Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke 19e eeuwse schildersezel
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.

Italiaanse commode met intarsia
Startprijs 80 EUR

Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.

Eiken laden commode
Startprijs 175 EUR

Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1870
Resultaat: 200 EUR

Gave Duitse wortelnoten secretaire met fraai ingelegd binnenleven. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 190 x 95 x 53 cm. In goede staat.

2x Kersenhouten nachtkastjes
Resultaat: 120 EUR

Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.

Grote Barok-stijl spiegel
Resultaat: 95 EUR

Grote Barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 140 x B 80 cm. In goede staat.

Hollandse hangvitrinekast
Startprijs 40 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 21 cm. In goede staat.

Spiegel, (zwart/goudkleurig)
Resultaat: 40 EUR

Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke piedestal, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.

19e Eeuws Louis Philippe schrijfcommode
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.

Antieke ronde eettafel, 1860
Resultaat: 225 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Afmeting: H 76 x ø 115 cm. In goede staat.

Omgebouwde dekenkist
Resultaat: 77 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse Hollandse dekenkist naar twee deuren en twee laden. Afmeting: 67 x 110 x 57 cm. In redelijke staat.

Boekenkast, Amsterdamse School
Resultaat: 70 EUR

Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.

Oude Engelse Tilt top tafel
Startprijs 100 EUR

Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.

Vertico met opstand
Startprijs 400 EUR

Vertico met opstand. Afmeting: H 199 x B 107 x D 50 cm.

4-Delige tuinset
Resultaat: 90 EUR

Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...

Oude Engelse breakfront boekenkast
Resultaat: 150 EUR

Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 255 x 168 cm.
Resultaat: 50 EUR

Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed in aardetinten met florale decors. Afmeting: 255 x 168 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Man met zwaard
Startprijs 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
Startprijs 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
Startprijs 600 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.

2x Antieke bronzen figuren, Jongen en meisje
Startprijs 300 EUR

Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Discuswerper
Startprijs 100 EUR

Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard naar Dégas
Startprijs 120 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Oude Chinese lachende boeddha
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Antiek houtgesneden paard, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Groot boeddhabeeld
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

2x Boeddha figuren
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Antiek tinnen figuur, Naakte dame
Startprijs 125 EUR

Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2x Swarovski panda's
Resultaat: 125 EUR

Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Grote Boheemse kristallen vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek glaswerk
Startprijs 35 EUR

Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Glazen figuren, Maanvis + Olifant
Startprijs 40 EUR

Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen sculptuur
Startprijs 60 EUR

Grote gesatineerde glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Oud/antiek Duits sabel
Resultaat: 50 EUR

Oud/antiek Duits gemerkt sabel. Weyersberg & Co. Solingen. Oxydatie. Afmeting: L 86 cm. In redelijke staat.

Lot met diverse zilveren messen en vorken
Startprijs 90 EUR

Lot met diverse messen en vorken met zilver, een broodmes met zilveren pistoolheft, visserveermes met zilveren heft, set met kaas- en botermes met zilveren heft, mes met agatenheft en graveerwerk, 3 k...

Zilveren lepel en 3 vorken, 1805-1807
Resultaat: 90 EUR

Antieke zilveren lepel en drie vorken, allen met een steel met puntvorm. Lepel en 2 vorken, Rotterdam, jl.:IJ:1805, 21cm en een vork, Utrecht 1807-1809, 19,5 cm. Totaal gewicht ca 243 gram.

Zilveren dienblad
Resultaat: 325 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, rechthoekig gecontourneerd met een wat oplopende bewerkte rand. Voorzien van gravure aan de achterzijde: 1913 1 janauri 1932, aangeboden door staf en personeel Jasumij. MT....

Gouden ring met kleurstenen en diamant
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen, Ring met diverse edelstenen, met o.a. amethist,citrien, peridoot en diamant, met verschillende slijpsels. Breedte 15 mm, ø 54, ca 5,9 gram. Als nieuw

Gouden oorhangers
Startprijs 80 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met brisures voorzien van peervormige open hangers. totale lengte 3cm. ca 2,2 gram. In goede staat

Zilveren oorijzer met gouden spelden
Startprijs 1.000 EUR

Zilveren oorijzer, 833/000, met geelgouden kappen, 585/000, versierd met appliqueen. En voorzien van een bijpassend gouden voorhoofdsnaald en 2 gouden spelden, bij één mist een stukje. oorijzer MT.: G...

Stel met 2 karaffen met zilver
Resultaat: 300 EUR

Stel karaffen met zilver, twee kristallen schenkkaraffen met schenktuit en greep, versierd met ruit- en stervormig slijpwerk, voorzien van een zilveren stop met parelrand. 13x12x34cm. In zeer goede st...

