19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.
Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.
Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Gave Duitse wortelnoten secretaire met fraai ingelegd binnenleven. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 190 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.
Grote Barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 140 x B 80 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten hangvitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 21 cm. In goede staat.
Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Afmeting: H 76 x ø 115 cm. In goede staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Hollandse dekenkist naar twee deuren en twee laden. Afmeting: 67 x 110 x 57 cm. In redelijke staat.
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed in aardetinten met florale decors. Afmeting: 255 x 168 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gesatineerde glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oud/antiek Duits gemerkt sabel. Weyersberg & Co. Solingen. Oxydatie. Afmeting: L 86 cm. In redelijke staat.
Lot met diverse messen en vorken met zilver, een broodmes met zilveren pistoolheft, visserveermes met zilveren heft, set met kaas- en botermes met zilveren heft, mes met agatenheft en graveerwerk, 3 k...
Antieke zilveren lepel en drie vorken, allen met een steel met puntvorm. Lepel en 2 vorken, Rotterdam, jl.:IJ:1805, 21cm en een vork, Utrecht 1807-1809, 19,5 cm. Totaal gewicht ca 243 gram.
Zilveren dienblad, 835/000, rechthoekig gecontourneerd met een wat oplopende bewerkte rand. Voorzien van gravure aan de achterzijde: 1913 1 janauri 1932, aangeboden door staf en personeel Jasumij. MT....
Geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen, Ring met diverse edelstenen, met o.a. amethist,citrien, peridoot en diamant, met verschillende slijpsels. Breedte 15 mm, ø 54, ca 5,9 gram. Als nieuw
Geelgouden oorhangers, 585/000, met brisures voorzien van peervormige open hangers. totale lengte 3cm. ca 2,2 gram. In goede staat
Zilveren oorijzer, 833/000, met geelgouden kappen, 585/000, versierd met appliqueen. En voorzien van een bijpassend gouden voorhoofdsnaald en 2 gouden spelden, bij één mist een stukje. oorijzer MT.: G...
Stel karaffen met zilver, twee kristallen schenkkaraffen met schenktuit en greep, versierd met ruit- en stervormig slijpwerk, voorzien van een zilveren stop met parelrand. 13x12x34cm. In zeer goede st...
Ovaal 835/000 zilveren opengewerkte bonbonschaal met florale bovenrand. Afmeting: circa 15,5 x 11,5 cm. Gewicht circa 75 gram. Mr. Zaanlandse Zilversmederij-Haarlem. Anno 1962. In goede staat.
Twee flessenstoppen met zilveren rand, 925/000 en 835/000, en barnsteen knop, (Kopaal). 9-11cm. In goede staat
Kelton herenhorloge, mechanisch horloge met stalen kast, Kelton met bewerkte wijzerplaat met datumaanduiding. ø 38 mm. Met rubberen band. In goede staat. In doos.
Dameshorloge, double, met deels stijve band bezet met veel stenen. Oasis. Quarts.
Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie colliers van takjes koralen. Eén collier van 44 cm breedte 4-9mm met onedele draaisluiting, Een collier van 47 cm, breedte 7-13mm, met double veeroog en een collier van 72cm, breedte 4-11mm, voor...
Zilveren vaas, 835/000, Verlopend model geplaatst op een ronde voet met rand. ø11x25 cm. In zeer goede staat.
Lot met zilveren vorken met 6 taartvorken, 830/000, Wilkens, 2 vleeswarenvorkjes met filetrand en een taartvork Hollands Glad, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 2 taartvorken met floraal decor en é...
Lot zilver, 833/000 met een grote soepsleef, Haags Lofje, MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1916, 26 cm en een serveervork, voorzien van een getorste steel en blad versierd met floraal graveerwerk, ...
19e Eeuws Zeeuws bestek. Mes en vork. Snijwerk. Afmeting: L 20 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Hanger in de vorm van een ei, goud op zilver, 916/000 Russisch, versierd met wit emaille met structuur en voorzien van een zilveren applique met dubbel koppige gekroonde adelaar. 30x18mm, Emaille wat ...
