Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Familie Rose plaquette
Startprijs 400 EUR

Oude ronde Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met Chinese godheden en vliegende draak. Afmeting 1,8 x 32 cm ø. In goede staat.

Chinese kom op console
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en Swastika's. Gecontourneerd. Beschadigd. Afmeting: 4,5 x 14,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Kang Xi kom met console, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met Foo-honden en florale decor. Randschades. Afmeting: 7 x 14,7 cm ø. In redelijke staat.

2x Antieke Chicken cups
Resultaat: 300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Perzische wandtegel
Startprijs 200 EUR

Grote oude/antieke Perzische wandtegel met florale decor. Afmeting: 4 x 20 x 19,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari klok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Imari
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek Imari. Eén grote sierschotel, floraal/goud decor, bodemmerk. Eén grote diepe schaal, floraal. Afmeting: ø 31 cm. / 11 x 24 cm ø. In goede staat.

2x Imari dekselpotten, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpotten met florale decor. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.

Grote Japanse Imari schotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met vaas en florale decor. Met gecontourneerde omranding. Drie oude haarlijnen. Afmeting: ø 62 cm. In redelijk/goede staat.

3x Imari porselein, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden, floraal/goud decor. Eén bord haarlijn. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari porselein, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...

Imari dekselvaas
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met paradijsvogel, floraal en goud decor. Chip dekselrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinees Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels, floraal. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

2x Antiek K.P.M. porselein
Startprijs 180 EUR

Twee maal antiek Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Sauciere en schaal. Handbeschilderd met florale decor, vlinder en goud decor. Chips bodemrand sauciere. Afmeting: 25 - 32 cm. In red...

2x Duits porselein
Resultaat: 100 EUR

Twee maal Duits porselein. Eén maal K.P.M. sauciere, floraal, vlinder en goud decor, circa 1900. Eén maal sauciere lepel, ongemerkt, K.P.M.-decor. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari dekselvazen
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén mist tempelleeuw. Verder in goede staat.. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.

Oud Japans Imari lampetstel
Resultaat: 50 EUR

Oud porseleinen lampetstel in Japanse Imari-stijl. Afmeting: 26 x 34 cm ø. In goede staat.

Antiek Petrus Regout kaststel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.

2x Keramieken vogels
Startprijs 40 EUR

Twee keramieken vogels. Bestaande uit: Eén maal Goebel, W. Germany 1967, chipje snavel. Eén maal genummerd A4, zwarte vogel op stam. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bing en Gröndahl
Startprijs 80 EUR

Twee maal Bing en Gröndahl Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit; Vaas + beeld, fluitspeler. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

Zillermahler beeld, Kat
Startprijs 40 EUR

Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Karl Ens porselein, 2 Kieviten
Resultaat: 120 EUR

Grote Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figurengroep. Twee kieviten. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. In goede staat.

2x Sitzendorf figuren
Startprijs 80 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.

2x Porseleinen beelden (B&G/Lladro)
Resultaat: 50 EUR

Twee oude porseleinen figuren. Eén maal bloemenmeisje Lladro-Spanje. Eén maal Bing en Grøndahl figurengroep. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.

Antiek bisquit heilig hart beeld
Startprijs 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

4x Oude porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.

2x Antieke Bisquit figuren, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Bisquit porselein
Startprijs 100 EUR

Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...

Antieke Majolica schenkeend, 1915
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse Majolica polychrome keramieken schenkeend. Circa 1915. Gemerkt St. Clement France. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

6x Diverse oude beeldjes
Resultaat: 50 EUR

Zes diverse oude porseleinen Duitse figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf danseressen, Dresden etc. Eén edelman. Circa 1900. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse keramieken wandschotel
Startprijs 50 EUR

Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

3 Delen Duits aardewerk
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...

Antieke scheerbekken
Startprijs 60 EUR

Antieke Spaanse of Franse polychrome Fayence scheerbekken met duif. Oude haarscheur. Afmeting: 8 x 25,7 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Delen Oud Hollands aardewerk
Resultaat: 55 EUR

Drie delen oud Hollands aardewerk. 20e Eeuw. Eén maal visschaal Makkum, chips. Twee borden Porceleyne Fles, floraal, goed. Afmeting: ø 23 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 20 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Delftse Fayence vazen, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoisserie decor. Chips + restauratie. Afmeting: 24 x 17 cm. In redelijke staat.

