Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

G. van Eck, Dorpsgezicht in Zeeland
Resultaat: 100 EUR

Gideon van Eck. 1865 - 1943. Dorpsgezicht in Zeeland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

A.Basino, Landschap (achter-glas-schilderij)
Startprijs 40 EUR

A. Basino. 1978. Landschap. Achter-glas-schilderij. Olieverf. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

J.C.M. Smits, Heidegezicht
Startprijs 100 EUR

J.C.M. Smits. 1938 - 2014. Heidegezicht met waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

W. Jungschlager, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

W, Jungschlager. 1913 - 1992. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 85 cm. In goede staat.

Ikoon, 21e Eeuw
Startprijs 40 EUR

Vergulde en plated ikoon. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

F. Subat?, Kleurrijk landschap
Startprijs 70 EUR

F.Subat? '54. Kleurrijk landschap met gebouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 72 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 10 x 13 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met waterput
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Boerderij met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H. van Straaten, Hollands boeren interieur
Startprijs 150 EUR

H. van Straaten. 1908 - Hollands boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ken Michaelsen, Jachtprent
Startprijs 25 EUR

Jachtprent Ken Michaelsen. Autumn Wings. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

K. Heijmans, Gezicht op haven van Antwerpen
Startprijs 80 EUR

K. Heijmans. Belgische School. Gezicht op haven van Antwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 70 cm. In goede staat.

Indonesische School, Tabak rokende Indonesische visser
Startprijs 40 EUR

Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.

2x Shmuel Katz?, Joodse figuren
Startprijs 200 EUR

Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Watermolen Haaksbergen
Resultaat: 140 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 77 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater,
Startprijs 200 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 300 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dorp op klip
Resultaat: 280 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.

M. Therkildsen, Liggende kalveren
Startprijs 280 EUR

M. Therkildsen. 1850 - 1925. Twee liggende kalveren. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

Harrie Kuyten, Vaas met bloemen
Startprijs 190 EUR

Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.

Marsman, Shit Happens
Startprijs 125 EUR

Marsman. Nr. 10/50. Moderne compositie. Shit Happens. Lithografie op papier. Afmeting: H 79 x B 79 cm. In goede staat.

R. Boord, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 50 EUR

R. Boord. 1994. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Serie van 10 antieke prenten
Startprijs 80 EUR

Tien 18e eeuwse miniatuur etsen met figuren in klederdracht. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 7 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.

B. Baayens, Meertje bij Nijverdal
Startprijs 50 EUR

Bertus Baayens. Enschede. Vennetje bij Nijverdal. Olieverf op linnen. Afmeting: H30 x B 40 cm. In goede staat.

Daniels, Hollands havengezicht
Resultaat: 180 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.