Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Edelhert in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
F.Subat? '54. Kleurrijk landschap met gebouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 72 cm. In goede staat.
H. Bruneau? Franse School. Kleurrijk stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Jan de Boer '79. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hein Balsink. 1891 - 1966. Deventer School. De kolk van tante Lize. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
A. Tahon. 20e Eeuw. Oude man bij boom met kinderen. Gaatjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Maria ikoon op blik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
K. Heijmans. Belgische School. Gezicht op haven van Antwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 70 cm. In goede staat.
Tien 18e eeuwse miniatuur etsen met figuren in klederdracht. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 7 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.
Gerrit Bakker. Circa 1930. Drentse plaggenhut met hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Mediterraans stadsgezicht met figuren. Acryl op papier. Afmeting: 24 x 34 cm. In goede staat.
Graadt van Roggen. Herkomst veiling Drents Museum, v.d. Hende Groningen. Studie damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 37 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 20e Eeuw. Boten langs de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.