Grote antieke Jugendstil keramieken bloempot. Circa 1915. Beschadigd. Afmeting: 26 x 38 cm ø. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoisserie decor. Chips + restauratie. Afmeting: 24 x 17 cm. In redelijke staat.
Zes Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Met vogel en vlinder decor. Gecontourneerd. Enkele lichte randschades. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes diverse oude porseleinen Duitse figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf danseressen, Dresden etc. Eén edelman. Circa 1900. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse polychrome wandtegel in lijst. Met afbeelding tulp. Randschade mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.