Twee vroeg 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met coulissen decors, landschappen, floraal. Beide haarlijn. Afmeting: 36 x 13 cm ø. In redelijke/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met bodemmerk en rondom figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Gerestaureerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren en goud decor. Tuit en handvat gerestaureerd. Afmeting: 14 x 19,5 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke gesigneerde Chinees Blanc de Chine porseleinen Quan Yin op vis. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen trompetvaas met hoogwaardigheidsbekleders optocht en florale decor. Prachtige kleurstelling. Gelijmd. Afmeting: 41,5 x 18,8 cm ø. In matige toestand.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met verguld bronzen montuur. Afmeting: 31 x 30 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen tete a tete. Zes-delig. Tablet K.P.M. Roomkannetje + lepel, suikerpotje, mocca kannetje + twee kop en schotels. Afmeting: 10 x 26 x 22 cm. In goede staat.