Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.
Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Monogram P.B. Avril '83. Franse Fayence bierpul met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Romeins paar. Met houtgestoken Jugendstil lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.
N. Diaz. Mogelijk Narcisse Diaz. 1807 - 1876. Landschap bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Giorga Guinegault? Franse School. Circa 1930. Stijl van Jean-Gabriel Domergue. Dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46,5 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Eén maal landschap, 1977. Eén maal landschap Madestein, 1979. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Het alziend oog, 1970. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Frederik Lund miniaturen. 1778 - 1823. Kopenhagen. Miniatuur portret officier met onderscheiding + vrouw van adelstand met kroon en sierraden. Louis Seize. Op ivoor. Afmeting: ø 6 cm. In goe...
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
A. Sokolov. Russische School. Meer met steiger. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.
Pendant. A. Sokolova. Vazen met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.
Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Zonnig boeren erf met zonnebloemen en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
H.R. Scholten. Stilleven met glazen bloempot. Pastel op papier. Afmeting: 48 x 64 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Surrealistisch. Hand met figuren en gezicht. Gouache op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.
Cowe? Circa 1940. Boten voor de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 71 x 57 cm. In goede staat.
Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.
Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Oosterse vogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Naar A. Mauve. Circa 1900. Duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Rodalfo Tur. 1970. Italiaanse School. Halfblinde man met gitaar en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 90 cm. In goede staat.
Gerti Bierenbroodspot. Nr. 141/170. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 75 x 54 cm. In goede staat.
Isaac Israëls. Gelimiteerde reproductie. Nr. 64/250. Dame met krant in park. Reproductie op papier. Afmeting: 60 x 38 cm. In goede staat.
Oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in regen. Houtsnede op papier. Afmeting: 39 x 18 cm. In goede staat.
Drie Japanse schilderijen op zijde. 20e Eeuw. Gesigneerd. Figuren voorstelling. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.
G. Borchus? 19e Eeuw. Berggezicht Oostenrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Grachtengezicht Amsterdam met figuren. Eén restauratie in lucht. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
Jan Volker Duncklenberg. 1961 Wuppertal. Vrouwelijk naakt. Tekening op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
C.G. van Os. Baardgier. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.
Wijkniet. 1927. 1894 - ...?..... Stadsgezicht met ophaalbrug. Houtsnede op papier. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.
Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.
Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
P. ter Hoeven. Hollandse School. Circa 1930. Koeien bij drenkplaats met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
H. Keyser. Duitse School. Landschap met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 20 cm. In goede staat.
H. Lasch. Duitse School. Circa 1980. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.