17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en Swastika's. Gecontourneerd. Beschadigd. Afmeting: 4,5 x 14,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met Foo-honden en florale decor. Randschades. Afmeting: 7 x 14,7 cm ø. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpotten met florale decor. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met vaas en florale decor. Met gecontourneerde omranding. Drie oude haarlijnen. Afmeting: ø 62 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden, floraal/goud decor. Eén bord haarlijn. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Duits porselein. Eén maal K.P.M. sauciere, floraal, vlinder en goud decor, circa 1900. Eén maal sauciere lepel, ongemerkt, K.P.M.-decor. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Grote Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figurengroep. Twee kieviten. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. In goede staat.