Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot antiek Stadt Meissen schaal, 1930
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

Oude/antieke Japanse Geisha
Resultaat: 100 EUR

Grote oude/antieke Japans porseleinen Geisha. Handbeschilderd met goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Samson schotels, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee Samson porseleinen sierschotels met wapen, goud en florale decor. Circa 1900. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

15x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Vijftien delen antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, rest beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese voetschaal
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese terracotta voetschaal met craquele glazuur en karper decor. Afmeting: 8 x 11,4 cm ø. In goede staat.

Engels servies
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid Engels servies. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker op tablet, 40 kop/schotels, ontbijtborden etc. Gemerkt Paragon Tree of Kashmir + extra 11 kop/schotels Paragon Tapestry Rose. Enkele ch...

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

4x Chinese blauwe borden
Resultaat: 100 EUR

Vier Chinees porseleinen borden met blauw decor. Twee identieke florale borden goed, andere twee chip. Afmeting: ø 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

4x Hummel figuren (divers)
Resultaat: 95 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Spaarpot meisje bij schoorsteen, nr. 118. *Jongen met sterrenkijker, nr. 132. *Jongentje als bergbeklimmer, nr. 315. *Jongetje met geweer en trommel, b...

6x Duits Meissen porselein
Resultaat: 90 EUR

Zes maal Duits Meissen Zwiebelmuster porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, twee schotels en één kopje. Eén bord heeft haarscheur, rest goed. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

4x Chinees Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels, floraal. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met vazen en bloemen decor. Chip randglazuur bovenrand. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 90 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen zittend aan tafel met boek en hondje, nr. 306. *Meisje bij hek met zwaan en vogeltje, nr. 344. *Meisje doet de was, nr. 362. Afmeting: 10 - 12 cm...

2x Antieke Familie Rose trekpotjes, 1900
Resultaat: 90 EUR

Twee kleine antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpotjes. Met vlinder, florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 - 8 cm.In goede staat.

2x Porseleinen ballerina's
Resultaat: 90 EUR

Twee porseleinen ballerina's. Met goud/bloemen decor. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas op sokkel, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogels in landschap decor en cracked ice glazuur. Twee haarscheuren. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In redelijke staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 85 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Figuur in tuin met vlinders. Drie schotels haarlijn. Tien kopjes, waarvan vier goed, zes met haarscheuren. Afmeting: 4,5 x 12,5 cm ø. In r...

Gouda plateel vaasje, 1915
Resultaat: 85 EUR

Hollandse Gouda platelen polychrome vaas. Circa 1915. Decor Violetta. Schilder E.S. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Porceleyne Fles vaas
Resultaat: 85 EUR

Antieke Porceleyne Fles keramieken vaas met Perzisch decor. Gelijmd. Afmeting: 24 cm. In matige staat.

5x Hummel figuren (divers)
Resultaat: 85 EUR

Vijf Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met lantaarn en hoorn, nr. 15. *Jongen met paraplu en boek, nr. 320 (eerste uitgave). *Jongen met viool en hondje, nr. 1. *Meisje met bloemenman...

5x Oude Chinese dekselpotjes
Resultaat: 85 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen dekselpotjes met diverse blauwe decors. Vier maal zes tekens bodemmerken. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari scheerbekken met florale decor. Chip. Afmeting: 6,5 x 26 cm ø. In redelijke staat.

Antieke Majolica schenkeend, 1915
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse Majolica polychrome keramieken schenkeend. Circa 1915. Gemerkt St. Clement France. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

3x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 80 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met verrekijker en haas, nr. 307. *Jongen met viool en hondje, nr. 1. *Meisje wast haar pop in teil, nr. 319. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.