Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten boekenkast, 1880
Resultaat: 175 EUR

Eikenhouten Neo Renaissance gestoken twee-deurs boekenkast met schappen en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 200 x 117 x 46 cm. In goede staat.

Louis Seize commode, 1800
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize vier-laden commode met bronzen versieringen en beslag. Circa 1800. Afmeting: 98 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Antiek wit gelakt boeren kabinet, 1800
Resultaat: 150 EUR

Antiek wit gelakt Drents boeren kabinet met volle zuilen en messing capitellen. Circa 1800. Afmeting: 240 x 147 x 56 cm. In goede staat.

Gestoken Engels tafeltje
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken tafel met lade. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Antieke kist met snijwerk, 1900
Resultaat: 75 EUR

Antieke kist met snijwerk. Schwarzwald. Met boomstammen decor. Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 49 x 65 x 43 cm. In goede staat.

Spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Kleine 19e eeuwse vergulde ornamenten stuckwerk spiegel. Krimpnaden. Afmeting: 60 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Franse buffetkast, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse eikenhouten Henry Deux buffetkast met snijwerk panelen, ruiter te paard, ranken en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 148 x 51 x 240 cm. In goede staat.

Engels secretaire, 1915
Resultaat: 100 EUR

Engelse eikenhouten secretaire met glasopstand, Jugendstil glas-in-lood en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 213 x 86 x 46 cm. In goede staat.

Eiken buffet, 1880
Resultaat: 150 EUR

Hollands, Neo Renaissance buffet met leeuwenkoppen en gezichten. Circa 1880. Afmeting: 200 x 52 x 150 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Antiek zwart kastje, 1870
Startprijs 80 EUR

Antiek, zwart gepolitoerd etage kastje met één deur. Horix - Den Haag. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 116 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Kast met spiegel
Startprijs 250 EUR

Noten/wortelnoten linnenkast met spiegel. Afmeting: 222 x 174 x 59 cm.

Engelse salontafel
Resultaat: 200 EUR

Engelse palissanderhouten salontafel. Afmeting: ø 120 c 55 cm.

Engelse secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Engels secretaire met mooie patina en origineel beslag. Afmeting: 101 x 84 x 46 cm. In goede staat.

Hollandse Hindelopen hoekkast
Startprijs 90 EUR

Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse dekenkist, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Hollandse kerfsnede dekenkist met annotatie 1799. Voorkant omgebouwd en uitklapbaar. Slot later. Afmeting: 76 x 152 x 61 cm. In redelijk/goede staat.

Mahoniehouten wandtafel, 1860
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten Willem III wandtafel met mooi snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 82 x 43 x 76 cm. In goede staat.

Engelse eiken kast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

Originele Engelse eiken kast. Zeldzaam. 18e Eeuw. Met panelen in deuren en onderstuk en drie lades. Afmeting: 193 x 181 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.

Engelse Regency tafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse eikenhouten Regency tafel met drie-spant poot. 18e 19e Eeuw. Afmeting: 74 x 89 cm ø. In goede staat.

Antieke Jugendstil kindercommode,1915
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil kindercommode met origineel messing beslag. Circa 1915. Blad zit lost. Afmeting: 54 x 51 x 28 cm. In goede staat.

Antiek Hollands kastje, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Quinze-stijl kastje. 18e Eeuw. Met twee deurtjes en lade. Afmeting: 65 x 56 x 35 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 90 EUR

Wortelnoten theetafel op klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 81 x 51 cm. In goede staat.

Antiek palissander muziekkastje, 1870
Startprijs 150 EUR

Antiek palissanderhouten drie-laden muziekkastje. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 55 x 52 x 45 cm. In goede staat.

4x Thonet-stijl stoelen
Startprijs 80 EUR

Vier Thonet-stijl stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Selection Norm. Afmeting: 82 x 43 x 53 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl eettafel, 1870
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten eettafel met kruisverbinding. Circa 1870. Afmeting: 74 x 130 x 98 cm. In zeer goede staat.

Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw
Startprijs 900 EUR

Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Davenport, 19e eeuw
Startprijs 850 EUR

Antiek koloniaal houtgestoken 19e eeuws Engels Davenport bureau met rijk gestoken snijwerk, floraal, vogels en koppen. Monogram in slot. Afmeting: 120 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit penantkast, 1880
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.

3x Moderne glazen verzamelvitrines
Startprijs 160 EUR

Drie moderne glazen verzamelvitrines met metalen schappen. In hoogte verstelbaar. Achterkant met mat glas. Sloten zonder sleutel en op slot. Afmeting: 197 x 50 x 5 cm. In goede staat.

Halspiegel in Rococo-stijl
Resultaat: 70 EUR

Bronskleurige Rococo-stijl halspiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 120 x 55 cm. In goede staat.

2x Chippendale stoelen
Resultaat: 140 EUR

Twee mahoniehouten gestoken Chippendale armleunstoelen met goede creme-kleurige velours stoffering. Afmeting: 103 x 60 x 51 cm. In goede staat.