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 45 EUR

Ovaal 835/000 zilveren opengewerkte bonbonschaal met florale bovenrand. Afmeting: circa 15,5 x 11,5 cm. Gewicht circa 75 gram. Mr. Zaanlandse Zilversmederij-Haarlem. Anno 1962. In goede staat.

2 Zilveren flessenstoppen met barnsteen (kopaal)
Resultaat: 50 EUR

Twee flessenstoppen met zilveren rand, 925/000 en 835/000, en barnsteen knop, (Kopaal). 9-11cm. In goede staat

Kelton heren horloge in doos
Startprijs 50 EUR

Kelton herenhorloge, mechanisch horloge met stalen kast, Kelton met bewerkte wijzerplaat met datumaanduiding. ø 38 mm. Met rubberen band. In goede staat. In doos.

Design dames horloge
Startprijs 40 EUR

Dameshorloge, double, met deels stijve band bezet met veel stenen. Oasis. Quarts.

2x Glazen Carl Faberge kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

7x Antieke Roemers met spreuk
Startprijs 90 EUR

Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

3 Colliers van bloedkoralentakjes
Startprijs 75 EUR

Drie colliers van takjes koralen. Eén collier van 44 cm breedte 4-9mm met onedele draaisluiting, Een collier van 47 cm, breedte 7-13mm, met double veeroog en een collier van 72cm, breedte 4-11mm, voor...

Zilveren vaas
Resultaat: 300 EUR

Zilveren vaas, 835/000, Verlopend model geplaatst op een ronde voet met rand. ø11x25 cm. In zeer goede staat.

Lot zilveren taart- &cakevorken
Resultaat: 100 EUR

Lot met zilveren vorken met 6 taartvorken, 830/000, Wilkens, 2 vleeswarenvorkjes met filetrand en een taartvork Hollands Glad, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 2 taartvorken met floraal decor en é...

Lot zilver, soeplepel & vork
Startprijs 100 EUR

Lot zilver, 833/000 met een grote soepsleef, Haags Lofje, MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1916, 26 cm en een serveervork, voorzien van een getorste steel en blad versierd met floraal graveerwerk, ...

19e Eeuws Zeeuws bestek
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws Zeeuws bestek. Mes en vork. Snijwerk. Afmeting: L 20 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen engel+vaas, 1900
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Momento Mori schedel
Resultaat: 170 EUR

Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Ei-hanger met wit emaille
Resultaat: 350 EUR

Hanger in de vorm van een ei, goud op zilver, 916/000 Russisch, versierd met wit emaille met structuur en voorzien van een zilveren applique met dubbel koppige gekroonde adelaar. 30x18mm, Emaille wat ...

Collier van barnsteen
Resultaat: 150 EUR

Collier van ovale barnsteenkralen, verlopend in breedte 7x10-17x21mm. lengte 47 cm. ca 25 gram. In goede staat

Collier van barnsteen
Resultaat: 180 EUR

Collier van ovale barnsteenkralen, verlopend in breedte 5x6-21x25mm. lengte 47 cm. ca 29 gram. In goede staat

Gouden armband met rood roze stenen.
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat

Gouden amethist ring
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een amethist. Ring in Art Deco stijl met een ovaal trapgeslepen amethist, 20x10mm. ø 53, ca 8,2 gram. In goede staat

Bonbonniere & lodereinfles met zilver
Startprijs 100 EUR

Bonbonniere en lodereinfles uit fries glas versierd met zilver, 835/000. Kristallen bonbonniere met geschulpte rand uit Fries glas geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, ø13x10cm, en een ...

Lot zilveren puntfilet bestek
Resultaat: 120 EUR

Lot zilveren bestek, puntfilet, 835/000, met 8 tafelmessen, 1 dessert- en 1 fruitmes en een serveermes, allen met zilveren heft. Een compotelepel, vleesvork en sardinevork. MT.: o.a. Begeer, Voorschot...

Gouden oorstekers met zirconia
Resultaat: 45 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met zirconia. Oorstekers met fijne zetkast met 6 poot chaton. ø 4 mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Brede armband met koraal en lapis
Startprijs 250 EUR

Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloekdoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.

Gouden armband, Finish
Startprijs 350 EUR

Geelgouden choker, 585/000, gemaakt uit schakels met grillige bewerking. Voorzien van bakslot met veiligheid. Merk Finish, breedte 7 mm. 17 cm. ca 10, 5 gram. Als nieuw

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Startprijs 250 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met messing. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

2x Oude lampen (naar Moreau)
Startprijs 70 EUR

Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.

