Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met karper/peterselie decor. Enkele chips omranding. Afmeting: 9,3 x 19,2 cm ø. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Familie Rose decor, vogels en florale decor. Afmeting: 46 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Blindmerk bodem. Afmeting: 39 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Meissen porseleinen kratervazen met roze rozen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse handbeschilderde Meissen porseleinen borden met landschappen, figuren, floraal en goud decor. Circa 1920. Afmeting: ø 20 cm. In goede staat.
Drie delen oud Duits Meissen porselein. Goud/floraal decor. Bestaande uit: Mocca kan, twee kop en schotels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met putti en hoorn des overvloeds. Vingertje eraf + randschade terrine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met Zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen theekannen. 20e Eeuw. Eén maal Zwiebelmuster. Eén maal roos en goud decor. Chipje roos. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauciere met florale en goud decor. Circa 1920. Afmeting: 10 x 26 x 19 cm. In goede staat.
Zes maal Duits Meissen Zwiebelmuster porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, twee schotels en één kopje. Eén bord heeft haarscheur, rest goed. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen plaquette. Gesigneerd F. Scherf. Handgemalt '96. Lipizaner paardenhoofd. Afmeting: 35,6 x 25,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen bonbonniere met opgewerkte bloemen. Gemerkt met kruis en T. Potschappel. Haarscheuren. Afmeting: 16 x 14,5 cm. In matige staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Lot Duitse Meissen porseleinen kop/schotels. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip. (7x) 6x set. Afmeting: 5 -12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen oriëntaalse flacons in pagode vorm. Met goud decor en oriëntaalse tuin. Bij één deksel chips. Afmeting: 19 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Weens gemerkte porseleinen tassa amphitrite handbeschilderd landschap met figuren en goud decor. Gesigneerd ed. Bearschneider. Afmeting: 6 x 23,5 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse Weens gemerkte porseleinen handbeschilderde borden. Door Ed. Baerschneider. Eén maal Urteil des Paris. Eén maal Rinaldo + Armide. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen tegel. Blümenstuck nach aquarel von Ernest Joseph Reichard. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...
Grote Duitse Rosenthal Chippendale porseleinen tablet met zilver-overlay. Met paradijsvogel decor. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal dekselvaas met zilver-overlay en handbeschilderde florale decor. Gesigneerd Prell. Circa 1950 - 1960. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote oude handbeschilderde porseleinen lampenvoet met portret naar Frans Hals en goud decor. Afmeting: 51 x 20 cm ø. In goede staat.
Herend porseleinen voetschaal met florale decors en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Oude handbeschilderde Franse porseleinen Empire-stijl vaas. La porcelaine de France Paris. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil keramieken bloempot. Circa 1915. Beschadigd. Afmeting: 26 x 38 cm ø. In redelijke staat.
Oud handbeschilderd Chinees porseleinen bord met Familie Verte en Europees jacht/goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Vijf maal chips rand. Eén goed. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari scheerbekken met florale decor. Chip. Afmeting: 6,5 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen schaaltjes. Eén maal Kakiemon floraal schaaltje. Eén 17e eeuwse schaaltje, floraal. Afmeting: 12,8 - 13,5 cm ø. In goede staat.
Aparte oude kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tekst, bodemmerk, landschap + vogel decor. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren in medaillons + draken decor. Zonder deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen bordjes met florale decors en bodemmerk. Eén bord beschadigd. Afmeting: 19,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en bodemmerk. Drie kommen licht beschadigd, twee maal chip + één maal haarlijn. Afmeting: 7 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte schaal met gevolg en godheid. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,7 x 34,6 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met 19e eeuws gemonteerd zilveren kaarsenhouder + dover. Blaker. Afmeting: 4 x 13 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees celadon porseleinen schaaltje met gecontourneerde omranding + collectie etiket 'H. Goldet nr. 1959'. Afmeting: 3,5 x 12,7 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met florale/vlinders/figuren in tuin decor. Zes-tekens bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen dekselpot met oren en figuren in landschap. Iets glazuurschade. Afmeting: 14 x 7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Bord met haan, bodemmerk. Bord met tuin, bodemmerk. Schenkkannetje, haarscheur. Afmeting: ø 18 cm. + 15 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese vazen met Geisha's in interieur en bodemmerken. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 25 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogels in medaillons, tekst, signature en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 35,2 x 35,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze dekseldozen met figuren in landschap decor rondom. Vier-tekens rood bodemmerk. Eén deksel chip. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.