Grote Gouda platelen figuur. Christus met lam. Ontwerp Hans Mengelberg 1938. Eén vinger gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Oude houtgestoken Chinese figuur met tekens. Circa 1930. Chinees beest heeft glazen ogen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke messing wandplaquette met buste Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Bronzen golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Scheepvaart en werktuigbouwkunde. Circa 1900. Afmeting: 43 - 47 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Boeskoolmannetjes. Ontwerp Kip, Oldenzaal. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse Peltro muizen. Gesigneerd. Brons, vernikkeld. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Baby op kinderstoel. Circa 1900. Breuk in linker been. Gesigneerd L. Steiner. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Bronzen valk op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Indonesische bewerkte vaas met wayang figuren, paradijsvogels, swastika etc. Afmeting: 49 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke marmer met bronzen figuur door T. Curts Fecit. Romeins paar bij bank. Enkele chip. Afmeting: 29 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Oud Oosters houtsnijwerk. Chinese man met hoed en kralenketting. Porseleinen ogen en tanden. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vier antieke religieuze figuren. Twee marmeren Maria bustes. Eén keramieken wandplaquette, deels verguld, monogram G.K. Eén terracotta piëtta, enkele chips. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede sta...
Bronzen Aphrodithe op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen kinderbuste op marmeren sokkel. Door A. Trefoloni. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Oud/antiek eikenhout gestoken figuur. Vrouw met weefgetouw. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Drie maal Oosterse figuren. Eén maal houtgestoken figuur op lelieblad. Eén maal lavastenen boeddha. Eén maal tropisch houten boeddha. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Kinderen met ezel. Circa 1900. Afmeting: 31 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Gepolychromeerde houtgesneden Pierrot. Venetië. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken heilige figuur. Ouder wormbeval. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken buste van een biddende vrouw. Neus beschadigd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Oosterse boeddha op lotusbloem + wandconsole. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.