Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke zilveren muntenkoker, 1903
Resultaat: 50 EUR

Antieke 925/000 zilveren cilindervormige muntenkoker met schuifbodem. Klein deukje. MT.: Onduidelijk, Birmingham 1903. Afmeting: 3 x 7,5 cm. Circa 32 gram. In goede staat.

Zilveren presenteerblaadje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren presenteerblaadje, 950/000, Parijs, rond glad model. ø 21,5cm. ca 303 gram. In goede staat

2 Kristallen schotels met zilver
Startprijs 80 EUR

Twee kristallen schotels met zilver, 833/000. Ronde geslepen schotel met gecontourneerde rand, met diverse beschadigingen, voorzien van een gecontourneerde beugel, deels getorst met parelrand. ø24x18c...

Kristallen schotel met zilveren beugel
Startprijs 70 EUR

Kristallen schotel met opstaande rand voorzien van een ruitslijpsel, voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand, voorzien van reparatie. Minimale chips. ø24x20cm.

Fruitschaal met zilveren voet, 1852
Startprijs 100 EUR

Kristallen fruitschaal met fraai slijpwerk en een aculadevormige rand, geplaatst op een zilveren gecontourneerde voet met floraal decor. MT.: P.Cool, Sneek, jl.:S:1852. ø21x19cm. Enkele chips, verder ...

Zilveren gembercouvert, 1850/1851
Startprijs 90 EUR

Bijzonder 835/000 zilveren gembercouvert met fraaie florale graveringen en parelmoer heften. Anno 1850 - 1851. Lengte 18,5 cm. Mr. J.A. Lintveld - Amsterdam. In goede staat.

Zilveren theepot
Startprijs 250 EUR

Zilveren theepot, 800/000, rechthoekig model versierd met gedreven voorstellingen met spelende putti en voluten. Voorzien van gekrulde steel en tuit met floraal decor. Geplaatst op 4 gekrulde poten. 1...

Parelmoer lepeldoos met zilveren lepels
Startprijs 100 EUR

Parelmoer lepeldoos gevuld met 6 zilveren lepeltjes met puntbak en getorste steel voorzien van een bokkepoot. 8,5 cm. 15x7,5x3,5cm. In goede staat

Karafje met zilveren voet
Startprijs 90 EUR

Kristallen karafje met geetste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø7,5x25cm. In goede staat

Kandijpot met zilver
Startprijs 75 EUR

Kristallen kandijpot, geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren knop met malachiet. ø 17x24cm. Enkele chips, verder in goede staat

Zilveren roomkom
Startprijs 120 EUR

Zilveren roomkom, 835/000, rond model met gedreven voorstelling met krullen, bloemen en putti. ø 12,5x8cm. ca 152 gram. Stukje van de rand, verder in redelijk goede staat.

Zilveren tabaksdoos,
Resultaat: 320 EUR

Antieke zilveren tabaksdoos, gecontourneerd model versierd met floraal gedreven en deels gegraveerd patroon. Op diverse plekken gerestaureerd. 12x5,5x5cm. ca 122 gram. In redelijk goede staat

2x Zilveren amuselepels
Resultaat: 65 EUR

Twee 835/000 zilveren amuselepels. Eén maal Zilverfabriek Voorschoten, anno 1916. Eén maal jaarletter S = anno 1827. Circa 60 gram. In goede staat.

Joodse olielamp
Startprijs 200 EUR

Joodse olielamp, Chanouka, plated op een rechthoekig gecontourneerde voet met een schild met chanouka en staande leeuwen. 26x11x20cm. Voorzien van 8 losse glaasjes voor olie. In goede staat

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 220 EUR

Grote zilveren strooibus, 925/000, op ronde voet met 2 gekrulde grepen. En een strooidop met diverse gezaagde patronen. MT.: William Hutton & Sons Ltd, London jl.: l:1906 12x8x23 cm. ca 323 gram. In ...

2 Zilveren miniaturen, koffiemolen, spinnewiel
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren miniaturen, 925/000, in de vorm van een spinnewiel en een koffiemolen. MT.: Medusa Oro, Arezzo. totaal ca 117 gram. 5,5cm hoog. In zeer goede staat.

Zilveren miniatuur, grote koets
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur koets met paard, 835/000, groot miniatuur, met koets met man op de bok en vrouw achterin. Met paard. MT.: Zilverfabriek Premselaar, Haarlem, jl.:r:1977. 15x6cm. ca 116 gram. In ze...

Antieke statenbijbel, 1836
Startprijs 150 EUR

Statenbijbel, 1818, met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen, strijdwagen, koets
Resultaat: 85 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een strijdwagen met 4 paarden en strijders en een koets met paard en figuur achter op de bok. 7x4cm. ca 78 gram. In goede staat

2 Zilveren minitauren, kar paard, kar ton
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een kar met 2 koeien en vat en een koets met 2 paarden en 3 vaten. 9x3,5cm en 8x3 cm. Totaal ca 125 gram. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen, kinderwagen, fiets
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 925/000, een kinderwagen met uit draad met parasol en een trapfiets. MT.: Medusa Oro, Arezzo, totaal ca 67 gram. 7x7cm en 8x3,5cm. In zeer goede staat

Zwavelstokpotje met zilver, 1875
Startprijs 110 EUR

Porseleinen zwavelstokkenpotje, geplaatst op 3 zilveren bolpootjes, met zilveren deksel en hengsel. Versierd met graveerwerk. ø8x13cm. In redelijk goede staat. Samengesteld.