Collier van ovale barnsteenkralen, verlopend in breedte 7x10-17x21mm. lengte 47 cm. ca 25 gram. In goede staat
Collier van ovale barnsteenkralen, verlopend in breedte 5x6-21x25mm. lengte 47 cm. ca 29 gram. In goede staat
Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met een amethist. Ring in Art Deco stijl met een ovaal trapgeslepen amethist, 20x10mm. ø 53, ca 8,2 gram. In goede staat
Bonbonniere en lodereinfles uit fries glas versierd met zilver, 835/000. Kristallen bonbonniere met geschulpte rand uit Fries glas geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, ø13x10cm, en een ...
Lot zilveren bestek, puntfilet, 835/000, met 8 tafelmessen, 1 dessert- en 1 fruitmes en een serveermes, allen met zilveren heft. Een compotelepel, vleesvork en sardinevork. MT.: o.a. Begeer, Voorschot...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met zirconia. Oorstekers met fijne zetkast met 6 poot chaton. ø 4 mm. ca 0,7 gram. In goede staat
Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloekdoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, gemaakt uit schakels met grillige bewerking. Voorzien van bakslot met veiligheid. Merk Finish, breedte 7 mm. 17 cm. ca 10, 5 gram. Als nieuw
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met messing. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.
Porseleinen zwavelstokjes houder met zilveren hengsel, dop en pootjes. 833/000 Een houder met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf. Voorzien van zilveren ...
Zeer zeldzaam 835/000 zilveren specerijenschepje met gegraveerde bak, zogenaamd kolenschop model. Met spitse gegraveerde steel. Lengte: circa 8,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. Twee maal bijgeslagen bij...
Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.
Twee kristallen flessenbakken met ster op de bodem, voorzien van een zilveren rand met pareldecor. 835/000. ø 10,5 cm. In goede staat
Doosje met diverse sieraden, voornamelijk double. O.a. hangers broches en colliers.
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Twee geslepen kristallen coupes met amandel-slijpsel en gecontourneerde bovenrand. Op 835/000 zilveren 6 cm. hoge poten. Afmeting: ø 14 cm. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. Circa 1870. Eén gaaf, één met twee ...
Zilveren spang met hanger, 925/000, met kristal. Platte spang voorzien van een grote ronde hanger met kristal, ø 40mm. totaal ca 120 gram. In zeer goede staat
Twee colliers met cultive parels voorzien van zilveren sluitingen, 835/000. ø3-7 mm, 56 cm, en 8mm. 60 cm. In goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.
Cassette met zilveren strooiers, 925/000, achtkantige zout- en peperstrooier met bolle strooidop. Wat gedeukt. 7,5cm. In redelijk goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Herder bij zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en robijn. Ring met een opliggende band met daarin 2 diamanten en 4 gefacetteerde robijnen. breedte 4mm. ø 50 ca 2,2 gram. In redelijk goede staat.
Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, twee zilveren vazen met slijpwerk, beiden geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden. 23-30 cm. En een kristallen hoorn des overvloeds met etswerk geplaatst op...
Twee identieke zilveren strooilepels, 833/000, met een schuitvormige bak met geschulpte rand en voorzien van gezaagd decor. MT.: D.W.Rethmeijer, Amsterdam, 1816. Voorzien van houten steel. 7x15cm. In ...
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Hoge cup op voet met eenden decor. Gelijmd. Chinese kom met figuren decor + bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 10 x ø 15,5 cm / 7 x ø 13,8 cm. Beschadigd. In ...
Lot sieraden met 2 rosé stalen ringen met zirconia, Lumani, ø56/60, een stalen ring met paarse steen, ø60, een armband met jade, , 2 metalen armbanden en2 hangertjes.
Zeldzaam groot Hollands Droste Cacao chocoladeblik. Circa 1920. Afmeting: 15 x 40 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gerold, Müller, P.M.P. SK. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Lot divers zilver met een pen, naaldenkoker en een lepel. Gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, gevuld met een zilveren naald versierd met graveerwerk, een balpen voorzien van be...
Kristallen karafje met geëtste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø7,5x25cm. In goede staat
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.
Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Tweede helft 19e eeuw. Dame in klederdracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.