petroleumlamp. Majolica reservoir gelijmd. Circa 1915. Afmeting; 55 x 25 cm. In redelijke staat.

Lot tin
Startprijs 30 EUR

Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

8x Tinnen maatbekers
Resultaat: 200 EUR

Acht stuks 19e eeuwse Hollandse tinnen maten. A. Reijnders Delft. Afmeting: 4 - 26 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan + comfoor
Startprijs 60 EUR

Beschilderde tinnen kraantjeskan met florale en eenden decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse tinnen vazen, 1900
Startprijs 100 EUR

Twee grote antieke Japanse tinnen vazen met messing decor, floraal. Circa 1900. Afmeting: 38 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Tinnen kraantjeskannen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén gerestaureerd. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse bouilloire
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse tinnen bouilloire. J.W. van Buuren. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antieke tinnen brandewijnkom
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke tinnen brandewijnkom met vijf bodemmerken. Interessant!!. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 8 x 34 x 19 cm ø. In goede staat.

Antiek 5-delige tinnen mocca set
Startprijs 30 EUR

Vijf-delige antieke Oosterse tinnen bewerkte mocca set. Afmeting: 14 x 45 x 9,5 cm. In goede staat.

2x Antiek tin
Resultaat: 30 EUR

Twee maal antiek tin. Eén maal dekselpot, 18e - 19e eeuw. Eén maal dekseldoos met guirlandes, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Grote tinnen klepkan, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse tinnen klepkan met schelp-achtige duimrust. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (7x) (divers)
Resultaat: 50 EUR

Zeven maal divers antiek tin. Onder andere: Houders, kruik, kannen. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

Tinnen Gero schaal + trechter
Resultaat: 30 EUR

Antieke tinnen Gero-Holland Art Deco tafelschaal met monogram C.H.J. en steenbok. Chris van der Hoef. Met grote koperen trechter. Afmeting: 15 x 24 cm ø / 43 x 30 cm ø. In goede staat.

Antiek Jugendstil kledingrek, 1915
Resultaat: 85 EUR

Antiek ijzeren Jugendstil kledingrek. Circa 1915. Afmeting: 104 x 63 x 40 cm. In goede staat.

Lot carbidlampen
Resultaat: 140 EUR

Lot van minstens twintig antieke diverse fietscarbidlampen. Afmeting: circa 18 - 30 cm. In redelijke staat.

Lot antieke carbidlampen
Resultaat: 130 EUR

Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Lot carbidlampen (19x)
Resultaat: 130 EUR

Lot van negentien antieke carbidlampen (fiets). Divers. Afmeting: circa 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Miniatuur portret in lijst
Startprijs 50 EUR

Miniatuur portret in mahoniehouten omlijsting. Dame met halsketting. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 x 6 cm. In goede staat.

12 Messen, hoorn heft
Startprijs 25 EUR

Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.

Antieke kruideniersweegschaal, 1915
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote antieke keramieken kruideniersweegschaal. Circa 1915. Chips. Afmeting: 32 x 62 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Pepsi reclame
Resultaat: 70 EUR

Achter-glas Pepsi Cola reclame. 60-er Jaren. 'Drink Pepsi Cola een fris genot'. Penguel-Made in France. Afmeting: 18,5 x 26 cm. In goede staat.

Boek met stalen + Presse papier
Resultaat: 45 EUR

Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

Oude tabakspot + Hero asbak
Startprijs 40 EUR

Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.

Oud huisaltaar
Resultaat: 30 EUR

Oud huisaltaar. Paus Piux X. Handmerk. Diorama. Afmeting: 5 x 32 x 24 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos
Resultaat: 40 EUR

Oude metalen bewerkte speeldoos met Japans decor, leeuw met lotusbloem. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Oude dames bontjas (nerts)
Resultaat: 50 EUR

Oude dames bontjas van nerts. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.

Groot lot mineralen
Startprijs 50 EUR

Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.

