Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Grote kristallen glazen vaas met slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 23 cm ø. In goede staat.
Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.