Zwavelstokpotje met zilver
Startprijs 100 EUR

Porseleinen zwavelstokjes houder met zilveren hengsel, dop en pootjes. 833/000 Een houder met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf. Voorzien van zilveren ...

Zeldzaam zilveren specerijenschepje
Resultaat: 40 EUR

Zeer zeldzaam 835/000 zilveren specerijenschepje met gegraveerde bak, zogenaamd kolenschop model. Met spitse gegraveerde steel. Lengte: circa 8,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. Twee maal bijgeslagen bij...

Antieke Philips luidspreker
Resultaat: 50 EUR

Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.

2 Flessenbakken met zilver
Resultaat: 60 EUR

Twee kristallen flessenbakken met ster op de bodem, voorzien van een zilveren rand met pareldecor. 835/000. ø 10,5 cm. In goede staat

Doosje sieraden
Resultaat: 30 EUR

Doosje met diverse sieraden, voornamelijk double. O.a. hangers broches en colliers.

2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.

2x Kristallen coupe met zilver
Startprijs 70 EUR

Twee geslepen kristallen coupes met amandel-slijpsel en gecontourneerde bovenrand. Op 835/000 zilveren 6 cm. hoge poten. Afmeting: ø 14 cm. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. Circa 1870. Eén gaaf, één met twee ...

Zilveren spang met hanger
Startprijs 50 EUR

Zilveren spang met hanger, 925/000, met kristal. Platte spang voorzien van een grote ronde hanger met kristal, ø 40mm. totaal ca 120 gram. In zeer goede staat

2 Colliers met cultive parels
Startprijs 80 EUR

Twee colliers met cultive parels voorzien van zilveren sluitingen, 835/000. ø3-7 mm, 56 cm, en 8mm. 60 cm. In goede staat.

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Startprijs 400 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.

Zilveren peper/zout strooier
Resultaat: 40 EUR

Cassette met zilveren strooiers, 925/000, achtkantige zout- en peperstrooier met bolle strooidop. Wat gedeukt. 7,5cm. In redelijk goede staat.

Piet Bouter, Herder bij zijn schapen
Resultaat: 200 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Herder bij zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Startprijs 150 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

Grote Familie Rose theepot
Resultaat: 530 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

Gouden ring met robijn en diamant
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en robijn. Ring met een opliggende band met daarin 2 diamanten en 4 gefacetteerde robijnen. breedte 4mm. ø 50 ca 2,2 gram. In redelijk goede staat.

3x Divers porselein, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.

3 Delen kristal met zilver, divers
Startprijs 120 EUR

Drie delen kristal met zilver, twee zilveren vazen met slijpwerk, beiden geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden. 23-30 cm. En een kristallen hoorn des overvloeds met etswerk geplaatst op...

2 Zilveren strooilepels 1816
Startprijs 150 EUR

Twee identieke zilveren strooilepels, 833/000, met een schuitvormige bak met geschulpte rand en voorzien van gezaagd decor. MT.: D.W.Rethmeijer, Amsterdam, 1816. Voorzien van houten steel. 7x15cm. In ...

Oude Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 5.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 500 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Hoge cup op voet met eenden decor. Gelijmd. Chinese kom met figuren decor + bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 10 x ø 15,5 cm / 7 x ø 13,8 cm. Beschadigd. In ...

Lot met diverse sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot sieraden met 2 rosé stalen ringen met zirconia, Lumani, ø56/60, een stalen ring met paarse steen, ø60, een armband met jade, , 2 metalen armbanden en2 hangertjes.

Zeldzaam Droste Cacao blik
Resultaat: 90 EUR

Zeldzaam groot Hollands Droste Cacao chocoladeblik. Circa 1920. Afmeting: 15 x 40 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgestoken Balinees paneel
Resultaat: 45 EUR

Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.

6x Porseleinen wandconsoles
Resultaat: 90 EUR

Zes Duitse porseleinen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gerold, Müller, P.M.P. SK. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Lot divers zilver
Resultaat: 45 EUR

Lot divers zilver met een pen, naaldenkoker en een lepel. Gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, gevuld met een zilveren naald versierd met graveerwerk, een balpen voorzien van be...

Karafje met zilveren voet
Startprijs 90 EUR

Kristallen karafje met geëtste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø7,5x25cm. In goede staat

Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.

Antieke Familie Rose penselenpot
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.

Jacob E. Paans, Dame in klederdracht
Resultaat: 120 EUR

Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Tweede helft 19e eeuw. Dame in klederdracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.