Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesische School. Verso signatuur Kompoel. Landarbeiders op rijstveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ans Wortel. Nr. 17/150. 1929 - 1997. Figuren kindervoorstelling. Ets op papier. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Peter Diem. 1945 - . Bonte koe. Nr. 7/40. Lithografie op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Mediterraans stadsgezicht met figuren. Acryl op papier. Afmeting: 24 x 34 cm. In goede staat.
Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Rodalfo Tur. 1970. Italiaanse School. Halfblinde man met gitaar en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 90 cm. In goede staat.
Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse aquarellen. Divers. *Figuren aan river. *Dorpsstraat met figuren (sepia). *Boerderij met figuren (sepia). Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
W. Voorendt. 1903. Hollands riviergezicht met trekschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd Miro. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.
Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Piet Schoen 1943. 1909 - 1985. Landschap met dorpsgezicht en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Carel Nicolaas Storm van 's Gravensande, 1878. 1841 - 1924. Binnentuin Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 35 cm. In goede staat.
Groot oud handgeschilderd ikoon. Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Boerderij met boer, vuur aan het stoken in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan de Boer '79. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. Bruneau? Franse School. Kleurrijk stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Hein Balsink. 1891 - 1966. Deventer School. De kolk van tante Lize. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Vrouw met kind bij gevangenis. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In redelijke staat.
Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Wim Steijn. 1914 - 1980. Babyportret. Elby 1938. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.
K. Heijmans. Belgische School. Gezicht op haven van Antwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 70 cm. In goede staat.
J.H. Vancouver. Circa 1900. Stenenbrug over rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude ikonen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Russisch ikoon met afneembaar front, circa 1900. En een plated metalen ikoon, Maria met kindje Jezus. Mist sierstenen. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijke sta...
Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met fruit, fles en bloemvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 90 cm. In goede staat.
Michel Podalka '76. Florale voorstelling.. Plakaatverf op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Jan Altink. 1885 - 1971. Gronings landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Gerti Bierenbroodspot. Nr. 141/170. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 75 x 54 cm. In goede staat.
P. van Goudzwaard. 1929 - 1983. Abstract figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30 x 49 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
J.A.B. Stoebel met H.F.C. ten Cate. Figuren bij boog. Droge naald schets op papier. Afmeting: 19 x 23 cm. In goede staat.
Roel Dozeman. 1924 - . Meppeler School. Haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 20e Eeuw. Boten langs de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
Monogram F.W. '85. Romeinse ruïne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Portret rabbijn/monnik. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.
F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.
C. Terlouw. (Kees). 1890 - 1948. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
M. Haase. 1927. Oude Duitse bloemenverkoopster. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 60 cm. In goede staat.
G. Engels. Circa 1920. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 77 cm. In goede staat.
Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Antieke landkaart. Handingekleurde gravure door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Gravure op papier. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene staat Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
J. Vergeer. Circa 1940. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 136 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Paard, hond en figuur in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Twee hondjes. Titel: Wer kommt da?. Ets op papier. Afmeting: 27 x 36 cm. In redelijke staat.
Adriaan Keus. 1875 - 1955. Zomer bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
Bob Stork Damen. Paris 1954. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.
Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
F.W.N. Mulert Fecit. 19e Eeuw. Turkse soldaat te paard. Vochtvlekken. Tekening op papier. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.
Vijf maal Jan te Wierik. 1954 - 2002. Vier maal flessen wijn, Jan te Wierik + boek, 1 hond van snoep. Handgesigneerd met lithografieën. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.
Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.
P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
H. Balman. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met bomschuit en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1920. Toegeschreven aan H. van Leeuwen van Oudewater. Hollands landschap met windmolen. Afmeting: 20 x 16 cm. In goede staat.
J. Zon. 1872 - 1932. Circa 1920. Duinlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Verliefd stel bij spinnewiel. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met stoomsleper. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
A. Heyboer.1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: 36 x 39 cm. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.
Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.
Giorga Guinegault? Franse School. Circa 1930. Stijl van Jean-Gabriel Domergue. Dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46,5 cm. In goede staat.
J. Carin of Corin 1898. Stadsgezicht mediterrane. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 58 cm. In goede staat.
Joan Collette. Blaricum, 1889 - 1958. Boodschap des engels. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Landschap met figuren op zandpad. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Arjan Galema. 1886 - 1974. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 56 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boer en boerin met paardenkar op het land. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.