Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Clairy?, Boten bij vuurtoren
Startprijs 80 EUR

Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Startprijs 80 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Monogram en 1940, Stilleven perziken
Startprijs 80 EUR

Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.

L. Scheen, Poes
Startprijs 80 EUR

Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

L. Scheen, Poes
Startprijs 80 EUR

Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landarbeiders op rijstveld
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Indonesische School. Verso signatuur Kompoel. Landarbeiders op rijstveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling
Startprijs 80 EUR

Ans Wortel. Nr. 17/150. 1929 - 1997. Figuren kindervoorstelling. Ets op papier. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Paraplu verkoper
Startprijs 80 EUR

Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse boerderij
Startprijs 80 EUR

Peter Meurs (Almelo). Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Peter Diem, Bonte koe
Startprijs 80 EUR

Peter Diem. 1945 - . Bonte koe. Nr. 7/40. Lithografie op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Mediterraans stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Mediterraans stadsgezicht met figuren. Acryl op papier. Afmeting: 24 x 34 cm. In goede staat.

Gesigneerde Pin Up, Lithografie
Startprijs 80 EUR

Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Rodalfo Tur, Halfblinde man met gitaar en kind
Startprijs 80 EUR

Rodalfo Tur. 1970. Italiaanse School. Halfblinde man met gitaar en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 90 cm. In goede staat.

C. Seidl, Blokhut in winterse bergen
Startprijs 80 EUR

Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

3x Aquarellen, divers
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse aquarellen. Divers. *Figuren aan river. *Dorpsstraat met figuren (sepia). *Boerderij met figuren (sepia). Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

W. Voorendt, Hollands riviergezicht
Startprijs 80 EUR

W. Voorendt. 1903. Hollands riviergezicht met trekschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerd Miro, Abstracte voorstelling
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd Miro. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

Marten Randa, Dreams
Startprijs 90 EUR

Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.

Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 90 EUR

Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR

Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.

P. Schoen, Gezicht op Hollum
Startprijs 100 EUR

Piet Schoen 1943. 1909 - 1985. Landschap met dorpsgezicht en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

C.N. Storm, Binnentuin Deventer
Startprijs 100 EUR

Carel Nicolaas Storm van 's Gravensande, 1878. 1841 - 1924. Binnentuin Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 35 cm. In goede staat.

Ikoon
Startprijs 100 EUR

Groot oud handgeschilderd ikoon. Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken
Startprijs 100 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Boerderij met boer, vuur aan het stoken in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. ter Haar, Herderin met schapen
Startprijs 100 EUR

J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. de Boer, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Jan de Boer '79. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. Bruneau?, Kleurrijk stilleven
Startprijs 100 EUR

H. Bruneau? Franse School. Kleurrijk stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.

C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot
Startprijs 100 EUR

Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

H. Balsink, De kolk van tante Lize
Startprijs 100 EUR

Hein Balsink. 1891 - 1966. Deventer School. De kolk van tante Lize. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind bij gevangenis
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Vrouw met kind bij gevangenis. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In redelijke staat.

Korver, Bengaalse tijger
Startprijs 100 EUR

Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Wim Steijn, Babyportret
Startprijs 100 EUR

Wim Steijn. 1914 - 1980. Babyportret. Elby 1938. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd?, Interieur met figuren
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.

K. Heijmans, Gezicht op haven van Antwerpen
Startprijs 100 EUR

K. Heijmans. Belgische School. Gezicht op haven van Antwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 70 cm. In goede staat.

J.H. Vancouver, Stenen brug over rivier
Startprijs 100 EUR

J.H. Vancouver. Circa 1900. Stenenbrug over rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

J.M. van Beek, Zeilboten op zee
Startprijs 100 EUR

Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.

2x Oude ikonen
Startprijs 100 EUR

Twee oude ikonen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Russisch ikoon met afneembaar front, circa 1900. En een plated metalen ikoon, Maria met kindje Jezus. Mist sierstenen. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijke sta...

C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin
Startprijs 100 EUR

Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Rembrandt
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit, fles en bloemvaas
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met fruit, fles en bloemvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 90 cm. In goede staat.

Michel Podalka, Florale voorstelling
Startprijs 100 EUR

Michel Podalka '76. Florale voorstelling.. Plakaatverf op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen
Startprijs 100 EUR

A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

J. Altink, Gronings landschap
Startprijs 100 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. Gronings landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Gerti Bierenbroodspot, Fantasie figuren
Startprijs 100 EUR

Gerti Bierenbroodspot. Nr. 141/170. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 75 x 54 cm. In goede staat.

P. van Goudzwaard, Abstract
Startprijs 100 EUR

P. van Goudzwaard. 1929 - 1983. Abstract figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30 x 49 cm. In goede staat.

J. Cossaar, Religieus
Startprijs 100 EUR

Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

J.A.B. Stoebel/H.F.C. ten Cate, Figuren bij boog
Startprijs 110 EUR

J.A.B. Stoebel met H.F.C. ten Cate. Figuren bij boog. Droge naald schets op papier. Afmeting: 19 x 23 cm. In goede staat.

R. Dozeman, Haven van Enkhuizen
Startprijs 120 EUR

Roel Dozeman. 1924 - . Meppeler School. Haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.