Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een gouden koets met 6 paarden en een kroon op de koets, MT.:Lesener, Amsterdam, en een kleine koets met 1 paard en een figuur op de bok. 16x4cm en 7x4cm. totaal ca ...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een koets met 2 figuren en een paard en een kar met 2 koeien en een vat. 7x3cm. totaal ca 96 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat
Wandelstok van ebbenhout voorzien van een zilveren greep, 800/000, versierd met niëllo geruit motief. 90 cm. Een enkel deukje, verder in goede staat.
Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.
Zilveren miniaturen, 835/000 en 925/000, een ooievaar met baby in luier en een steigerend paard. Totaal ca 94 gram hoogte 5-6,5cm. In zeer goede staat
Zilveren miniatuur kapstok met hoeden en een hoorn, zilvern kapstok met 3 hoeden, 800/000, en een midwinterhoorn op standaard, 835/000. hoogte 9-13 cm. Totaal ca 74 gram. In zeer goede staat
Olie en azijnstel in zilveren houder, 800/000. 2 Karafjes geplaatst in een sierlijke zilveren houder met greep, versierd met palmetten, gekrulde poten en acanthusbladeren. 18x7x24cm. In goede staat
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.
Lot zilver met o.a. met speldenkussen in de vorm van een klomp, 4 vingerhoedjes en 2 dekselpotjes. 800-925/000
Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.
Zilveren strooilepel met een schuitvormige bak met o.a. gezaagd ruitpatroon en voorzien van een parelrand. De bak is voorzien van een gravure met kroon. Met ivoren steel. MT.: Onduidelijk, Amsterdam j...
Zilveren strooilepel met een peervormige bak met ribben en voorzien van een gezaagd patroon. Voorzien van een steel met een vogel met graveerwerk. MT.: Jacobus Kleijn, Schoonhoven, jl.: A: 1772. 15x5...
Lot zilver met een bijbel met zilveren slot, een beursje met zilveren beugel, een rond pillendoosje, naaldenkoker en een peper- en zoutstrooier met zilveren dop.
Zilveren sierstuk, 925/000, geplaatst op een marmeren rechthoekige voet. Sierstuk van de stad Jeruzalem. 17x6x11cm. IN goede staat. Zadok arts
Stel antieke 835/000 zilveren vorken met gecontourneerde stelen en scherpe florale Biedermeier graveringen. Anno 1859. Lengte 18 cm. Circa 54 gram. Mr. Wed. G.W. Uriot - Amsterdam. In goede staat.
Geslepen kristallen potpourri-vaas met florale geëtste geslepen graveringen op 835/000 zilveren voet met parelrand en 835/000 zilveren ajour gezaagd deksel. H 15 cm. Midden 18e eeuw Mr. P. Zöllner en ...
Zilveren doos, 800/000, rechthoekig model met op het deksel voorzien van lijnenbewerking. Voorzien van een houten interieur en bodem. 16x9,5x3cm. In goede staat
Twee zilveren dozen, 835/000 en 925/000, rechthoekige gladde doos met houten interieur, voorzien van gravure aan de zijkant ANVV 1915-1965, 15x10x3cm en een rechthoekige doos met lijnenbewerking op he...
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model mett voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat
Bijbel, het nieuwe testament, L.J.Veerman, Heusden, met leren kaft, voorzien van een geelgouden gecontourneerde sluiting met graveerwerk. 585/000. 8x13x8cm. In goede staat
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Antieke schaar met zilveren grepen en ketting met haak, vermoedelijk 18e eeuw. Met pareldecoratie met voluten. Voorzien van een jasseronketting en rokhaak met floraal element. 15 cm ketting 44 cm. In ...
Zilveren bonbonschuitje, 833/000, op ovale rand met opengewerkt decor voorzien van parelrand. MT.: JV, Amsterdam jl.: V:1930. 17x8,5x6cm. ca 81,7 gram. In goede staat.
Vier bestekdelen: een zilveren strooilepel, 833/000, met schelpvormige gezaagde bak, een taartschep met schep met guilloche gravering, MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:p:1874, sardinevork, p...
Zilveren tuitzeefje, 833/000, rond model met gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. MT.: P.L.Uriot, Amsterdam. 1822-1865. ø 5 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat
Zilveren florale opengewerkte maggi-fles houder.835/000 ca 40 gram. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1932. Afmeting: 14,5 x 4 x 4 cm. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren ajour gezaagde bekerhouders met vingergreep en parelranden. Beiden Mr. A. Meier - Schoonhoven. Anno 1919 en 1922. Eén maal exportkeur dubbel afgeslagen. Circa 132 gram. Afmeting:...
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.
Stel Delfts blauwe gemerkte dekselpotjes, voorzien van 835/000 zilveren montuur met deksel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 cm. Mr. Niekerk - Schoonhoven. In goede staat.
Mes met pistoolgreep en lemmet gemerkt P.D. Baus. Lengte 16 cm. En een mes met floraal gegraveerd lemmet, lengte 17 cm. En een lepel, lengte 15 cm. Alle drie met porseleinen heften met Zwiebelmuster a...
Antieke 835/000 zilveren lepel met Haags Lof. Achterkant steel gegraveerd familiewapen. Lengte 21 cm. Circa 52 gram. Mr. J. van den Broek - Amsterdam. Anno 1832. In goede staat.
Twee kristallen odeurflacons met geelgouden kraag en dop, 585/000. Een peervormige flacon, liggend model met een gouden kraag en dop met een krulvorm en met een meandergravure. En een staande flacon m...
Twee tassen met zilveren beugel, 833/000. Kralentas met rozen patroon voorzien van een half ronde zilveren beugel opengewerkt met rozetjes, MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.: V: 1855, en een kralenta...
Zilveren soeplepel, 833/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: p: 1925. 27 cm. ca 230 gram. In goede staat
Lot zilver en plated, met plated koffiekan, borrelglaasje met plated voet, een zilveren gevulde kandelaar, een zilveren roomlepel, 2 kristallen schaaltjes met zilveren ronde voetjes en een opengewerkt...
Strooilepel met geelmetalen strooibak met geschulpte rand met gezaagd decor, bevestigd aan een rijkelijk versierd heft met guirlandes, Frankrijk. In cassette 17 cm. In goede staat
Zes-delig plated koffie/thee servies. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 43 cm. In goede staat.
Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Plated flessenbak, gezaagd model met parelrand. Christofle. ø12x3cm. In goede staat.
Twee bonbonmandjes, ( kleine zilver, 835/000) 2 kleine filigrain mandjes, zilveren Djokja pillendoos, plated doosje met koraal, vingerhoedje en servetband.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde bak met biedermeier zaagwerk, bevestigd aan een deels getorste steel bekroond met een molen. ca 55,1 gram. 20 cm. MT.: J.Vos & Co nv, Haarlem, jl.: H:1917. In ...
Zes messen met zilveren gecontourneerde heften met hartfilet. 25 cm. In goede staat
Zilveren sleef, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak en een gecontourneerde steel, beide voorzien van biedermeier gravures. ca 29 cm. ca 98 gram. In goede staat