Antieke Hollandse tinnen bouilloire. J.W. van Buuren. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen brandewijnkom met vijf bodemmerken. Interessant!!. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 8 x 34 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek tin. Eén maal dekselpot, 18e - 19e eeuw. Eén maal dekseldoos met guirlandes, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse tinnen klepkan met schelp-achtige duimrust. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Lot van negentien antieke carbidlampen (fiets). Divers. Afmeting: circa 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Miniatuur portret in mahoniehouten omlijsting. Dame met halsketting. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 x 6 cm. In goede staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Oude metalen bewerkte speeldoos met Japans decor, leeuw met lotusbloem. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Oude dames bontjas van nerts. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Grote oude wit-marmeren schouw met ranken. Getoogd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 115 x 31 x 158 cm. In goede staat.