Grote zilveren oorstekers, 925/000, met blauw topaas en zirconia's. Ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw topaas met een rand met 16 rond gefacetteerde zirconia's. Voorzien van s...
Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Zilveren klemarmband, 925/000, met een bewerking met driehoeken. Breedte 14 mm. Gegraveerd Ipina 1984. 62x54mm. ca 39 gram. In goede staat
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia. Rijring met 5 zirconia's en 4 saffier in een railzetting geplaatst. breedte ring 3 mm, ø 58 ca 1,8 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden met een horloge, 3 ringen, diverse bedels en stukjes ketting. Totaal ca 81 gram.
Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier hoog op de ring in een 6 poot chaton gezet. In de band om de saffier zitten 34 ...
Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed in aardetinten met florale decors. Afmeting: 255 x 168 cm. In goede staat.
Lot zilver met een handspiegel met bewerkte rand, een kristallen inktpot met zilveren kraag en dop en een visitekaarthouder met Jugendstilbewerking. Diverse gehaltes. 17x7cm, ø6,5x9 en 9x6cm. In goede...
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.