Replica rood-blauw stoel naar ontwerp van Gerrit Rietveld. Hout, gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 93 x 60 x 75 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Indonesische naaitafel met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 62 x 50 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws hangmedicijnkastje met vernikkelde koperen versieringen en kuif. Afmeting: 63 x 40 x 23 cm. In goede staat.
Eikenhouten twee-deurs kast. Met bewerkte panelen en twee laden. Circa 1860. Afmeting: 200 x 170 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Afmeting: 82 x 39 x 46 cm. In goede staat.
Mooie notenhouten ovale spiegel met parelrand en geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Quinze kast met snijwerk, vaste schappen en afneembare kop en deuren. Afmeting: 205 x 175 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Barok-stijl notenhouten gestoken voltaire stoel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 66 x 60 cm. In goede staat.
Vijf-delige wortelnoten bijzettafel met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 70 cm ø. In goede staat.
Engelse notenhouten boekenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 43 x 150 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten twee-deurs broodspinde. Gemaakt van antiek hout. Afmeting: 155 x 78 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 70 x 125 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met florale intarsia, messing beslag en originele sloten. Rugwand vervangen. Afmeting: 105 x 108 x 63 cm. In goede staat.
Frans rozenhouten bureau met bronzen beslag en groen met goud schrijfleer. Rijke uitvoering. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 77 x 150 cm. In goede staat.
Chique messing theetafel op wielen met glazen bladen. Eén afneembaar dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 78 cm. In goede staat.
Chinees beschilderd houten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 39 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Twee-delig. Eén-deurs, met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 220 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Groot Hollands wortelnoten sideboard met lades, bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 50 x 170 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 106 x 52 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten eethoek met zes stoelen en Louis Philippe spinnekoptafel. Met krakeling-stoelen, voorzien van goede velours bekleding. Afmeting: 74 x 130 x 90 cm / 101 x 45 x 45 cm. In goede ...
Hollands kerfsnede dekenkistje. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 34 x 69 cm. In goede staat.
Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.
Eiken kist met plat deksel. Front met vier kleine panelen. Uitgewerkt. Afmeting: 118 x 64 x 57 cm.
Franse Louis Philippe kast. Twee-delig met in het midden drie laden. Geheel massief eiken. Circa 1880. Afmeting: 222 x 145 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.