Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jacob E. Paans, Dame in klederdracht
Resultaat: 120 EUR

Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Tweede helft 19e eeuw. Dame in klederdracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren
Resultaat: 200 EUR

Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Hollandse gracht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Jacob E. Paans, Paardenkar in de duinen
Resultaat: 150 EUR

Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Paardenkar in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 300 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf
Resultaat: 440 EUR

W. v.d. Burgh. Circa 1930. Russisch paardengespan in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Riviergezicht bij avond met ophaalbrug
Startprijs 200 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht bij avond met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

E. Sermon, Kermis
Resultaat: 160 EUR

E. Sermon. Circa 1930. Kermis met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

E. A. Maurer, Zwitsers landschap
Resultaat: 80 EUR

Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.

W. Markensteijn/A. Knikker, Stadsgracht
Resultaat: 195 EUR

W. Markestein. Pseudoniem Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Stadsgracht met figuren op brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J. Damstra, Eenden familie aan waterkant
Resultaat: 200 EUR

J. Damstra. 20e Eeuw. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

E. Houbolt, Landschap met bruggetje
Resultaat: 150 EUR

Edouard Houbolt. 1885 - 1954. Landschap met bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood op tinnen schaal
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder
Resultaat: 80 EUR

Anton Heyboer, 1986. 1924 - 2005. Foetus in baarmoeder. Ets op papier. Afmeting: 11 x 18 cm. In goede staat.

B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot
Resultaat: 675 EUR

B. van Houten. 1862 - 1950. Vrouw met hondje op schoot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 52 cm. In goede staat.

Evert Moll, Glazen bolvaas met bloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Glazen bolvaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A.. Luycx, Boerderij met Maria prieel
Resultaat: 50 EUR

A. Luycx. 1922. Belgische School. Boerderij met Maria prieel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin
Resultaat: 60 EUR

Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

G.J. Dispo, Bloemenmarkt Amsterdam
Resultaat: 80 EUR

George Jan Dispo. 1922 - 1973. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

H.W. Eckhardt, Heidegezicht
Resultaat: 40 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen
Resultaat: 250 EUR

G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Riviergezicht met bootje
Resultaat: 50 EUR

A. Sokolov. 1938. Russische School. Riviergezicht met bootje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x 28 cm. In goede staat.

Guy Fremolle, Stilleven met bloemen en porselein
Resultaat: 150 EUR

Guy Fremolle. 1933. Franse School. Stilleven met bloemen en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.

De Zwart, Vissershaven
Resultaat: 70 EUR

De Zwart. Circa 1940. Vissershaven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

V. Toog, Dorpshaven met ophaalbrug
Resultaat: 80 EUR

V. Toog. Circa 1920. Dorpshaven met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

C. de Bruin, Boerderij met kippen
Resultaat: 70 EUR

Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen
Resultaat: 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse schilder Gerard Krol aan het plein air schilderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33,5 x 23 cm. In goede staat.

E. Walter, Duingezicht
Resultaat: 80 EUR

E. Walter. Tweede helft 20e eeuw. Duingezicht met figuren en boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.J. van der Stap, Hollands havengezicht
Resultaat: 65 EUR

J.J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 26 cm. In goede staat.

G. Krol, Twentse boer en boerin op land
Resultaat: 125 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boer en boerin met paardenkar op het land. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

H. Rijkelijkhuijsen, Landschap met figuren
Resultaat: 140 EUR

H. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Landschap met figuren. Twee krimpnaden. Afmeting: H 41 x B 29 cm. In redelijke staat.

Marie v.d. Hem, Gemberpot met rozen
Startprijs 100 EUR

Marie v.d. Hem. Circa 1920. Gemberpot met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 34 cm. In goede staat.

G. Krol, Twentse boerderij
Resultaat: 125 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

C. Terlouw, Bosgezicht met beek
Resultaat: 90 EUR

C. Terlouw. (Kees). 1890 - 1948. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Stilleven. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Naar 17e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Moderne compositie
Resultaat: 135 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie met gezichten. Acryl op linnen. Afmeting: H 150 x B 74 cm. In goede staat.

Georges Pierre Guinegault, Ballerina
Resultaat: 185 EUR

Georges Pierre Guinegault. 1893 - 1982. Ballerina. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Rodalfo Tur, Halfblinde man met gitaar en kind
Resultaat: 90 EUR

Rodalfo Tur. 1970. Italiaanse School. Halfblinde man met gitaar en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 90 cm. In goede staat.

T.H. Bawoizky, Riviergezicht met kasteel
Resultaat: 70 EUR

T.H. Bawoizky. Hongaarse School. 21e Eeuw. Riviergezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Huijbrechts, Stilleven met kruik, boek en uien
Resultaat: 30 EUR

Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

C. de Zeeuw, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 70 EUR

Cornelis de Zeeuw. 1875 - 1935. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

M.H., Stadsgezicht met markt
Resultaat: 80 EUR

M.H. Circa 1900. Stadsgezicht met markt en figuren. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

W. Hamel, Landhuis in bos bij nacht
Resultaat: 100 EUR

Willem Hamel. 1860 - 1924. Landhuis in bos bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting; H 71 x B 86 cm. In goede staat.

J. Dona, Kweebloesem in vaas
Resultaat: 100 EUR

Jan Dona. 1870 - 1941. Kweebloesem in vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.

Limoges schilderij
Resultaat: 25 EUR

Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.

Jan Voerman Jr., Rozenbottels in vaas
Resultaat: 90 EUR

Jan Voerman Jr. 1925. 1890 - 1976. Nr. 18/75. Rozenbottels in vaas. Lithografie op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Cavaleristen
Resultaat: 55 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duitse School. Verso. Cavaleristen. Sepia op paneel. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.