Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Makkumse vazen
Resultaat: 80 EUR

Zes delen antiek Makkum polychrome. Bestaande uit: Kaarskandelaar, dekseldoos, theebus, dekselvaas, schenkkan, dekselschaaltje. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

Lot Makkums (24x)
Resultaat: 80 EUR

24 Delen divers Hollands Makkums Fayence. 20e Eeuw. Enkele chip mogelijk. Bestaande uit: Schalen, asbakken, plaquettes, bekers, kopjes etc. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

4x Oude rookverdrijvers, 1930
Resultaat: 80 EUR

Vier oude porseleinen rookverdrijvers figuren. Zonder electronica. Circa 1930. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.

2x Antieke Jacob Petit-stijl vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Franse vazen met figuren in de stijl van Jacob Petit. Handbeschilderd met florale en goud decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed trekpot met florale decor. Chip tuit. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta varken
Resultaat: 80 EUR

Groot oud/antiek Chinees terracotta lachend varken met medaillon etc. Chip oor. Afmeting: 26 x 30 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Hollandse Velsen Art Deco vaas
Resultaat: 80 EUR

Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...

Chinese Kang Xi kom met console, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met Foo-honden en florale decor. Randschades. Afmeting: 7 x 14,7 cm ø. In redelijke staat.

5x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 75 EUR

Vijf Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met paraplu en varkentje, nr. 198. *Jongen met geweer, nr. 332. * Jongen met rugzak, nr. 80. *Jongen met paraplu en mand, nr. 79. *Meisje met blo...

Hummel tafellamp
Resultaat: 75 EUR

Tafellampje van Hummel. Gemaakt door Goebel. Jongen klimt in appelboom voor een hond. Oortje hond gerestaureerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

5x Hummel figuren (divers)
Resultaat: 75 EUR

Vijf diverse Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Meisje met korf. *Zittend meisje met strik in het haar. * Meisje met poppenwagen en pop. * Jongen met paraplu en hoed. *Jongen met sjaal, nr. 4...

Grote antieke Chinese dekselpot
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met tekst, figuren en bamboe decor. Rood bodemmerk. Afmeting: 29 x 20 cm ø. In goede staat.

5x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.

2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 75 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

Rosenthal figuur, Windhond
Resultaat: 70 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen windhond door M. Valentin. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Hummel beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Twee Hummel figuren van Goebel. Eén maal meisje met ganzen. Chipje aan haar. Afmeting: 19 x 15 cm. Eén maal meisje met kuikens bij hek. Afmeting: 15,5 x 13 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams bont decor. Floraal/goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Swatow kom, 17e eeuw
Resultaat: 70 EUR

17e Eeuwse Chinese Swatow porseleinen kom met florale decor. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese gemberpot met deksel
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...