Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Zeer klein oud Chinees Yixing theepotje met florale en emaille decor. Geen bodemmerk. Afmeting: ø 5,5 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes en één schotel. Familie Rose, floraal. Schotel haarscheur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse historisme steengoed Westerwald pijpvazen. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen verdeelschaal met florale en goud decor. Afmeting: 12 x 31 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's en zotjes. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen handbeschilderd 19e eeuws Frans porselein met diverse landschappen met huizen en goud decors. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twaalf antieke polycrome Jugendstil tegels. Circa 1915. Eén gelijmd. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Spaanse of Franse polychrome Fayence scheerbekken met duif. Oude haarscheur. Afmeting: 8 x 25,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met paradijsvogel, floraal en goud decor. Chip dekselrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met 19e eeuws gemonteerd zilveren kaarsenhouder + dover. Blaker. Afmeting: 4 x 13 cm ø. In goede staat.
Herend porseleinen voetschaal met florale decors en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauciere met florale en goud decor. Circa 1920. Afmeting: 10 x 26 x 19 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinese dekselkopjes met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 8 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese natuurstenen boekensteunen met boeddha. Circa 1930. Afmeting: 13 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. Met figuren en florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 - 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met florale decor en ribbels. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rood bodemmerk en kleurrijke figuren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Deense Bing en Grøndahl porseleinen schaal met meeuwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen + schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen schaal. Met handgeschilderd roze rozen decor en gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eerste keus. Afmeting: 3,5 - 28 cm ø. In goede staat.
Lot van drie oude/antieke Oosterse agaten. Kommen, divers. Afmeting: 6,5 - 10 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...
Twee oude Chinees porseleinen vazen met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese handbeschilderde glazen vaas met figuren in landschap decor met vleermuis reliëf. Afmeting: 18 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Vier delen oud Chinees porselein. Eén maal kom met lichtgele craquele glazuur. Eén maal dekselkom met grijs craquele glazuur. Eén maal schaaltje met grijs craquele glazuur. Eén maal celadon glazuur fl...
Drie oude Chinees porseleinen vazen. Divers. Eén maal vierkant met donkerbruin glazuur en bodemmerk. Eén maal celadon glazuur vaas met bodemmerk. Eén maal knobbelvaas met celadon glazuur en bodemmerk....
Zeven maal divers Europees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Limoges tassa, twee maal Rosenthal, Bjorn Wiinblad, handbeschilderde dekseldoos (kroon), Hutschenreuther, Herend. Afmeting: 5 - 13 cm. In ...
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en witte rand. Afmeting: 17 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Oude blauwe keramieken hangbloempot met floraal Chinees decor. Bovenrand haarlijn. Afmeting: 24 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha en zotje. Chip. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In redelijke staat.
Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Meisje met koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Drie maal aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken auerhaan. Boxer puppy hond. Engelse Spaniël, chip bodem. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.
Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel...
Oude/antieke Chinese glazen lachende boeddha met daarin haren verwerkt. Afmeting: 10,5 x 10,2 x 6 cm. In goede staat.
Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Drie-delig oud Delfts Fayence kaststel met florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Acht maal oud/antiek porselein China etc. Bestaande uit: Vleesschaal, kapot. Vijf Capucijner schaaltjes, één chip. Perzische flacon. Afmeting: 7 - 35,5 cm. In redelijke staat.
Grote Royal Goedewaagen schaal met beschildering Raphaël Hermans. 20e Eeuw. Afmeting: ø 38,5 cm. In goede staat.
Antiek Weense-stijl porseleinen servies met figuren en goud decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 8x schotels, melk/suiker set, theepot, schaal. Diverse beschadigingen. Afmeting: 5 - 15 cm. In ...
Jugendstil-stijl keramieken tegeltableau met twaalf tegels. Voorzien van fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
Twee keramieken plaquettes. 70-er Jaren. Gemerkt Schäffenacker + Soholm Dänmark. Afmeting: 34 x 13 cm. / 34 x 34 cm. In goede staat.
Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Imari. Eén grote sierschotel, floraal/goud decor, bodemmerk. Eén grote diepe schaal, floraal. Afmeting: ø 31 cm. / 11 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzame kwaliteit Japanse Satsuma kom met bodemmerk. Met figuren bij bamboebomen decor. Chip rand. Afmeting: 5,7 x 14,3 cm ø. In redelijke staat.
Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Chinese spekstenen gesneden figuren. Foo-honden. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren decor + floraal. + bodemmerk. Afmeting: 20,3 cm ø. In goede staat.
Bijzondere, kleine fijn beschilderde Japanse Satsuma vaas met oren en waterlelie/vissen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Lot Japans serviesgoed. 31-Delen. 19e - 20e Eeuw. Drie decors. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kommen met figuren en florale decor. Afmeting: 7 x 15,2 cm l. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 7 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten zonder deksel. Eén maal groot, floraal met vogel en tekst decor. Eén maal landschap decor rondom. Bakfout. Afmeting: 14,5 - 23 cm. In goede staat.
Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met karperdecor. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse Gerold porseleinen figuren. Met kinderen en vogels. Eén staart vogel chip. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Japanse Imari porseleinen schaaltjes op hoge voet. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Antieke bisquit porseleinen Jugendstil wandplaquette met vrouw. Circa 1915. Alleen genummerd 10. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...
Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gemberpot en drie opengewerkte borden. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Japans tablet blauw/wit porselein. Met landschap decor. Circa 1880. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met drie eikels. Circa 1900. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...
Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee keramieken vogels. Bestaande uit: Eén maal Goebel, W. Germany 1967, chipje snavel. Eén maal genummerd A4, zwarte vogel op stam. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen tegel. Blümenstuck nach aquarel von Ernest Joseph Reichard. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese Kantonese zware schotel met krijgers en bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 4,5 x 29,5 cm ø. In goede staat.
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Drie maal oud Hollands Fayence aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Bolvaas, floraal Delft Regina. *Bierpul van polychrome, Makkum. * Delfts bolvaasje, floraal. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek Art Deco keramieken lampetstel. Circa 1930. Afmeting: 32 x 35 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Twee Duitse Hummel figuren. Bestaande uit: Jagertje met verrekijker en konijn. W. Germany Nr. 1935 307 80, gelijmd. Jongen op hekje, W. Germany 1936 Nr. 1113/0. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goe...
Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén mist tempelleeuw. Verder in goede staat.. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.