Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jacob E. Paans, Dame in klederdracht
Resultaat: 120 EUR

Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Tweede helft 19e eeuw. Dame in klederdracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.

Antieke Familie Rose penselenpot
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.

Badkamermeubel, 1915
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame Jugendstil badkamermeubel van messing en marmer. Circa 1915. Afmeting: 77 x 41 x 41 cm. In goede staat.

4x Stark Design kuipstoelen
Resultaat: 110 EUR

Vier stuks Stark Design kunststof kuip stoelen. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 81 x 52 x 53 cm. In goede staat.

2x Kristallen coupe met zilver
Startprijs 70 EUR

Twee geslepen kristallen coupes met amandel-slijpsel en gecontourneerde bovenrand. Op 835/000 zilveren 6 cm. hoge poten. Afmeting: ø 14 cm. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. Circa 1870. Eén gaaf, één met twee ...

Antieke kruideniersweegschaal
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.

Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 2.200 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Reisgezelschap met soldaten
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Reisgezelschap met vele soldaten bij herberg. Oude bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 44 cm. In goede staat.

Zilveren peper/zout strooier
Resultaat: 40 EUR

Cassette met zilveren strooiers, 925/000, achtkantige zout- en peperstrooier met bolle strooidop. Wat gedeukt. 7,5cm. In redelijk goede staat.

Koperen kolenbak
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.

Gouden ring met robijn en diamant
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en robijn. Ring met een opliggende band met daarin 2 diamanten en 4 gefacetteerde robijnen. breedte 4mm. ø 50 ca 2,2 gram. In redelijk goede staat.

Oude Perzische tegel
Resultaat: 50 EUR

Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.

Rosenthal tegel
Resultaat: 45 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen tegel. Blümenstuck nach aquarel von Ernest Joseph Reichard. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930
Startprijs 40 EUR

Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

M. Graham, Landschap met hoenderhof
Resultaat: 290 EUR

M. Graham. 20e Eeuw. Landschap met hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Plazuid Gouda theeservies
Startprijs 40 EUR

Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot
Resultaat: 675 EUR

B. van Houten. 1862 - 1950. Vrouw met hondje op schoot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 52 cm. In goede staat.

Evert Moll, Glazen bolvaas met bloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Glazen bolvaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel
Resultaat: 60 EUR

Drie-delige Engelse mahoniehouten bijzettafel met groen leder, met daarin twee ronde mahoniehouten bijzettafels verwerkt. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 47 x 47 cm. / 52 x ø 42 cm....

2x Antieke winkelladenkasten, 1930
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke vurenhouten winkelladenkasten met origineel beslag. Circa 1930. Afmeting: 90 x 37 x 45 cm. In goede staat.

Antiek tinnen snuifdoosje, 1915
Startprijs 50 EUR

Antieke geëtste tinnen Jugendstil dekseldoos met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese spekstenen opengewerkte wierookbrander met Foo-honden. Afmeting: 16 x 18 x 5 cm. In goede staat.

2x Parfumflessen Picasso-stijl
Startprijs 80 EUR

Twee Picasso-stijl parfum flacons met gezichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.

3 Delen kristal met zilver, divers
Startprijs 120 EUR

Drie delen kristal met zilver, twee zilveren vazen met slijpwerk, beiden geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden. 23-30 cm. En een kristallen hoorn des overvloeds met etswerk geplaatst op...

2 Zilveren strooilepels 1816
Startprijs 150 EUR

Twee identieke zilveren strooilepels, 833/000, met een schuitvormige bak met geschulpte rand en voorzien van gezaagd decor. MT.: D.W.Rethmeijer, Amsterdam, 1816. Voorzien van houten steel. 7x15cm. In ...

Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar)
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten picknick/speeltafel. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 85 x 83 x 76 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Antiek Satsuma vaasje
Resultaat: 50 EUR

Antiek Japans octagonaal Satsuma porseleinen vaas met krijgers decor + bodemmerk. Randschade bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Guy Fremolle, Stilleven met bloemen en porselein
Resultaat: 150 EUR

Guy Fremolle. 1933. Franse School. Stilleven met bloemen en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.

Antiek knottenkistje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Lot met diverse sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot sieraden met 2 rosé stalen ringen met zirconia, Lumani, ø56/60, een stalen ring met paarse steen, ø60, een armband met jade, , 2 metalen armbanden en2 hangertjes.

