Zes delen antiek Makkum polychrome. Bestaande uit: Kaarskandelaar, dekseldoos, theebus, dekselvaas, schenkkan, dekselschaaltje. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
24 Delen divers Hollands Makkums Fayence. 20e Eeuw. Enkele chip mogelijk. Bestaande uit: Schalen, asbakken, plaquettes, bekers, kopjes etc. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen rookverdrijvers figuren. Zonder electronica. Circa 1930. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Franse vazen met figuren in de stijl van Jacob Petit. Handbeschilderd met florale en goud decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed trekpot met florale decor. Chip tuit. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot oud/antiek Chinees terracotta lachend varken met medaillon etc. Chip oor. Afmeting: 26 x 30 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met Foo-honden en florale decor. Randschades. Afmeting: 7 x 14,7 cm ø. In redelijke staat.
Vijf Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met paraplu en varkentje, nr. 198. *Jongen met geweer, nr. 332. * Jongen met rugzak, nr. 80. *Jongen met paraplu en mand, nr. 79. *Meisje met blo...
Tafellampje van Hummel. Gemaakt door Goebel. Jongen klimt in appelboom voor een hond. Oortje hond gerestaureerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vijf diverse Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Meisje met korf. *Zittend meisje met strik in het haar. * Meisje met poppenwagen en pop. * Jongen met paraplu en hoed. *Jongen met sjaal, nr. 4...
Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met tekst, figuren en bamboe decor. Rood bodemmerk. Afmeting: 29 x 20 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen windhond door M. Valentin. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee Hummel figuren van Goebel. Eén maal meisje met ganzen. Chipje aan haar. Afmeting: 19 x 15 cm. Eén maal meisje met kuikens bij hek. Afmeting: 15,5 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams bont decor. Floraal/goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinese Swatow porseleinen kom met florale decor. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...