19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 130 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize rolluikkastje met messing hekwerk en lade. Afmeting: 74 x 82 x 44 cm. In goede staat.
Mooi Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x. 105 x 54 cm. In goede staat.
Antiek wit gelakt Drents boeren kabinet met volle zuilen en messing capitellen. Circa 1800. Afmeting: 240 x 147 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten eethoek met zes stoelen en Louis Philippe spinnekoptafel. Met krakeling-stoelen, voorzien van goede velours bekleding. Afmeting: 74 x 130 x 90 cm / 101 x 45 x 45 cm. In goede ...
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Quinze-stijl kastje. 18e Eeuw. Met twee deurtjes en lade. Afmeting: 65 x 56 x 35 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten gestoken Chippendale armleunstoelen met goede creme-kleurige velours stoffering. Afmeting: 103 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel met lade en etage. Circa 1860. Afmeting: 76 x 68 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met schrijflade. Circa 1840. Licht schade + krimpnaden. Afmeting: 159 x 108 x 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Willem III wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 78 x 47 x 66 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Seize-stijl twee-zitsbank met goede stoffering. Tweede periode, circa 1890. Afmeting: 100 x 132 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-laden commode met gecontourneerd blad en origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 81 x 85 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Napoleon III piedestal met vergulde messing versieringen en marmeren blad. Blad gerestaureerd. Afmeting: 101 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Engelse iepenhouten side table met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 32 x 135 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 102 x 48 cm / 74 x 102 x 96 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische houtgestoken kist op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 57 x 70 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met snijwerk en drie-spant poot. Lichte fineerschade. Circa 1860. Afmeting: 76 x 99 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 70 x 125 cm. In goede staat.
Replica rood-blauw stoel naar ontwerp van Gerrit Rietveld. Hout, gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 93 x 60 x 75 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten Regency tafel met drie-spant poot. 18e 19e Eeuw. Afmeting: 74 x 89 cm ø. In goede staat.
Engelse eikenhouten secretaire met glasopstand, Jugendstil glas-in-lood en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 213 x 86 x 46 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse vergulde ornamenten stuckwerk spiegel. Krimpnaden. Afmeting: 60 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten drie-laden onderstuk. Circa 1800. Empire. Afmeting: 97 x 133 x 59 cm. In goede staat.