Antieke messing haardset, 1900
Resultaat: 75 EUR

Antieke vier-delige messing haardset. Circa 1900. Afmeting: 67 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Oude wit-marmeren schouw
Resultaat: 450 EUR

Grote oude wit-marmeren schouw met ranken. Getoogd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 115 x 31 x 158 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Startprijs 35 EUR

Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

5-Delige haardset, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing vijf-delige haardset. Circa 1900. Afmeting: 80 x 22 cm ø. In goede staat.

Antieke haardset, 1880
Resultaat: 30 EUR

Antieke drie-delige gietijzeren historisme haardset met putti. Circa 1880. Afmeting: 51 x 20 x 22 cm. In goede staat.

3-Delige haard voorzet
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke vier-delige haardset van ijzer. Circa 1900. Afmeting: 80 x 37 x 25 cm. In goede staat.

Bloempot op zuil, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote cement gegoten zuil met 19e eeuwse cement bloempot. Vogel decor. Beschadigd. Afmeting: 116 x 54 cm. Beschadigd. In redelijk/goede staat.

Antieke haardplaat
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Annotatie 1644 Hollandia pro patria. Gerestaureerd. Afmeting: 94 x 72 cm. In goede staat.

Antieke haardplaat
Resultaat: 140 EUR

Antieke gietijzeren haardplaat met druivenranken. Gerestaureerd. Afmeting: 90 x 75 cm. In redelijke staat.

2x Antieke bouilloires, 1900 - 1920
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke bouilloires. Circa 1900 - 1920. Eén maal Engels, plated. Eén maal onduidelijk, vernikkeld. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Vijzel en uitgewerkte noot
Startprijs 60 EUR

Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

9x Aziatica/China (divers)
Resultaat: 50 EUR

Negen maal diverse Aziatica/China. Bestaande uit: Twee natuurstenen quadrichons. Eén natuurstenen quadrichon. Zes natuurstenen boeddha's. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

2x Japanse bronzen vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonne (floraal) en bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

2x Chinese replica wapens
Startprijs 75 EUR

Twee Chinese replica bronzen ceremoniale wapens met stenen belijmd. 21e Eeuw. Afmeting: L 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese bronzen vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen vaas met drie figuren en draak. Bodemrand iets los. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Dekseldoos van hoorn of bakeliet
Resultaat: 80 EUR

Oude hoornen of bakelieten dekseldoos met messing bodem en bewerkt deksel. Voorstelling vrijlating gevangenen van Versailles. Afmeting: 2,7 x 7,6 cm ø. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse bronzen vaas, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met vuurspuwende draken, florale en vogel decor. Gaatje onderin, ten behoeve van lampenkabel. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen offerkom
Startprijs 80 EUR

Vroege antieke Chinese bronzen offerkom. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Oude Chinese/Japanse lampen
Resultaat: 125 EUR

Drie oude Japanse/Chinese bronzen bewerkte lampen. Afmeting: H 44 - 62 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse cloissonné siervazen, 1880
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke Japanse cloisonne siervazen met draken en paradijsvogels. Meiji. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

2x Hoornen bootjes met figuren
Startprijs 35 EUR

Twee Oosterse hoornen boten met benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Lot Afrikaans (15x)
Resultaat: 80 EUR

Vijftien maal oud Afrikaans. Ondere andere: maskers, stokken, figuren, wandelstokken. Afmeting: 26 - 93 cm. In goede staat.

8x Antiquarische albums (voetbal)
Resultaat: 180 EUR

Acht antiquarische albums met voetbal verzamelkaartjes. Twee maal tweehonder vooraanstaande voetballers, competitie 1931-1932 K.N.V.B. Miss Blanche album, K.N.V.B. B-elftallen, derde serie. Goal 2, vo...

Antieke cloisonné dekselpot, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinees cloisonné dekselpot met vergulde Foo-hond en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.

19e Eeuwse bijbel, 1884
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Hollandse lederen bijbel. Te Haarlem, Johannes Enschede en Zonen 1884. Afmeting: 23 x 9 x 15 cm. In redelijk/goede staat.