Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

M. Ottee, Bruggetje bij Giethoorn
Startprijs 200 EUR

M. Ottee. Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Bruggetje bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J.J. Voskuil, Hollands zomers landschap
Startprijs 200 EUR

J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.

Dirk Jansen, Windmolen met kippen
Startprijs 200 EUR

Dirk Jansen. 1878 - 1932. Windmolen met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

A. Schrijver, Figuren bij antiekhandelaar
Startprijs 200 EUR

A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.

B.W. Goldberg, Landschap met plaggenhut
Startprijs 200 EUR

B.W. Goldberg. Circa 1920. Landschap met plaggenhut. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21,5 cm. In goede staat.

C.J. Addicks, boerenvrouw
Startprijs 200 EUR

C.J. Addicks. 1896. 1871 - 1962. Boerenvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

H.A. Schaep, Hollandse haven met figuren
Startprijs 200 EUR

Henri Adolphe Schaep. 1826 - 1870. Potloodtekening. Hollandse haven met figuren. Vlekken. Afmeting: 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.

H. Welter/J. Knikker, Poldergezicht
Startprijs 200 EUR

Henk Welter (Jan Knikker). 1889 - 1957. Poldergezicht met punter en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Prof. Alfred Jensen 1859-1935, Viermaster op volle zee
Startprijs 200 EUR

Prof. Alfred Jensen 1859-1935 . Circa 1900. Viermaster op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.

A. Funke, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

Anton Funke. 1869 - 1955. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 49 cm. In goede staat.

L. Scheen, Romantisch Hollands wintergezicht
Startprijs 200 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jan Salm, Schoolklas
Startprijs 200 EUR

Jan Salm. 1837 - 1909. Schoolklas. Sepia met ophogend wit op papier. Afmeting: 37 x 44 cm. In goede staat.

E.C. Arntzenius, Vaas met sneeuwbes
Startprijs 220 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met sneeuwbes. Gouache op papier. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.

C. Vermoelen?, Vrouw eet kersen
Startprijs 220 EUR

C. Vermoelen? 19e Eeuw. Vrouw eet kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 41 cm. In goede staat.

Monogram B, Vrouw met blauw gezicht
Startprijs 225 EUR

Monogram B + watermerk hand met bijl. 30-er Jaren. Duitse School. Vrouw met blauw gezicht. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In redelijke staat.

6x Japanse reproducties in lijst
Startprijs 225 EUR

Zes Japanse reproducties van houtsnedes in lijst. Tweede helft 20e eeuw. Reproducties op papier. Afmeting: 90 x 30 cm. In goede staat.

J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona
Startprijs 250 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Meisje met bloem Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 94 cm. In goede staat.

3x Antieke miniatuur schilderijen
Startprijs 250 EUR

Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Mogelijk Melgers, Expressionistisch bosgezicht
Startprijs 250 EUR

Mogelijk Melgers. H.J. Melgers. 1899 - 1973. Expressionistisch bosgezicht. Gouache op papier. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 23 cm. In goede staat.

E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen
Startprijs 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse schilder Gerard Krol aan het plein air schilderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33,5 x 23 cm. In goede staat.

Böhm, Meisje met bloemen
Startprijs 250 EUR

Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Erhardt, Paardenhoofd
Startprijs 250 EUR

Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Startprijs 250 EUR

Alberto Schunk. 1947 - .... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. Damesportret. Verso Piet v.d. Hem. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesig., Schouwstuk, vaas met bloemen
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.

G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik
Startprijs 260 EUR

G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

L. Basset, Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren
Startprijs 280 EUR

L. Basset. 21e Eeuw. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien
Startprijs 280 EUR

A.M. Geijp. 1855 - 1926. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 36 cm. In goede staat.

J.B. Levy, Jonge vissersvrouw bij openhaard
Startprijs 290 EUR

Jules Benoit Levy Parijs 1866 - 1952 Franse School. Jonge vissersvrouw bij openhaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In goede staat.

Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

J. Brooks, Damesportret
Startprijs 300 EUR

J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.

M. Therkildsen, Liggende kalveren
Startprijs 300 EUR

M. Therkildsen. 1850 - 1925. Twee liggende kalveren. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater,
Startprijs 300 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Madonna met kindje Jezus
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kindje Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 71 cm. In goede staat.

J. Domnech, Stadsgezicht
Startprijs 300 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dorp op klip
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.

E. Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.

E. Rabbers, Stal met koe en boerin
Startprijs 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Stal met koe en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuur
Startprijs 300 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.

H. Welters, Stadsgezicht Rotterdam
Startprijs 300 EUR

H. Welters. Circa 1900. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur)
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin
Startprijs 300 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.

J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil
Startprijs 300 EUR

Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

E. Rabbers, Twee pinken in stal
Startprijs 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).

F.P. ter Meulen, Hollands strandgezicht met strandjutters
Startprijs 300 EUR

F.P. ter Meulen. Circa 1900. Hollands strandgezicht met strandjutters. Olieverf op linnen. Afmeting: 15 x 32 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 350 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Emmerik, Havenmonding
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Startprijs 350 EUR

J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

W.C. Rip, Hollands havengezicht
Startprijs 350 EUR

W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.

L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal
Startprijs 350 EUR

L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.

