Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed in aardetinten met florale decors. Afmeting: 255 x 168 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met guilloche gravure en lijnbewerking langs de zijkanten, MT.: C.v.Dam Kooijman. Schoonhoven, jl.:O:1823, 12x7x2cm, gevuld met een...
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Fijne gouden slagring met een cultive parel, ø 5 mm. ø 56 ca 1,7 gram. In goede staat
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring vorkmodel met deel witgoud en een deel geelgoud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. ø 53 ca 1,3 gram. In goede staat
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.