Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen verdeelschaal met florale en goud decor. Afmeting: 12 x 31 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse historisme steengoed Westerwald pijpvazen. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes en één schotel. Familie Rose, floraal. Schotel haarscheur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer klein oud Chinees Yixing theepotje met florale en emaille decor. Geen bodemmerk. Afmeting: ø 5,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees theeservies. Drie maal Yixing theepotten. Eén maal Blanc de Chine theepot. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie schotels met coulissen decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselkopje, floraal + tekens + bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staa...
Twee oude Chinese Yixing theepotten met florale decor + bodemmerken. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Drie maal China. Bestaande uit: Twee tempelleeuwen van jade. Eén natuurstenen penselenpot met bamboe decor. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, in-compleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goe...
Twee maal antiek Japans Kutani porselein. Gesigneerd. Eén maal bord met figuren en bloemen. Eén maal tafelschaal, floraal, goud en paauw, haarscheur. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen pijpvaas met goud decor. Björn Wiinblad. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse historisme steengoed Westerwald kannen. Circa 1900. Eén kan heeft chips bovenrand. Circa H 19 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Keramieken figuur. Circa 1950 - 1960. Gemerkt R.S. Western Germany. Houtachtige glazuur. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met vaas decor. Eind 20e eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bisquit porseleinen lampenvoet. Art Union of Great Britain + blindmerk. Griekse dame met maskers en boek. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude Chinees porseleinen vazen met Republiek decor, figuren en teksten. 20e Eeuw. Eén vaasje beschadigd. Afmeting: 7 - 25,5 cm. In redelijk/geode staat.
Oude Chinese porseleinen kraagvaas met ringen, landschap en bodemmerk. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees Familie Verte porselein. Bestaande uit: Zes kopjes en vier schotels, waarvan één schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x 13,8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Zes diverse Goebel beeldjes. Allemaal schoorsteenvegertjes. In diverse maten. Eén maal vorm van eierdop. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Twee Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figuren. 20e Eeuw. Aap en jonge vogel. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.
Majolica briefverzwaarder. Jachthond. Circa 1900. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Japans porselein. Bestaande uit: Twee bolle vaasjes met tuin decor, bodemmerk, op houten consoles. Eén plat schaaltje met landschap decor. Eén celadon vaas met vogels op bloesemta...
Antieke Chinees porseleinen drakenkom. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 9 x 18,7 cm ø. In redelijke staat.
Chinees porseleinen platte kom op hoge voet. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 6 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met florale en figuren decor. Afmeting: 26 x 11,8 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese schotel voorzien van een 835/000 zilveren gecontourneerde beugel met Biedermeier graveringen. Mr. G. Grevink - Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: ø 16,5 cm x 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen theepot met rode Foo-honden en tekst. Chip tuit + deksel. Afmeting: 14,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met florale/rotsen decor. Afmeting: 7,7 x. 15,5 cm ø. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen kussen met mangaan kleurige landschappen decor en tekens. Afmeting: 14,7 x 11,7 x 6 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen penselenvaas met florale decor + tekens. Gelithografeerd. Rood bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 x 12,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Eén pot haarlijn. Eén goed. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Porseleinen lamp met porseleinen doorschijnende lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese vazen met Geisha's in interieur en bodemmerken. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 25 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal Bing en Gröndahl Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit; Vaas + beeld, fluitspeler. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Rozenburg Den Haag vaas. N 355. Circa 1930. Met verlopen oker/bruine glazuur. Afmeting: 12 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antieke gesigneerde Majolica Jugendstil vaas met waterlelie decor en monogram p.ij. Circa 1915. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.