L. Stutterheim, Vaas met bloemen
Startprijs 350 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Otto Strijensky, Kinderen bij opa en oma met vlieger
Startprijs 380 EUR

Gesigneerd Otto Strijensky. Circa 1880. Kinderen bij opa en oma met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 57 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Ydema?, Polderlandschap met boerenhuis
Startprijs 400 EUR

Onduidelijk, Ydema? Mogelijk Egnatius Ydema. 1876 - 1937. Polderlandschap met boerenhuis en boeren. Huuske van Sytze en Maaike. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.

Freek v.d. Berg, Dame met hoed
Startprijs 400 EUR

Freek van de Berg. 1918 - 2000. Dame met hoed. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 53 cm. In goede staat.

Andre Lambert, Frans havengezicht
Startprijs 400 EUR

Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.

Emile van Damme, Belgisch havengezicht met haven arbeiders
Startprijs 400 EUR

Emile van Damme. 1853 - . Belgische School. Belgisch havengezicht met havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 100 cm. In goede staat.

Charles Kvapil, Vaas met rozen
Startprijs 400 EUR

Charles Kvapil. 1884 - 1957. België. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Hollandse bloembollenvelden
Startprijs 400 EUR

J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Hollandse bloembollenvelden met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren en paarden in stal
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Figuren en paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

P. Zwart, Landschap met melkende boer
Startprijs 450 EUR

Pieter Zwart. 1880 - 1967. Landschap met melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, IJsgezicht bij ruïne
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. IJsgezicht bij ruïne met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.

H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling
Startprijs 500 EUR

H.A. van Trigt. 1829 - 1899. Egyptische voorstelling. Exodus, Moses. Verf iets beschadigd. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

J. Mankes, Kraai
Startprijs 500 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Wim Bos, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 500 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik
Startprijs 500 EUR

Louis Soonius. 1917. 1883 - 1956. Mediterrane vrouw met kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 36 cm. In goede staat.

Evert Moll, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren
Startprijs 600 EUR

Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.

Wilhem Steelink, Boer bij schaapskudde
Startprijs 600 EUR

Wilhelm Steelink. 1826 - 1913. Boer bij schaapskudde. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 31 cm. In goede staat.

H. Hulk, Zeilboten op vaart
Startprijs 750 EUR

H. Hulk. 1842 - 1937. Zeilboten op vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat.

C. Raaphorst, Puppies
Startprijs 800 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Zeldzaam werk met puppies. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 20 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Bergpad met herders en schapen
Startprijs 800 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.

N. Riegen, Engels kustgezicht
Startprijs 800 EUR

Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Boer met paardenkar in duinen
Startprijs 850 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boer met paardenkar in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 52 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Reisgezelschap met soldaten
Startprijs 900 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Reisgezelschap met vele soldaten bij herberg. Oude bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 44 cm. In goede staat.

H.M. Horrix, Lezende kinderen op bankje
Startprijs 900 EUR

H.M. Horrix. 1845 - 1923. Lezende kinderen op bankje. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 32 cm. In goede staat.

Chris van der Windt, Boerderij met wasvrouw
Startprijs 1.000 EUR

Chris van der Windt. 1877 - 1952. Boerderij met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.

Willem Dooyewaard, Ballerina
Startprijs 1.000 EUR

Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)
Startprijs 1.000 EUR

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...

H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien
Startprijs 1.200 EUR

H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.

Charles Verlat, Boerin bij hoederhof
Startprijs 1.200 EUR

Charles Verlat. 1862. 1824 - 1890. Boerin bij hoenderhof. Aquarel op papier. Afmeting: 76 x 55 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...

J. Korthals, Amsterdamse gracht
Startprijs 1.500 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

P.G. van Os, Boerenhoeve met vee
Startprijs 1.600 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Boerenhoeve met vee en werkende boerenfamilie. Vlek in lucht. Aquarel op papier. Afmeting: 64 x 47 cm. In redelijk/goede staat.

W.G.F. Jansen, Veere-Zeeland
Startprijs 1.600 EUR

W.G.F. Jansen. Nagesigneerd. 1871 - 1949. Gezicht op Veere met boten. Gerestaureerd. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

D.P. van Lokhorst, Poldergezicht met koeien
Startprijs 1.750 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1818 - 1893. Hollands poldergezicht met koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 63 cm. In goede staat.

Josef Israëls, Gebed voor maaltijd
Startprijs 6.000 EUR

Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.

5x Antieke etsen/steendrukken (divers)
Resultaat: 15 EUR

Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Resultaat: 30 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

F. Tiele, Bruggetje bij Giethoorn
Resultaat: 30 EUR

F. Tiele. Circa 1920. Bruggetje bij Giethoorn. Ets op papier. Afmeting: 15 x 20,5 cm. In goede staat.

H. Noordam, Boeren erf met boerin
Resultaat: 30 EUR

H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Resultaat: 35 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

C.G. van Os, baardgier
Resultaat: 40 EUR

C.G. van Os. Baardgier. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.

G. Koppenol, Landschap met stenderkast
Resultaat: 40 EUR

G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Tinka Adeyemi, Surrealistisch
Resultaat: 40 EUR

Tinka Adeyemi IFE 1993. Surrealistisch berglandschap. Plakaatverf op papier. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.