Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japans porseleinen Geisha. Handbeschilderd met goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee Samson porseleinen sierschotels met wapen, goud en florale decor. Circa 1900. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Vijftien delen antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, rest beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese terracotta voetschaal met craquele glazuur en karper decor. Afmeting: 8 x 11,4 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid Engels servies. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker op tablet, 40 kop/schotels, ontbijtborden etc. Gemerkt Paragon Tree of Kashmir + extra 11 kop/schotels Paragon Tapestry Rose. Enkele ch...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden met blauw decor. Twee identieke florale borden goed, andere twee chip. Afmeting: ø 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Spaarpot meisje bij schoorsteen, nr. 118. *Jongen met sterrenkijker, nr. 132. *Jongentje als bergbeklimmer, nr. 315. *Jongetje met geweer en trommel, b...
Zes maal Duits Meissen Zwiebelmuster porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, twee schotels en één kopje. Eén bord heeft haarscheur, rest goed. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels, floraal. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met vazen en bloemen decor. Chip randglazuur bovenrand. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen zittend aan tafel met boek en hondje, nr. 306. *Meisje bij hek met zwaan en vogeltje, nr. 344. *Meisje doet de was, nr. 362. Afmeting: 10 - 12 cm...
Twee kleine antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpotjes. Met vlinder, florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 - 8 cm.In goede staat.
Twee porseleinen ballerina's. Met goud/bloemen decor. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogels in landschap decor en cracked ice glazuur. Twee haarscheuren. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In redelijke staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Figuur in tuin met vlinders. Drie schotels haarlijn. Tien kopjes, waarvan vier goed, zes met haarscheuren. Afmeting: 4,5 x 12,5 cm ø. In r...
Hollandse Gouda platelen polychrome vaas. Circa 1915. Decor Violetta. Schilder E.S. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Porceleyne Fles keramieken vaas met Perzisch decor. Gelijmd. Afmeting: 24 cm. In matige staat.
Vijf Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met lantaarn en hoorn, nr. 15. *Jongen met paraplu en boek, nr. 320 (eerste uitgave). *Jongen met viool en hondje, nr. 1. *Meisje met bloemenman...
Vijf oude Chinees porseleinen dekselpotjes met diverse blauwe decors. Vier maal zes tekens bodemmerken. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari scheerbekken met florale decor. Chip. Afmeting: 6,5 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Franse Majolica polychrome keramieken schenkeend. Circa 1915. Gemerkt St. Clement France. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met verrekijker en haas, nr. 307. *Jongen met viool en hondje, nr. 1. *Meisje wast haar pop in teil, nr. 319. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.