2x Antieke wandborden
Startprijs 175 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen wandborden met damesportretten. Eén bord gerestaureerd. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke borden
Startprijs 175 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden met damesportretten. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

2x Portretborden, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen borden met dames en herenportret. Damesbord beschadigd. Afmeting: 17,3 - 18,5 cm. In redelijke/staat.

2x Antieke portretbordjes, 1900
Startprijs 90 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden met meisjesportretten. Gemerkt D.L.R. & Co. Copyright. Circa 1900. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.

Portret bord in lijst, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen bord in houten omlijsting. Verso gesigneerd 1846 Chatrau des Tuileries. Iets goud af. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tabakspot, 1900
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met drie eikels. Circa 1900. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.

Oud Engels Wedgwood servies
Resultaat: 425 EUR

Uitgebreid oud Engels Wedgwood servies, Queen Ware. Bestaande uit: Negen grote borden, negen ontbijtborden, negen soepborden, negen desertschalen, vijf ovale schalen, ronde diepe schaal, tablet, melk/...

3x Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 135 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Twee maal met chinoiserie decor. Eén maal gecontourneerd, florale decor. Eén bord twee chips. Eén bord gemerkt IVOH. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Startprijs 450 EUR

Drie 18e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli-stijl borden met florale decor en Swastikas. Twee borden minimale chip. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e - 19e Eeuwse Chinese Imari porseleinen schotel met tuin, paradijsvogel en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

11x Gebakschotels
Resultaat: 30 EUR

Elf opengewerkte porseleinen gebakschotels met fruit decor en goudrand. Afmeting: ø 17,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schaal
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen schaal met symbolen, bodemmerk en Chinese voorwerpen. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Japans tablet blauw/wit porselein. Met landschap decor. Circa 1880. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse vazen
Startprijs 325 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese siervaas
Resultaat: 1.250 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas met bont decor, vleermuizen, draken, floraal. Fijn gedecoreerd. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 13 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese drakenborden, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.

2x Kantonese borden, 18e - 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden met figuren op terras voorstelling. Bij één bord twee minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 20,6 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 85 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Figuur in tuin met vlinders. Drie schotels haarlijn. Tien kopjes, waarvan vier goed, zes met haarscheuren. Afmeting: 4,5 x 12,5 cm ø. In r...

6x Antieke Chinese borden
Resultaat: 170 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden met vazen decors etc. 18e Eeuw. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Eén bord chips, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese Familie Rose borden
Startprijs 800 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Geisha's, spelende zotjes, draken en goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in de wolken decor. Met etiketten 'Mr. en Mrs. Afred Clark Collection Oriëntal Ceramic'. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Oude Familie Verte bloempot
Startprijs 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met boscage decor. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.

2x Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met florale, roofvogels en goud decor. Afmeting: 4,8 x 10,8 cm ø. In goede staat.

2x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melk en bloed pijpvaas met zilver floraal decor, chip bodemrand. Eén maal gemberpot, floraal goud, rood bodemmerk. Afmeting: 12 - 19 cm. In r...

3x Oude Japanse/Chinese Raku theekommen
Startprijs 100 EUR

Drie oude Japanse/Chinese porseleinen Raku thee ceremonie kommen met diverse craquele glazuur. Afmeting: 10,5 - 12 cm ø. In goede staat.

grote Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: H 45 x 19,7 cm ø. In goede staat.

4x Oude Chinese kopjes
Startprijs 150 EUR

Vier oude Chinees porseleinen kopjes met rood/bruin glazuur en zes tekens bodemmerken. Afmeting: 4,5 x 6 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees Familie Rose vaasje
Resultaat: 225 EUR

Oud Chinees bolvormig porseleinen vaasje met florale decor en zes tekens bodemmerk. Collection Herbert Hoover. IJzeren bovenrand (later). Afmeting: 8 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Yixing theepot
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en goudlak decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 12 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Lot antieke tegels (14x divers)
Resultaat: 110 EUR

Lot van veertien diverse Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Tweemaster etc. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

2x Keramieken plaquettes
Startprijs 50 EUR

Twee keramieken plaquettes. 70-er Jaren. Gemerkt Schäffenacker + Soholm Dänmark. Afmeting: 34 x 13 cm. / 34 x 34 cm. In goede staat.

