L. Goffin. Circa 1900. Schapen bij knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 99 cm. In goede staat.
Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
C.J. Addicks. 1896. 1871 - 1962. Boerenvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Julius R. Herve. 1887 - 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Van Hecke naar Murillo. Dobbelde kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 37 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
A. van Brandt, 1974. Stilleven met schoenen, sinaasappel et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 65 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Donkerste is beschadigd. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: H 35 x 23 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Eén maal karper. Eén maal figuren decor. Houtsnedes op papier. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur, waarvan één op zijde. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 42 cm. In goede staat.
Verzamelalbum Oscar Cäcilie Graf Ex Libris. Exemplaar nr. 44. Met negen diverse etsen, onder andere naakt. Etsen op papier. Afmeting: circa 9 x 12 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Ongesigneerd. Atelier. Man in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee-luik. Moderne composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x b 60 cm. In goede staat.
J. Bauve. Boeren interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Guilliaume Corneille, 1988. Nr. 181/200. Duif met compositie muzikant. Litho op papier. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Gerti Bierenbroodspot. Nr. 141/170. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 75 x 54 cm. In goede staat.
J.H. Vancouver. Circa 1900. Stenenbrug over rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Drie Japanse schilderijen op zijde. 20e Eeuw. Gesigneerd. Figuren voorstelling. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.