Lot Hummel kerstversiering (24x)
Resultaat: 100 EUR

Lot van 24 stuks Duitse Hummel porseleinen kerstversieringen met kindervoorstellingen. Katharina Schönwald Mayfair Edition. Met certificaat, in cassette. Afmeting: 6,5 x 34 x 27 cm. In goede staat.

Antieke Makkumse Tichelaar plaquette
Resultaat: 110 EUR

Antieke Makkumse polychrome Tichelaar vogelkooi plaquette. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.

6x Karikatuur werken
Resultaat: 450 EUR

Zes maal karikatuur werken. Jachttaferelen. Onder andere: Eén maal lithografie Harry Eliott, 1882 - 1959. Eén maal onduidelijk gesigneerd, titel Fermeture (Frankrijk), ingekleurde ets. Vier maal gouac...

Lot Chas Crombi karikaturen (8x)
Startprijs 150 EUR

Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijfkist
Startprijs 25 EUR

Antieke Japanse/Chinese lakwerk met parelmoer schrijfkist. Met inktsteen, bamboe pennen + lakstempel. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Kleine Hollandse bronzen vijzel. Gemerkt Aka Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Oude kruideniers toonbankvitrine
Resultaat: 80 EUR

Oude beschilderde houten kruideniers toonbankvitrine. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 36 x 22 cm. In goede staat.

Franse eiken ladenkast
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Franse eikenhouten vijf-laden kast met marmeren blad. Afmeting: 85 x 40 x 34 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 86 x 110 x 58 cm. In goede staat.

Lot divers zilver
Resultaat: 45 EUR

Lot divers zilver met een pen, naaldenkoker en een lepel. Gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, gevuld met een zilveren naald versierd met graveerwerk, een balpen voorzien van be...

Karafje met zilveren voet
Startprijs 90 EUR

Kristallen karafje met geëtste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø7,5x25cm. In goede staat

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

6x Divers oud/antiek porselein
Startprijs 70 EUR

Zes maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas, ...

Bloedkoralen armband
Startprijs 125 EUR

Armband van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoralen, ø5 mm, wat grof geslepen, bevestigd aan een gouden sluiting in bloemvorm met in het midden een bloedkoraal....

Frans Baayens, Twentse watermolen
Resultaat: 125 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ribbeling, Man in landschap
Startprijs 60 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Ongesigneerd. Atelier. Man in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

3x Duits porselein, Beeldjes + tegel
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mees, Goebel Germany. Tegel met vogel, barst. Vogel, ongemerkt, staart gerestaureerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Imari vaas + hocker
Startprijs 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met hocker. Voorzien van figuren, goud en florale decors. Afmeting: 71,5 x ø 26 cm. In goede staat.

3x Japanse schilderijen op zijde
Startprijs 50 EUR

Drie Japanse schilderijen op zijde. 20e Eeuw. Gesigneerd. Figuren voorstelling. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.

Roomkan met zilveren voet
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen roomkan met diamant slijpsel op 835/000 zilveren voet van H 6,5 cm met parelrand. Afmeting: 10 x 15 cm. Kleine schade aan rand. In redelijk/goede staat.

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 100 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig model met gezaagd spijlendecor en opgesoldeerde parelrand. Geplaatst op een ovale rand. MT.: G. Wijland, Schoonhoven, jl.:c:1987. 13,5x9,5x6cm. ca 91 gram....

Oude speeltafel
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten Louis Philippe-stijl speeltafel. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 43 x 80 cm / 70 x 86 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Lot granaat
Resultaat: 35 EUR

Lot met diverse gefacetteerde granaatkralen. ca 124 gram.

W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas
Startprijs 100 EUR

Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke deurbel, 1890
Resultaat: 20 EUR

Antieke gietijzeren deurbel met vogel. Circa 1890. Afmeting: 28 x 22 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.

Chinees dekselvaasje, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Stoof met koperen ketel
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met waterketel. Afmeting: 70 x 33 cm ø. In goede staat.

Antieke porseleinen lampenvoet
Resultaat: 30 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 200 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

2x Antieke Delftse vazen
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke Delfts porseleinen vazen met riviergezicht decor. Afmeting: 25,5 x ø 13 cm. In goede staat.

Japanse schotel, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

12x 1 Gulden 1922-1944A
Resultaat: 130 EUR

Kavel met 12x 1 Gulden 1922 t/m 1944A, compleet 12x, diverse condities

7x 1/2 Gulden 1919-1930
Resultaat: 90 EUR

Kavel van 7 munten van 1/2 Gulden 1919 t/m 1930, compleet 7x, diverse condities.