5x Antieke wandtegels
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke wandtegels. Twee maal 17e - 18e eeuw, haas + fruitschaal, schade. Drie maal 18e - 19e eeuw, divers, schades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse wandtegel
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Hollandse polychrome wandtegel met duif. Minimale glazuurschade. Afmeting: 13,3 x 13,3 x 1,4 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke wandtegels
Resultaat: 105 EUR

Lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels. 18e Eeuw / 20e Eeuw. Onder andere: Tichelaar, putti, spelende kinderen, mangaan. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

5x Ingelijste tegels
Startprijs 40 EUR

Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

17e Eeuwse wandtegel met tulp
Resultaat: 50 EUR

17e Eeuwse polychrome wandtegel in lijst. Met afbeelding tulp. Randschade mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

12x Antieke Jugendstil tegels, 1915
Startprijs 60 EUR

Twaalf antieke polycrome Jugendstil tegels. Circa 1915. Eén gelijmd. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil-stijl tegeltableau
Startprijs 50 EUR

Jugendstil-stijl keramieken tegeltableau met twaalf tegels. Voorzien van fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.

6-Delig tegeltableau
Startprijs 400 EUR

Zes-delig antiek Hollands tegeltableau De Distel Amsterdam. 6-Pas. Naar van Ostade. Eén tegel gelijmd, één tegelhoek beschadigd. Afmeting: 37,5 x 31 cm. In redelijke staat.

Antieke Majolica tabaksdoos, 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke Majolica Jugendstil tabaksdoos met spelende kinderen. Circa 1915. Nr. 2328. Afmeting: 18 x 11 x 15 cm. In goede staat.

Antiek servies, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek Weense-stijl porseleinen servies met figuren en goud decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 8x schotels, melk/suiker set, theepot, schaal. Diverse beschadigingen. Afmeting: 5 - 15 cm. In ...

Duits servies
Startprijs 150 EUR

Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...

6x Chinees porselein, 18e - 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en drie schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips en haarlijn. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse sevres doos
Startprijs 125 EUR

Antieke Franse Sevres porseleinen dekseldoos. Modele et decoration exclusive a la main. Met floraal, goud decor en damesportret. Afmeting: 6,5 x 13 x 10 cm. In goede staat.

Antieke terracotta pot in vorm van hoofd, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke terracotta pot in de vorm van een hoofd. Circa 1900. Afmeting: 18 x 16 x 20 cm. In goede staat.

6x Chinese bordjes, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Zes Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Met vogel en vlinder decor. Gecontourneerd. Enkele lichte randschades. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Bing en Grøndahl servies
Startprijs 100 EUR

Lot Bing en Grøndahl theeservies. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suikerset, schaal, zes borden, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 24 c...

10x Frans porselein (divers)
Startprijs 60 EUR

Tien delen handbeschilderd 19e eeuws Frans porselein met diverse landschappen met huizen en goud decors. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse Sevres vaasjes, 1900
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Franse Sevres porseleinen vazen met messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 14,5 x 7 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Brussel vazen, 1900
Resultaat: 170 EUR

Twee antieke Brussel porseleinen trompet vazen met florale en goud decor. D.C. Bruxelles. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3x Oud porselein
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...

2x Keramiek, Vaas/bierpul
Startprijs 60 EUR

Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met vazen en bloemen decor. Chip randglazuur bovenrand. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Franse Sevres vaas, 1915
Startprijs 190 EUR

Antieke Franse Sevres porseleinen vaas met vergulde bronzen monturen. Iriserend blauw glazuur met bloemen. Circa 1915. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Gouda plateel vaasje, 1915
Resultaat: 85 EUR

Hollandse Gouda platelen polychrome vaas. Circa 1915. Decor Violetta. Schilder E.S. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Royal Goedewaagen schaal
Startprijs 50 EUR

Grote Royal Goedewaagen schaal met beschildering Raphaël Hermans. 20e Eeuw. Afmeting: ø 38,5 cm. In goede staat.