Bijzondere zilveren strooier, 900/000, ovaal model met hamerslag en 4 ribben, geplaatst op 4 gebogen pootjes. Met benen knopje. ø5x9cm. ca 58 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Zilveren strooier, 925/000, 8 kantig met gezaagde strooidop met kruldecor. MT.: Levi & Salaman, Birmingham, jl.: u:1919. 4x4x12,5cm. ca 53 gram. Iets uit model, veder in goede staat.
Zilveren klontentang, 835/000, versierd met bloemen en hoorn des overvloed. MT.: Zaanslandse Zilversmederij, Haarlem. 13 cm. ca 50 gram. In zeer goede staat
Antieke zilveren strooilepel met ronde gezaagde bak met geschulpte rand bevestigd aan een ebbenhouten steel. 18e Eeuw MT.: Simon Decker, Amsterdam. 22,5 cm. In goede staat
Thorapointer met edelstenen, 59 cm. met agaat en de metalen delen bezet met edelstenen, o.a. turkoois en agaat. In goede staat
Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met filetranden. Anno 1872. Lengte 18 cm. Circa 50 gram. Mr. G.F. van Geelen - Schoonhoven. In goede staat.
Fries zakmes met zilveren schede, 833/000, MT.: Harmannus Wijngaerden, Leeuwarden, 1806-1812. 10 cm. In goede staat
Lot met 4 zilveren roomlepels, 833/000, één lepel met een bak in de vorm van een schelp, één met een bak als blad. Voorzien van verschillende stelen. 11-13 cm. 85 gram. In goede staat
3-Delige opalineset met zilveren monturen en deksels, 833/000, MT.: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. ca ø8x11cm. In goede staat
Lot met 8 zilveren lepels, 833/000, voorzien van een getorste steel met een figuur met kind. MT.: A.Willemse Amsterdam, 1932-1941. 10 cm. ca 80 gram. In goede staat
Groot lot met diverse sieraden, munten en plated, met o.a. zakhorloges, Oosterse sieraden, zilveren broche, parelcollier, flessenstop, doosjes, 50 gulden munt, 5 gulden, 1/2 gulden.
Zilveren Djokja dekschaal, BWG. Ronde schaal met bewerkte Djokja decor geplaatst op ronde voet en voorzien van een bewerkt deksel met ronde knop met graveerwerk. ø22x16cm. ca 409 gram. In goede staat
Zilveren schaal, 800/000, Djokja, ovaal model met hamerslag en voorzien van een beugel. 19x13x13cm. ca 182 gram. In goede staat
Zilveren knip-koker, 925/000, met gravure lakstempel en opschrift. Anno 1765. Lengte 8,5 cm. Circa 66 gram. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Grote keur Rotterdam. Jaarletter V 1754. Lengte 20,5 cm. Circa 63 gram. In goede staat.
Zilveren presenteerblaadje, 950/000, Parijs, rond glad model. ø 21,5cm. ca 303 gram. In goede staat
Kristallen schotel met opstaande rand voorzien van een ruitslijpsel, voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand, voorzien van reparatie. Minimale chips. ø24x20cm.
Parelmoer lepeldoos gevuld met 6 zilveren lepeltjes met puntbak en getorste steel voorzien van een bokkepoot. 8,5 cm. 15x7,5x3,5cm. In goede staat
Kristallen karafje met geetste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø7,5x25cm. In goede staat
Kristallen kandijpot, geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren knop met malachiet. ø 17x24cm. Enkele chips, verder in goede staat
Zilveren roomkom, 835/000, rond model met gedreven voorstelling met krullen, bloemen en putti. ø 12,5x8cm. ca 152 gram. Stukje van de rand, verder in redelijk goede staat.
Twee 835/000 zilveren amuselepels. Eén maal Zilverfabriek Voorschoten, anno 1916. Eén maal jaarletter S = anno 1827. Circa 60 gram. In goede staat.
Statenbijbel, 1818, met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een strijdwagen met 4 paarden en strijders en een koets met paard en figuur achter op de bok. 7x4cm. ca 78 gram. In goede staat
Porseleinen zwavelstokkenpotje, geplaatst op 3 zilveren bolpootjes, met zilveren deksel en hengsel. Versierd met graveerwerk. ø8x13cm. In redelijk goede staat. Samengesteld.
: H.J. van Halteren, Schoonhoven. In goede staat.
Zilveren gembercouvert, 833/000, met getorste stelen en versierd met graveerwerk. MT.: W.Kooiman, Schoonhoven, jl.:e:1889. 19,5 cm. ca 61 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur commode, 835/000, met filigrain en getorste bewerking, voorzien van 3 lades. 4x3x4cm. ca 55 gram. In goede staat
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, halfrond model gezaagd model met bloemenmand, voorzien van ketting. MT.: A.Verroen, Schoonhoven, jl.:V:1830. 10x13cm. In goede staat
Antieke rammelaar met zilveren belletjes en fluitje. 833/000, 6x10cm. met ketting. De belletjes zijn wat verschillend. In redelijk goede staat
Zilveren soezenmand, 925/000, ovaal gecontourneerd model. ca 122 gram. 22x16x7cm. In goede staat