Zilveren presenteerblaadje, 950/000, Parijs, rond glad model. ø 21,5cm. ca 303 gram. In goede staat
Kristallen schotel met opstaande rand voorzien van een ruitslijpsel, voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand, voorzien van reparatie. Minimale chips. ø24x20cm.
Parelmoer lepeldoos gevuld met 6 zilveren lepeltjes met puntbak en getorste steel voorzien van een bokkepoot. 8,5 cm. 15x7,5x3,5cm. In goede staat
Kristallen karafje met geetste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø7,5x25cm. In goede staat
Kristallen kandijpot, geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren knop met malachiet. ø 17x24cm. Enkele chips, verder in goede staat
Zilveren roomkom, 835/000, rond model met gedreven voorstelling met krullen, bloemen en putti. ø 12,5x8cm. ca 152 gram. Stukje van de rand, verder in redelijk goede staat.
Twee 835/000 zilveren amuselepels. Eén maal Zilverfabriek Voorschoten, anno 1916. Eén maal jaarletter S = anno 1827. Circa 60 gram. In goede staat.
Statenbijbel, 1818, met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een strijdwagen met 4 paarden en strijders en een koets met paard en figuur achter op de bok. 7x4cm. ca 78 gram. In goede staat
Porseleinen zwavelstokkenpotje, geplaatst op 3 zilveren bolpootjes, met zilveren deksel en hengsel. Versierd met graveerwerk. ø8x13cm. In redelijk goede staat. Samengesteld.
: H.J. van Halteren, Schoonhoven. In goede staat.
Zilveren gembercouvert, 833/000, met getorste stelen en versierd met graveerwerk. MT.: W.Kooiman, Schoonhoven, jl.:e:1889. 19,5 cm. ca 61 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur commode, 835/000, met filigrain en getorste bewerking, voorzien van 3 lades. 4x3x4cm. ca 55 gram. In goede staat
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, halfrond model gezaagd model met bloemenmand, voorzien van ketting. MT.: A.Verroen, Schoonhoven, jl.:V:1830. 10x13cm. In goede staat
Antieke rammelaar met zilveren belletjes en fluitje. 833/000, 6x10cm. met ketting. De belletjes zijn wat verschillend. In redelijk goede staat
Zilveren soezenmand, 925/000, ovaal gecontourneerd model. ca 122 gram. 22x16x7cm. In goede staat