Bankstel 5 delen
Startprijs 150 EUR

Drie-delig antiek notenhouten bankstel met twee armleunstoelen. Tevens twee losse stoelen met lichte bekleding. Circa 1870. Afmeting(en): 84 x 40 x 50 cm / 93 x 60 x 60 cm / 93 x 60 x 120 cm. In goede...

Antieke pathefoon, 1915
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil pathefoon met spiegel en parelrand. Circa 1915. Afmeting: 113 x 51 x 56 cm. In goede staat.

Antieke Engelse lederen bureaustoel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.

Eiken kist ca. 1800
Startprijs 250 EUR

Eiken kist met plat deksel. Circa 1800. Met taps toelopende poten. Afmeting: 124 x 63 x 63 cm.

Commode met marmeren blad
Resultaat: 100 EUR

Commode met vier laden en marmeren blad. Afmeting: B 80 x 76 x 48 cm. Notenhout op zachthout gefineerd.

Mahonie breistoel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Ingelegde Franse naaitafel, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, notenhout en diverse houtsoorten. Floraal + bandintarsia. Met messing beslag. Blad iets krom. Verder in goede staat. Afmeting: 75 x 56 x 39 cm. In goede staat...

Barok commode, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse dubbelgebogen Hollandse wortelnoten Barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 70 x 93 x 54 cm. In redelijke staat.

4x Antieke armleunstoelen
Resultaat: 225 EUR

Vier antieke armleunstoelen. Drie met petit-point stoffering. Neo Renaissance en één maal Neo Gotisch. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In goede staat.

Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.

Eiken kast met figuren, 1880
Startprijs 800 EUR

Eikenhouten kast met snijwerk. Twee-delig. Bovendeel gebogen van twee zuilen. Afmeting: 225 x 160 x 52 cm (hxbxd). In goede staat.

Louis Philippe naaitafeltje, 1870
Resultaat: 90 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met deksel en vakverdeling. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 36 cm. In goede staat.

Antieke Willem III wijntafel, 1860
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse Willem III wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 78 x 47 x 66 cm. In goede staat.

Louis Philippe wijntafel, 1860
Resultaat: 75 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 65 x 47 cm. In goede staat.

Indonesisch tafeltje met snijwerk, 1930
Startprijs 100 EUR

Indonesisch houtgestoken tafeltje met druivenranken rondom en op blad. Opklapbaar. Circa 1930. Afmeting: 49 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Antieke bonheur, 1860
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Hollandse Louis Philippe open bonheur met geeboniseerd lijstwerk + snijwerk, met ranken en vogel. Circa 1860. Afmeting: 52 x 206 x 140 cm. In goede staat.

Jugendstil eiken rolbureau, 1915
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.

Replica stoel G. Rietveld
Resultaat: 100 EUR

Replica rood-blauw stoel naar ontwerp van Gerrit Rietveld. Hout, gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 93 x 60 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische naaitafel, 1930
Startprijs 100 EUR

Antieke houtgestoken Indonesische naaitafel met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 62 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Medicijnkastje, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws hangmedicijnkastje met vernikkelde koperen versieringen en kuif. Afmeting: 63 x 40 x 23 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast, 1860
Resultaat: 600 EUR

Eikenhouten twee-deurs kast. Met bewerkte panelen en twee laden. Circa 1860. Afmeting: 200 x 170 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.

Antieke Louis Philippe naaitafel, 1860
Resultaat: 70 EUR

Antieke notenhouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Afmeting: 82 x 39 x 46 cm. In goede staat.

Noten Barok spiegel
Resultaat: 50 EUR

Mooie notenhouten ovale spiegel met parelrand en geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 65 cm. In goede staat.

Eiken Louis Quinze kast, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Louis Quinze kast met snijwerk, vaste schappen en afneembare kop en deuren. Afmeting: 205 x 175 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Voltaire stoel in Barok-stijl
Resultaat: 50 EUR

Barok-stijl notenhouten gestoken voltaire stoel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 66 x 60 cm. In goede staat.

5-Delige bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Vijf-delige wortelnoten bijzettafel met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 70 cm ø. In goede staat.

Engelse boekenkast
Resultaat: 180 EUR

Engelse notenhouten boekenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 43 x 150 cm. In goede staat.

Hollandse eiken broodspinde
Resultaat: 90 EUR

Hollandse eikenhouten twee-deurs broodspinde. Gemaakt van antiek hout. Afmeting: 155 x 78 x 35 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 70 x 125 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Duits eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met florale intarsia, messing beslag en originele sloten. Rugwand vervangen. Afmeting: 105 x 108 x 63 cm. In goede staat.

Frans rozenhoutenbureau met brons
Startprijs 600 EUR

Frans rozenhouten bureau met bronzen beslag en groen met goud schrijfleer. Rijke uitvoering. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 77 x 150 cm. In goede staat.

