Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startprijs 30 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

2x Antieke wandblakers
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Italiaanse commode met intarsia
Startprijs 80 EUR

Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

E. Hoogewijs, Landschap met molen
Startprijs 125 EUR

Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen met originele art deco lijst, Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.

Eiken laden commode
Startprijs 175 EUR

Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Lot antiek koper, Divers
Resultaat: 35 EUR

Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Zilveren chatelaine met rokhaak
Startprijs 120 EUR

Zilveren chatelaine, 833/000, schuif, 2 signetten en een sleutel, bevestigd aan een Djokja zilveren rokhaak, 800/000. ca 83,9 gram. Lengte 30 cm. In goede staat

3x Antieke Friese kerfsnede
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Friese kerfsnedes met houtwerk. Bestaande uit: Voorbeeld plank, dekseldoos, brievenhouder. Afmeting: 19 -36 cm. In redelijk/goede staat.

Collier van agaatkralen
Startprijs 50 EUR

Collier van agaat en jadekralen, ø 8 mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met jade, 835/000. lengte 80 cm. In goede staat

A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret
Resultaat: 50 EUR

A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J. van Vuuren, Bosgezicht in herfsttooi
Startprijs 200 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 70 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1870
Resultaat: 200 EUR

Gave Duitse wortelnoten secretaire met fraai ingelegd binnenleven. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 190 x 95 x 53 cm. In goede staat.

Collier, armband en ring met lapis lazuli
Resultaat: 160 EUR

Fraai zilveren collier, armband en ring, 835/000, met lapis lazuli. Collier en armand versierd met rechthoekig geslepen lapis lazuli stenen, bij de armband verlopend in breedte, Voorzien van bakslot...

2x Kersenhouten nachtkastjes
Resultaat: 120 EUR

Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.

Antieke tafelspiegel, 1915
Startprijs 200 EUR

Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Grote Barok-stijl spiegel
Resultaat: 95 EUR

Grote Barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 140 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bij, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

3x oud cloisonne
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

Gouden ring met 9 diamanten
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000 met 9 diamanten. Fijne ring met in het midden een briljant geslepen diamant in vierpoot chaton gezet met aan weerskanten 4 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, i...

Hollandse hangvitrinekast
Startprijs 40 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 21 cm. In goede staat.

Spiegel, (zwart/goudkleurig)
Resultaat: 40 EUR

Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke piedestal, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.