Eikenhouten jaren 50 tafelklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Gemerkt Bertina. Afmeting: 23 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Duitse onyx bureau wekkerklok. Gemerkt Goldbühl West Germany. 70er Jaren. Afmeting: 15 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten octagonale tafel met etage en getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Oud Chinees tapijt in de kleuren oker-bruin, met meander omranding. Afmeting: 193 x 196 cm. In goede staat.
Oud Perzisch Bidjar kleed. Floraal. Aardetinten. Afmeting: 84 x 64 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Moderne design glazen haan in de stijl van Murano. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...
Bijzondere witmetalen klemarmband met drie stukken bamboekoraal. Breedte 55 mm. ø ca 60 mm. In goede staat
Drie zilveren hangers, één in de vorm van een byzantijns kruis met ruwe bewerking, noorwegen, een ronde hanger met steen en goudoplage en een staafhanger met 2 bollingen. Diverse gehaltes. ø 2,5cm, 3x...
Zilveren jasseroncollier met 2muntranden, 835/000, met een fl 10,- munt en een muntje met verzwaring. 60 cm. Totaal ca 54,2 gram. In goede staat
Twee zilveren broches, 925/000, met parel. een grote broche met florale vorm bezet met 9 parels, 44x45mm, en een broche/hanger met takvorm voorzien van 5 parels. 18x47mm. totaal ca 23,8 gram. In goed...
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een cadeautje. 45 cm, 20x12mm. ca 7,6 gram. In goede staat
Doosje met diverse sieraden, voornamelijk double. O.a. hangers broches en colliers.
Lot met kleien zilveren hangers, met o.a. hangertjes met maria, kleine ovale steentjes en markesiet, oorknopjes en ketting. Totaal ca 10 gram. In goede staat
Sierlijke houten doos, 22x29x9cm, gevuld met diverse byoux sieraden, kralen colliers, met schelpen, rozenkwarts, en enkele delen plated bestek.
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een tuba speler, een man met een juk met emmers en een man met zeis. 3x3cm 4x3x3,5cm en 3x2,5x3,5cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Lot oud plated. Bestaande uit: Broodmand, tablet, koffie, melk/suiker set. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Zilveren pillendoosje, 925/000, ovaal model met scharnierend deksel. Op de bodem getekend: Organon, 1923-1989. 4x3x2cm. ca 34 gram. In goede staat
Lot met 3 zilveren ringen met barnsteen, 925/000, ø 52 en 2xø59. totaal ca 15,6 gram. In goede staat
Art Deco choker, Y-model,uit witmetaal met gesneden jadehanger, parel en triangel geslepen zwarte steen. Grootte hanger 35x20mm. lengte 40 cm. In goede staat
Lot met diverse colliers met edelstenen, met o.a. koraal, rozenkwarts, rhodoniet en agaat. 1gebroken.