Fraai geslepen kristallen koekschaal voorzien van een 835/000 zilveren hengsel met gecontourneerde vergulde rand en florale graveringen. Anno 1878. Afmeting: ø 26 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voor...
Twee zilveren vorkjes, 833/000, met gecontourneerde steel versierd met graveerwerk. Eén sardinevorkje, MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.: W:1856.; 12,5 cm. En een Zuurvorkje, MT.: Wed.H. v.d.Ree, Schoonh...
Zilveren spiegel, 833/000, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipennenhouder. Driehoekig gecontourneerde spiegel gemaakt uit 2 halve ronde tasbeugels opengewerkt en versierd met bloemen, bevestigd aan ...
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...
Lot zilver en plated, met plated koffiekan, borrelglaasje met plated voet, een zilveren gevulde kandelaar, een zilveren roomlepel, 2 kristallen schaaltjes met zilveren ronde voetjes en een opengewerkt...
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model mett voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat
Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.
Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat
18e Eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Nicolaas van Nuys TT 's-Gravenhage. Anno 1768. Lengte 22 cm. Circa 72 gram. In goede staat.
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binn...
Lot zilver met een zilveren beker, 835/000, tulp model met filetrand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W:1956, een tas met zilveren beugel met bloemendecor en ketting, 833/000, MT.: J.J. van d...
Zilveren Deense Art Deco schep met versiering op de steel. Voorzien van gravure H. C.F. Heise. 1916. Gewicht: circa 93 gram. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Lot divers zilver met een pen, naaldenkoker en een lepel. Gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, gevuld met een zilveren naald versierd met graveerwerk, een balpen voorzien van be...
Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.
Twee geslepen odeurflacons, één rechthoekig en één 10-kantig model, compleet met binnenstopjes en een bolle schroefdop, plated. Beiden wat gedeukt. 9-11 cm hoog. In goede staat
Twee zilveren beugels, 833/000, voor borden. Eén gladde beugel met bewerkte rand met olijfvormig patroon. MT.: Mansvelt, Rotterdam, jl.: R:1927 en een gecontourneerde beugel met gegraveerd krullen de...
Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, rond gecontourneerd model met gezaagd met bewerkte opgelegde rand. 2 stukjes bij het zaagwerk ontbreken, verder in goede staat. ø 12x3,5cm. Totaal ca 56 gram.
Antieke 835/000 zilveren lepel met Haags Lof. Achterkant steel gegraveerd familiewapen. Lengte 21 cm. Circa 52 gram. Mr. J. van den Broek - Amsterdam. Anno 1832. In goede staat.
Zilveren suikerschep en roomlepel, 835/000, suikerschep met vleugelbak en een aan 2 zijden gedreven steel met frambozen, MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven en een zilveren roomlepel met ronde bak met tuit ...
Twee zilveren schenkkurken, 835/000, met snavelbek, één versierd met parelrand en één versierd met cannelures. 10 cm. In zeer goede staat
Twee zilveren drinkbekers, 835/000, één beker met initialen, MT.: W.Voet & zn, Haarlem, jl.: Q:1927, ø3,5x6cm, en een beker met inscriptie L.K.K.I. 11-2-1937. MT.:Lutz & Weiss, Pforzheim rond 1900. ø3...
Bijzonder zilveren uitschuifbaar sigarettenpijpje in bijbehorende houder met ophangoog. MT.: Cohen & Charles, Birmingham, jl.: n:1912. 32 mm, 7 cm. Deukje in houder, verder in goede staat.
Zilveren juslepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde bak bevestigd aan een gecontourneerde steel met filetrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1839. 19 cm. ca 45 gram. In goede staat
Twee zilveren gembervorken, 833/000, met gecontourneerde steel en biedermeier graveerwerk. 16 cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.:R:1851 en MT.: onduidelijk jl.: O:1873. Totaal ca 41,4 gram. In goede...
Strooilepel met geelmetalen strooibak met geschulpte rand met gezaagd decor, bevestigd aan een rijkelijk versierd heft met guirlandes, Frankrijk. In cassette 17 cm. In goede staat
Zilveren sierstuk, 925/000, geplaatst op een marmeren rechthoekige voet. Sierstuk van de stad Jeruzalem. 17x6x11cm. IN goede staat. Zadok arts
Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat
Brede armband met een iets grillige vorm met schuifslot en scharnier. Uno de 50, silver plated. breedte 35 mm. 56x48mm. In goede staat
Zilveren cake- en vleesvork, 833/000, Cakevorm met fraaie bloemensteel, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. En een vleesvork met een 2 zijdig bewerkte bloemensteel. MT.: A.Pluut jr, Schoonhoven. ...
Twee flessenstoppen met zilveren rand, 925/000 en 835/000, en barnsteen knop, (Kopaal). 9-11cm. In goede staat
Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Stel 835/000 zilveren vier-tandige confituur vorkjes met getorste stelen. Met gecontourneerd floraal gegraveerd heft. Circa 1890. Lengte 13,5 cm. Circa 27 gram. Mr. P. Siebma - Bergum. In goede staat.
Zilveren pillendoosje, 925/000, ovaal model met scharnierend deksel. Op de bodem getekend: Organon, 1923-1989. 4x3x2cm. ca 34 gram. In goede staat
Stel fraaie Art Deco 835/000 zilveren vorkjes. Stelen met puntmodel. Lengte: 14 cm. Circa 35 gram. Anno 1906. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten.
Kristallen kaasstolp met zilveren knop, 833/000. Stolp voorzien van slijpwerk met een zilveren knop met parelranden, geplaatst op een onderschotel met omgeslagen geschulpte rand voorzien van een ster ...
Twaalf zilveren theelepels, 835/000, met een puntbak, deels getorste steel en een puntige steel einde versierd met graveerwerk. ca 70 gram. 11,5 cm. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, lage tafelkandelaren op ronde voet met bewerkte rand met krullen en bloemen. Iets afwijkend van elkaar. ø62x62mm. In goede staat
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een tuba speler, een man met een juk met emmers en een man met zeis. 3x3cm 4x3x3,5cm en 3x2,5x3,5cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Parelmoer zalfpotje en een lodereinflesje met draagogen en bewerkte randen. ø3x3cm en 3x1,5x4cm.
Oude Engelse Sheffield plated tafelschaal met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 26 cm ø. Voorzien van gravure. In goede staat.
Kristallen suikerkom met kruis- en ruitslijpsel en een geslepen ster op de bodem voorzien van een gladde zilveren rand, 835/000, voorzien van een zilveren suikerschep met florale steel, 800/000. ø 8x4...
Bijzondere zilveren haak, 835/000, met schuifklem, in de vorm van een schild, voorzien van gegraveerde takken. Toegeschreven aan MT.: Th. Keijland, Amsterdam. rond 1900. 6 cm. ca 17 gram. In goede sta...
Zilveren roomlepel en botermes, 833/000, met steel met punt opengewerkt met floraal decor. Botermes met floraal graveerwerk op het lemmet, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: V:1930 en een r...
Drie delen zilver met een drinkbekertje, 800/000, Wilhelm Binder, Schwabisch gmund, ø2x4cm, een theeschep, 835/000 met een gestanste voorstelling van man met kar en paard, 7x4cm, en een kruidenwijnzee...
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Taartschep met gezaagde schep met graveerwerk, bevestigd aan een gecontourneerd zilveren heft, 800/000. met cartouche. 27 cm. In goede staat.