Chique messing theetafel
Resultaat: 70 EUR

Chique messing theetafel op wielen met glazen bladen. Eén afneembaar dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 78 cm. In goede staat.

Chinees ladenkastje
Resultaat: 90 EUR

Chinees beschilderd houten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 39 x 36 cm. In goede staat.

Hollandse Barok vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Twee-delig. Eén-deurs, met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 220 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Groot Hollands sideboard
Resultaat: 200 EUR

Groot Hollands wortelnoten sideboard met lades, bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 50 x 170 cm. In goede staat.

Louis Quinze secretaire, 1920
Resultaat: 150 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 106 x 52 x 100 cm. In goede staat.

Eethoek met 6 stoelen, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten eethoek met zes stoelen en Louis Philippe spinnekoptafel. Met krakeling-stoelen, voorzien van goede velours bekleding. Afmeting: 74 x 130 x 90 cm / 101 x 45 x 45 cm. In goede ...

Klein dekenkistje
Startprijs 40 EUR

Hollands kerfsnede dekenkistje. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 34 x 69 cm. In goede staat.

Moderne spiegel
Startprijs 50 EUR

Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.

Eiken kist
Resultaat: 240 EUR

Eiken kist met plat deksel. Front met vier kleine panelen. Uitgewerkt. Afmeting: 118 x 64 x 57 cm.

Franse Louis Philippe kast, 1880
Startprijs 600 EUR

Franse Louis Philippe kast. Twee-delig met in het midden drie laden. Geheel massief eiken. Circa 1880. Afmeting: 222 x 145 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.

Wortelnoten kastje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten twee-laden kastje met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 x 38 x 71 cm. In goede staat.

Art Deco bijzettafel
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 60 x 70 cm ø. In goede staat.

Antieke halspiegel, 1860
Startprijs 100 EUR

Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel. Circa 1860. Afmeting: 154 x 76 cm. In goede staat.

Kastje met lade, 1930-1940
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten Amsterdamse School-stijl kastje met lade. Circa 1930 -1940. Afmeting: 60 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel met spijlen en hoge rugleuning. 20e Eeuw. Afmeting: 127 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Oosterse theetafel, 1900
Startprijs 60 EUR

Oosterse klapbare theetafel met afneembaar bewerkt koperen tablet. Circa 1900. Afmeting: 57 x 49 cm ø. In goede staat.

2x Kleine hangvitrines, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl hangvitrines. Circa 1900. Afmeting: 48 - 56 cm. In goede staat.

Grote antieke hutkoffer, 1900
Startprijs 50 EUR

Grote antieke hutkoffer/scheepskoffer. Circa 1900. Afmeting: 106 x 50 x 57 cm. In goede staat.

Antieke Engelse klaptafel, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 102 x 48 cm / 74 x 102 x 96 cm. In goede staat.

Antieke bidstoel, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Neo Gotische eikenhouten bidstoel. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 87 x 63 x 32 cm. In goede staat.

Antieke Engelse tafel, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse eikenhouten octagonale tafel met etage en getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 80 cm. In goede staat.

Eiken tafeltje, 1900
Startprijs 40 EUR

Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Houten spiegel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse vergulde houten spiegel. Napoleon III. Mooie vergulding en groen. Afmeting: 18 x 37 cm. In goede staat.

Antieke wandtafel, 1870
Resultaat: 40 EUR

Twee-delige antieke mahoniehouten wandtafel met gecontourneerd blad. Louis Philippe, circa 1870. Afmeting: 77 x 87 x 32 cm. In goede staat.

Wandtafel met lade, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Houtgestoken 19e eeuwse eikenhouten wandtafel met lade en florale Renaissance decor, ook op blad. Afmeting: 74 x 38 x 75 cm. In goede staat.

Engelse klapstoel met inleg
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klapstoel met intarsia en bruin leder. Afmeting: 80 x 50 x 52 cm. In goede staat.

Engelse lectuurbak
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten Engelse lectuurhouder met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 51 x 39 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke bijzet tafels
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke bijzettafels. Eén maal wortelnoten, Art Deco, circa 1935. Eén maal stijlmeubel, wijntafel, beukenhout gebeitst. Afmeting: 46 - 58 cm. In goede staat.

Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920
Startprijs 60 EUR

Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.

2x Bijzet tafeltjes, 1880
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit bijzettafels. Circa 1880. Afmeting: 74 x 40 x 40 cm / 74 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Oosterse rooktafel
Startprijs 50 EUR

Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.

Antieke Jugendstil pianokruk, 1915
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jugendstil notenhouten pianokruk met messing. Circa 1915. Afmeting: 53 x 37 cm ø. In goede staat.

Vergulde schildersezel met dolfijnen
Resultaat: 725 EUR

Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier spiegel, 1840
Startprijs 40 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1840. Minimale fineerschade. Afmeting: 89 x 65 cm. In redelijk/goede staat.