Lamboo. 20e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur '89. 1944 Enschede - . Mogelijk vroeg werk verso Maya Wildevuur. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Bloem stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Toegeschrven aan W. van Konijnenburg. Monogram. 1868 - 1943. Valkenkop. Tekening op papier. Afmeting: H 11 x B 9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.
Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.
Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.
Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee-luik. Moderne composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x b 60 cm. In goede staat.
Adriaan Keus. 1875 - 1955. Zomer bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
A.J. Slijkhuis. 1876 - 1922 Deventer. Boeren interieur met haard en heksenhaal. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 54 cm. In goede staat.
M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Gerard van Kerkhof. 1964. 1939 - . Bootjes op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Omgeving Henri van Os Delhez. Herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 58 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.
A. van Brandt, 1974. Stilleven met schoenen, sinaasappel et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 65 cm. In goede staat.
Marie v.d. Hem. Circa 1920. Gemberpot met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.