Ongesigneerd. 21e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Met goudkleurige Barok lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 92 cm. In goede staat.
Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
J.A.B. Stoebel met H.F.C. ten Cate. Figuren bij boog. Droge naald schets op papier. Afmeting: 19 x 23 cm. In goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
H. Welters. Circa 1900. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met afneembaar messing front, daaronder mooie beschildering van een heilige met symbolen. Afmeting: 17,5 x 12,8 x 1,5 cm. In goede staat.
Groot oud handgeschilderd ikoon. Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Charles Verlat. 1862. 1824 - 1890. Boerin bij hoenderhof. Aquarel op papier. Afmeting: 76 x 55 cm. In goede staat.
A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Verliefd stel bij spinnewiel. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In goede staat.
B.W. Goldberg. Circa 1920. Landschap met plaggenhut. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21,5 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Constant Kuyp. 19e Eeuw. Boerenhuis met figuren. Met kapitale lijst. Afmeting: 63 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Pieter Zwart. 1880 - 1967. Landschap met melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 20 cm. In goede staat.
Charles Kvapil. 1884 - 1957. België. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal Meindert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Bestaande uit: Avondlandschap Beieren + Landschap Hoek van Holland, 1979. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene staat Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
A.M. Geijp. 1855 - 1926. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 36 cm. In goede staat.
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.
C.J. Addicks. 1896. 1871 - 1962. Boerenvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1920. Toegeschreven aan H. van Leeuwen van Oudewater. Hollands landschap met windmolen. Afmeting: 20 x 16 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Boerderij met boer, vuur aan het stoken in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Vergeer. Circa 1940. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 136 cm. In goede staat.
Henri Adolphe Schaep. 1826 - 1870. Potloodtekening. Hollandse haven met figuren. Vlekken. Afmeting: 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
David Artz. 1837 - 1890. Etend kindje in kakstoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 16 cm. In goede staat.
J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Haven Amsterdamse poort te Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: 33,5 x 23 cm. In goede staat.
J. Zon. 1872 - 1932. Circa 1920. Duinlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Paard, hond en figuur in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.
Twee maal Rolandt. Circa 1980. Hollandse romantische zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Twee hondjes. Titel: Wer kommt da?. Ets op papier. Afmeting: 27 x 36 cm. In redelijke staat.
Adriaan Keus. 1875 - 1955. Zomer bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Interieur met figuren. Met Empire lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Monogram B + watermerk hand met bijl. 30-er Jaren. Duitse School. Vrouw met blauw gezicht. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In redelijke staat.
Jan de Boer '79. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. Bruneau? Franse School. Kleurrijk stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
K.L. Laminoir. 20e Eeuw. Belgische School. Stadsgezicht Brugge? Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Jules Benoit Levy Parijs 1866 - 1952 Franse School. Jonge vissersvrouw bij openhaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. H. Bom? 1938. Heer aan tafel met vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 20 cm. In goede staat.
Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.