Zilveren schaal
Startprijs 150 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal gecontourneerd gezaagd model met krullen en een rand met bloemen. 25x18x5cm. Voorzien van datumgravure aan de binnenzijde. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam. jl...

Sigarenkoker met zilver, 1863
Resultaat: 90 EUR

Sigarenkoker uit schildpad versierd met zilveren randen en een afbeelding van een boer met 2 paarden. MT.
: H.J. van Halteren, Schoonhoven. In goede staat.

Vijf-delige zilveren hors d'oeuvre set
Startprijs 90 EUR

Vijf-delige 835/000 zilveren hors d'oeuvre set. Stelen met zogenaamd punt-model. Lengte vorkjes: 14 cm. Lengte messen: 15,5 cm. Als nieuw. Circa 125 gram. Bestaande uit: 1x Mr. Begeer en 4x Mr. J.M. v...

Zilveren pijpcomfoor, 1874
Startprijs 140 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd versierd met graveerwerk en geplaatst op een zwart houten gecontourneerd basement. Voorzien van een koperen binnenbak. Op meerder plaatsen ger...

2-Delig zilveren gemberset, 1889
Resultaat: 50 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, met getorste stelen en versierd met graveerwerk. MT.: W.Kooiman, Schoonhoven, jl.:e:1889. 19,5 cm. ca 61 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur commode
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur commode, 835/000, met filigrain en getorste bewerking, voorzien van 3 lades. 4x3x4cm. ca 55 gram. In goede staat

2 Odeurflacon met zilver
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binn...

Zilveren Art Deco roomstel
Resultaat: 220 EUR

Zilveren Art Deco roomstel, 800/000, 3 Delig met een melkkan, suikerbak en blaadje met een achtkantige vorm. MT.: Kaeser & Uhlmann, Schwabisch Gmünd. 1925-1934. 23x14x10cm. ca 331 gram. In goede staat

Zilveren lepel, 1768
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Nicolaas van Nuys TT 's-Gravenhage. Anno 1768. Lengte 22 cm. Circa 72 gram. In goede staat.

Kralenbeurs, zilveren beugel
Startprijs 70 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, halfrond model gezaagd model met bloemenmand, voorzien van ketting. MT.: A.Verroen, Schoonhoven, jl.:V:1830. 10x13cm. In goede staat

Zilveren borstelset
Resultaat: 35 EUR

Zilveren set met 3 borstels, een kan en handspiegel, 833/000, met een gecontourneerde rand. Voorzien van een monogram. Grote borstel en spiegel hebben deukjes, verder in goede staat. 15-23 cm.

Armband Uno de 50
Startprijs 40 EUR

Brede armband met een iets grillige vorm met schuifslot en scharnier. Uno de 50, silver plated. breedte 35 mm. 56x48mm. In goede staat

Zilveren schaal
Startprijs 125 EUR

Zilveren schaal, 835/000, vierkant gecontourneerd opengewerkt met floraal decor en versierd met rozen, putti en vogel. 20x20x4cm. ca 221 gram. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat

Antieke rammelaar met zilver
Startprijs 160 EUR

Antieke rammelaar met zilveren belletjes en fluitje. 833/000, 6x10cm. met ketting. De belletjes zijn wat verschillend. In redelijk goede staat

Zilveren theelepels (20x)
Startprijs 80 EUR

Groot lot met zilveren theelepels, 833/000, 2 series van 10 lepels, met puntbak en opengewerkte steel, MT.: Gretzer Den Haag, 11 cm, en met puntbak en graveerwerk op de steel. MT.: Fa. Moolenberg en Z...

Lot Djokja zilver
Startprijs 30 EUR

Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.

Zilveren soezenmand
Startprijs 220 EUR

Zilveren soezenmand, 925/000, ovaal gecontourneerd model. ca 122 gram. 22x16x7cm. In goede staat

Zilveren fotolijst
Resultaat: 40 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000, ovaal model met florale versiering. Met metalen achterzijde. 10x14cm. In goede staat

Lot zilver
Startprijs 40 EUR

Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat

Kerkbeker en graal, BWG
Resultaat: 110 EUR

Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...

Beschuitbus&marmeladepot met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen beschuitbus en marmeladepot voorzien van onderschotel en slijpwerk, voorzien van zilveren knoppen, 833/000. Bij beschuitbus chip uit onderschotel en stuk uit rand van het deksel, verder in ...

Kaas- & boterstolp met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren knop, 833/000. Kaasstolp voorzien van slijpwerk en een geschulpte rand en de boterstolp voorzien van geetst meander patroon. Enkele chips, verder in goede s...

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 160 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 835/000, met koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement. MT.: Amsterdams Keur, Amsterdam, na 1954. ø15x10cm. In zeer goede staat

Zilveren theepot
Startprijs 150 EUR

Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...

Bijbel met zilverwerk
Startprijs 120 EUR

Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...

Zilveren kinderlepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kinderlepel, 925/000, met een bak naald en kam en het uiteinde met pied de biche. MT.: Francis Howard, Sheffield, jl.:C:1970. 14 cm. ca 26 gram. In zeer goede staat