Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap en pagode decor. Drie borden lichte chips rand. Eén bord gaaf. Afmeting: ø 20,8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen kommen op hoge voet. Diverse decors en bodemmerken. Afmeting: 11 x 15,3 cm ø + 10,3 x 17,5 cm ø + 18,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Set van drie Jugendstil-stijl genummerde Majolica bloemvazen met polychrome florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 16 cm ø. In goede staat.
Jugendstil-stijl polychrome genummerde Majolica jardiniere met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 37 x 20 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met gele glazuur en draken decor + zes-tekens bodemmerk, oude haarlijn. In redelijk/goede staat. 6xø11,5cm.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren in tuin decor. Vier-tekens bodemmerk. Lichte bovenrand glazuur schade. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
Uitgebreid Villeroy en Boch servies met blauw floraal decor. Circa 1980. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, melk/suiker set, cakeschaal, 2 ovale schalen, 6 kommen, 4 soepkommen, 2 diepe schalen, 1 dek...
Drie maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schotels, floraal/figuren/goud decor. Eén kopje, floraal/goud decor. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees spekstenen figuur. 19e Eeuw. Lachende Chinees met dier. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Twee maal met chinoiserie decor. Eén maal gecontourneerd, florale decor. Eén bord twee chips. Eén bord gemerkt IVOH. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Makkums stijl porseleinen vogelkooi plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 x 24 x 0,7 cm. In goede staat.
Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels met vazen en landschappen decor. Circa 1880. Drie schotels haarlijn. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen dekselpot met oren en figuren in landschap. Iets glazuurschade. Afmeting: 14 x 7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figurengroep. Twee kieviten. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Vier plaquettes van Hummel. Gemaakt door Goebel. Diverse afbeeldingen. Eén jongen op hek, bang voor kikker. Jongen en meisje bij raam met bloemen. Jongen met postkoets en twee paarden. Vier zingende j...
Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Bord met haan, bodemmerk. Bord met tuin, bodemmerk. Schenkkannetje, haarscheur. Afmeting: ø 18 cm. + 15 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse Meissen porseleinen kratervazen met roze rozen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Acht maal oud/antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal Imari bloempot, floraal/goud decor. Twee maal kop en schotels, Chinees Imari, 18e eeuw, één kopje haarlijn. Eén Familie Rose trekpot, floraal, v...
17e Eeuwse Hollandse polychrome wandtegel met duif. Minimale glazuurschade. Afmeting: 13,3 x 13,3 x 1,4 cm. In goede staat.
Lot van veertien diverse Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Tweemaster etc. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groen craquele glazuur en oren. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier antieke Kantonese/Chinese vazen met krijgers decor. Twee groten gaaf. Eén kleinere gelijmd. Eén kleinere chip. Afmeting: 19 - 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje met paradijsvogels decor. Afmeting: ø 18 - ø 22,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse polychrome borden met florale decor. Drie gemerkt, de Paauw? Randglazuur schades. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Jongen en meisje lopend op brug, nr. GCD 295 (472). Afmeting: 20,5 x 15,5 x 13,5 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels. 18e Eeuw / 20e Eeuw. Onder andere: Tichelaar, putti, spelende kinderen, mangaan. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met laarzen en damesschoenen, nr. 143. *Beeldengroep van twee zingende jongens, nr. 130. *Jongen met lantaarn en hellebaard, nr. 9. *Jongen met b...
Antieke Chinees porseleinen Gendi schenkkan met zilveren montuur, landschappen in medaillons, en florale decors. Hals ingekort. Afmeting: 26 x 12,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden met blauw decor. Twee identieke florale borden goed, andere twee chip. Afmeting: ø 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese terracotta voetschaal met craquele glazuur en karper decor. Afmeting: 8 x 11,4 cm ø. In goede staat.
Vijftien delen antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, rest beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Samson porseleinen sierschotels met wapen, goud en florale decor. Circa 1900. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 18e eeuw, Familie Rose, floraal, gecontourneerd, Lowestoft. Eén maal 18e eeuws blauw/wit bloemvaas decor. Lichte randschade. Afmeting: 22,7 - 25,2 cm....
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Floraal + goud decor. Bodemrand dekselvaas chips. Afmeting: 17,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse Porceleyne Fles Fayence jardiniere met florale flacons. Circa 1900. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal kleine Imari trekpot, minimale chip deksel. Eén maal Familie Rose kopje + deksel. Republiek + tekst + bodemmerk. Afmeting: 6 x 6,5 cm ø./ 9 x 13 x 7,5 cm ø...
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en goudlak decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 12 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melk en bloed pijpvaas met zilver floraal decor, chip bodemrand. Eén maal gemberpot, floraal goud, rood bodemmerk. Afmeting: 12 - 19 cm. In r...
Grote 18e - 19e Eeuwse Chinese Imari porseleinen schotel met tuin, paradijsvogel en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Twee maal Duits porselein. Eén maal K.P.M. sauciere, floraal, vlinder en goud decor, circa 1900. Eén maal sauciere lepel, ongemerkt, K.P.M.-decor. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Lot Duitse Meissen porseleinen kop/schotels. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip. (7x) 6x set. Afmeting: 5 -12 cm. In goede staat.