Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuwse lampenvoet
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse getorste lampenvoet met drie bokkepoten. Afmeting: H 173 cm. In goede staat.

Wit porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.

Antieke kurkentrekker met zilver
Resultaat: 200 EUR

Antieke Empire kurkentrekker met parelmoer ingelegd zilveren lauwerkrans en zilveren trekkerhuis. Onduidelijke merken. Afmeting: 9 x 4 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule, 1870
Startprijs 220 EUR

Grote 19e eeuwse zwart-marmeren Franse pendule. Circa 1870. Vrouw leest kind voor. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk met veerslinger en halfuur-slag op bel. Wijzerplaat met emaille cartouches. Afme...

Gouden oorknoppen
Resultaat: 45 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een rond gecontourneerde rand bezet met een zirconia in een gladomzetting. ø ca 6 mm. In goede staat

8 Zilveren visvorken
Resultaat: 110 EUR

Acht zilveren visvorken, 833/000, voorzien van een steel met lofje. MT.:P.Baardwijk, Schoonhoven, jl.: C:1937. 18 cm. ca 358 gram. In goede staat

Gouden hanghorloge met emaille
Startprijs 250 EUR

Sierlijk geelgouden hanghorloge, 750/000, met getrembleerde bewerking en versierd met blauw emaille. Mechanisch met robijn op de kroon. ø 25 mm. Werkend. In goede staat

Gouden broche, panter met saffier en diamant
Startprijs 350 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een panter met saffier en diamant. Hangende panter pavé gezet met diverse saffieren en singlecut diamantjes, ééntje ontbreekt. Met veiligheidspeld en sluitin...

Lot sieraden met bloedkoralen
Resultaat: 100 EUR

Twee colliers van bloedkoralen. Collier met 2 rijen bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een ronde geelgouden sluiting, 585/000, in bloemvorm met in het midden een bloedkoraal, lengte 41 cm, en een ver...

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 325 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, ovaal model met een gezaagd spijlen en halfcirkel patroon. Geplaatst op een ovale ring met parelrand en voorzien van een beugel met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:I:1...

Gouden Diamonde rijring
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Diamonde rijring, model 611, met een witgouden zetkast bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 7x0,09 SI/P-H. ø 52 ca 3 gram. In goede staat

Lot met diverse zilveren messen en vorken
Startprijs 90 EUR

Lot met diverse messen en vorken met zilver, een broodmes met zilveren pistoolheft, visserveermes met zilveren heft, set met kaas- en botermes met zilveren heft, mes met agatenheft en graveerwerk, 3 k...

Zilveren wijnset in cassette, Bonebakker
Resultaat: 175 EUR

Zilveren wijnset, 925/000, in houten cassette. Wijnset bestaande uit een zilveren krukkenstrekker en een mes en flesopener met zilveren heft. MT.: Jezler. Importeurteken: Bonebakker & Zoon, n.v. Amste...

Zilveren servies op dienblad
Startprijs 250 EUR

Zilveren servies op dienblad, 935/000, met een theekan, melkkan en een suikerbak, voorzien van cannelures. Op een ovaal dienblad met knerrenrand met gravure: Souvenir aan den heer en mevrouw Logeman v...

19e Eeuws Zilveren oorijzer
Startprijs 650 EUR

19e Eeuws 835/000 zilveren oorijzer met 750/000 gouden krullen met drie-punts bevestiging. Gewicht: circa 20 gram. In goede staat.

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model met gezaagd spijlenpatroon voorzien van een rand en hengsel met filetrand. MT.; G. van der Ree, Schoten, jl.:O:1924. 13x10x12cm. ca 88 gram. In goede...

Zilveren inktstel, 1850
Startprijs 160 EUR

Inktstel met zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met graveerwerk, geplaatst op 4 gekrulde poten en een zilveren greep. Voorzien van 2 kristallen geslepen potjes met zilveren dopjes met graveer...

Zilveren tabakspot, 1864
Startprijs 320 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, ovaal model met rechthoekig aculade vormige rand versierd met graveerwerk, geplaatst op een rechthoekig gecontourneerde voet met 4 bewerkte poten. De pot is voorzien van e...

Zilveren broodmand
Resultaat: 400 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand. aan de zijkanten zijn 2 leeuwenkoppen medaillons geplaatst met draagoog. 27x18x10cm. ca 36...

Zilveren klokje
Resultaat: 300 EUR

Zilveren tafelklokje, 925/000, rechthoekig model voorzien van voorstellingen met figuren. Geplaatst op 4 pootjes, één afwijkend en een gekrulde greep. Met wit emaille wijzerplaat met romeinse cijfers....

Zilveren kandelaar
Resultaat: 450 EUR

Prachtige zilveren tafelkandelaar, 925/000, 4 armig, geplaatst op een vierkante voet versierd met gegraveerde guirlandes met bloemen en strikken. Voorzien van 4 gekrulde armen met lichten met parelbew...

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 230 EUR

19e Eeuws dubbelloops damast jachtgeweer met dubbele haan en gravering. Afmeting: L 116 cm. In zeer goede staat.

Oude Franse Beuchat harpoen
Startprijs 20 EUR

Oude Franse Beuchat harpoen. Functies niet getest. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.