B. Baayens, Meertje bij Nijverdal
Startprijs 50 EUR

Bertus Baayens. Enschede. Vennetje bij Nijverdal. Olieverf op linnen. Afmeting: H30 x B 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten bureau, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze bureau, dubbelgebogen, met klauwpoten en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 125 x 60 cm. In goede staat.

Houtgestoken bankje, 1880
Startprijs 100 EUR

Duits historisme eikenhouten gestoken halbankje met vogels en heilig hart. Circa 1880. Afmeting: 52 x 76 x 32 cm. In goede staat.

Daniels, Hollands havengezicht
Resultaat: 180 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek plated
Resultaat: 70 EUR

Groot lot oud/antiek plated in doos. Onder andere: Kandelaren, vaas, onderzetters etc. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver met kristallen pot met zilveren, 800/000, kraag en deksel, ø9x13cm, flacon met zilveren houder en kraag met dop, 800/000, 9x3,5x12cm, schaar met zilveren grepen met eenden, 835/000, 15,5cm...

Roze parelcollier
Startprijs 50 EUR

Collier van roze zoetwaterpareltjes, 5 mm, 90 cm. Zonder sluiting.

Louis Seize-stijl eettafel, 1870
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten eettafel met kruisverbinding. Circa 1870. Afmeting: 74 x 130 x 98 cm. In zeer goede staat.

P. Cox, Hollands heidegezicht
Startprijs 40 EUR

Peter Cox. 1912 - 1985. Hollands heidegezicht met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht bij nacht
Resultaat: 85 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Frans Holle. Havengezicht bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 35 cm. In goede staat.

Chinees blanc de Chine beeld
Startprijs 260 EUR

Groot oud Chinees porseleinen blanc de Chine beeld. Met bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Grote Imari sierschotel
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel, gecontourneerd met vaas, floraal en goud decor. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 62379 + 62598
Resultaat: 140 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62379, FUC 190 301 en 1x E-lok 62598, EINST 1216 931-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

Zilveren suikerbak, 1846
Startprijs 200 EUR

Fraaie zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model, aan de rand versierd met krullen en palmetten, geplaatst op vier bewerkte poten, waarvan 3 gerepareerd. jl.:M:1846 16x16x9cm.ca 269 gram. Op diverse...

Zilveren miniatuur, zgn. gluurder
Resultaat: 80 EUR

Bijzonder 835/000 zilveren miniatuur met een zogenaamde gluurder. Anno 1972. Afmeting: 2 x 2 x 4 cm. Gewicht: circa 47 gram.

Potschappel bonbonschaal, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen bonbonniere met opgewerkte bloemen. Gemerkt met kruis en T. Potschappel. Haarscheuren. Afmeting: 16 x 14,5 cm. In matige staat.

8x Adriana Barreiro, Moderne werken
Startprijs 50 EUR

Acht maal Adriana Barreiro. Argentijnse School. Zes maal gouaches en twee maal aquafortes. Moderne werken op papier. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij op papier
Startprijs 40 EUR

Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.

Zilveren drakenarmband
Startprijs 150 EUR

Zilveren drakenarmband, 800/000, klemarmband met drakenkoppen en in het midden bezet met een turkoois. Breukje in band. Breedte 18-41mm. ca 64,5 gram.

L. Scheen, Passagiersschip haven Rotterdam
Startprijs 250 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Passagiersschip haven Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

L. Scheen, Bomschuiten op strand
Startprijs 200 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Oud Chinees tapijt, 193 x 196 cm.
Resultaat: 35 EUR

Oud Chinees tapijt in de kleuren oker-bruin, met meander omranding. Afmeting: 193 x 196 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden
Startprijs 60 EUR

Twee oude rood-blauwe Perzische kleden. Afmeting(en): 90 x 97 cm + 100 x 99 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43710 + 43760
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43710, BLS Ae 6/8 en 1x E-lok 43760, SNCB 2018, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63722 + 43826
Resultaat: 95 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63722, DB 101 094-1 en 1x E-lok 43826, FS E412.004, beide in originele verpakking en in goede staat.

Zweeds Röhrstrand servies
Resultaat: 160 EUR

Zweeds Röhrstrand keramieken servies. Bestaande uit: 14x kop en schotels, 10x ontbijtborden, 6x eierdoppen, 3x schaaltjes, 1x botervloot. Afmeting: 4 - 24 cm. In goede staat.

A. Schrijver, Figuren bij antiekhandelaar
Startprijs 150 EUR

A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.