Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Franse vazen met wild decor
Startprijs 225 EUR

Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Unterweissbach papegaai
Resultaat: 275 EUR

Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

4x Antieke wandkandelaren
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren
Startprijs 70 EUR

Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

19e Eeuws kistje met portretminiatuur
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decor. Bij één vaas rand gelijmd. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Höchst figurengroep
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.

Grote 18e eeuwse Familie Rose kom
Resultaat: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.

8x Blanc de Chine paardjes
Resultaat: 75 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine paardjes. Eén pootje gelijmd. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Franse Louis Seize pendule, 1800
Resultaat: 150 EUR

Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR

Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.

Frans Art Deco pendulestel, 1930
Startprijs 320 EUR

Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.

Oude Chinese pijpvaas
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x Delftse borden
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord
Startprijs 30 EUR

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 2.500 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot met Chinese karakters, bamboe decor en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 19 x ø 14 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose vaas
Resultaat: 75 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, haan en tuin decor. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.

2x Imari schotels
Startprijs 100 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.

4x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.

2x Porseleinen leeuw
Startprijs 50 EUR

Twee maal porseleinen leeuw met brons-kleurige glazuur. Flessen of kaarskandelaren. Gemerkt G.P.S. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.