Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.
Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
H. van Straaten. 1908 - Hollands boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.