Bijzondere zilveren strooier, 900/000, ovaal model met hamerslag en 4 ribben, geplaatst op 4 gebogen pootjes. Met benen knopje. ø5x9cm. ca 58 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een kar met 2 koeien en vat en een koets met 2 paarden en 3 vaten. 9x3,5cm en 8x3 cm. Totaal ca 125 gram. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een koets met 2 figuren en een paard en een kar met 2 koeien en een vat. 7x3cm. totaal ca 96 gram. In goede staat
5 Delen zilveren met kristal, een kleine tazza met bewerkte rand en een ronde zilveren voet, ø12x6cm, 2 bewerkte kristallen inktpotten met zilveren rand en deksel, en 2 specerijen vaatjes met glazen b...
Houten fotolijst met zilver, 925/000. Lijst met zilveren voorkant versierd met krullen en cartouche. Voor ovale foto, 8x12cm. Grootte lijst: 16x20x5cm. In goede staat
Zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Aziatische verkoper met 2 tonnen en cups. Geplaatst op een voeten basement. 9x10x10cm. In goede staat
Verguld oorkarafje met Chinese tekens op voet met oorgreep en schenktuit met stopje aan ketting en een Turks messing, deels rood gelakte odeurflacon compleet met stopje voorzien van halve maan. 8-10cm...
Zilveren beugeltasje, 800/000, met halve ronde beugel versierd met meander en rozetten bewerking, voorzien van een zilveren gevlochten tas. 5,5x7,5cm. Met pijnappels als sluiting, één met breukje. Gev...
Antieke 925/000 zilveren cilindervormige muntenkoker met schuifbodem. Klein deukje. MT.: Onduidelijk, Birmingham 1903. Afmeting: 3 x 7,5 cm. Circa 32 gram. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 925/000, een kinderwagen met uit draad met parasol en een trapfiets. MT.: Medusa Oro, Arezzo, totaal ca 67 gram. 7x7cm en 8x3,5cm. In zeer goede staat
Zilveren gembercouvert, 833/000, met getorste stelen en versierd met graveerwerk. MT.: W.Kooiman, Schoonhoven, jl.:e:1889. 19,5 cm. ca 61 gram. In goede staat
Zilveren kinderlepel, 925/000, met een bak naald en kam en het uiteinde met pied de biche. MT.: Francis Howard, Sheffield, jl.:C:1970. 14 cm. ca 26 gram. In zeer goede staat
Lot zilver met o.a. met speldenkussen in de vorm van een klomp, 4 vingerhoedjes en 2 dekselpotjes. 800-925/000
Stel Delfts blauwe gemerkte dekselpotjes, voorzien van 835/000 zilveren montuur met deksel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 cm. Mr. Niekerk - Schoonhoven. In goede staat.
Zes-delig plated koffie/thee servies. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 43 cm. In goede staat.
Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een duiventil en een standaard met vogelkooi. MT.: Niekerk, Schoonhoven jl.:A: 1985. totaal ca 39 gram. 8-9cm. In goede staat
Zilveren theezeef met lekbak, 833/000, theezeef met opengewerkte rand met voluten en bloemen en een greep met voorstelling met figuren, geplaatst op een rond lekbakje voorzien van een parelrand en kru...
Zilveren miniatuur kapstok met hoeden en een hoorn, zilvern kapstok met 3 hoeden, 800/000, en een midwinterhoorn op standaard, 835/000. hoogte 9-13 cm. Totaal ca 74 gram. In zeer goede staat
Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat
Zilveren kapset, 833/000, met 3 borstels, versierd met voluten en voorstelling, en een kam met plated houder voor een kam. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. In goede staat
Zilveren tang en mes met heft, 833/000, kleien zilveren tang met schep en vork, versierd met biedermeier patroon, MT.:B.W.Eldick, Zutphen, jl:W: 1931, 18,5cm en een mes met zilveren heft, achtkantig, ...
Zilveren luciferdooshouder, 833/000, met fraai gedreven oud Hollandse voorstelling. Voorzien van exportkeur en herkeur. MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: gekroonde k: 1945-1946. Tevens voor...