Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek tin, 1800
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.

Gouden ring met multicolour edelstenen
Startprijs 200 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met smaragd, saffier, robijn en diamant. Slagring, in de band bezet met 10 briljant geslepen diamanten, en midden in de slag bezet met een ovaal gefacetteerde smara...

Groot zilveren bestek
Resultaat: 1.150 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette. Bestek met 11 dessertlepels en 11 -vorken, 2 sauslepels, aardappellepel, soepsleef, 12 tafelvorken en 11 -lepels, model Haagslofje alles voorzien van gravu...

Oude mini-reiswekker
Startprijs 125 EUR

Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Zilveren soeplepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren soeplepel, 833/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: p: 1925. 27 cm. ca 230 gram. In goede staat

2 Zilveren lepels
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren lepels, 800/000, Art Deco, een soepsleef en een groentelepen met strakke gevormde steel voorzien van monogram KB. MT.: Franz Bahner, Dusseldorf. 20-35cm. totaal ca 258 gram. In goede sta...

Gouden horloge, Viking
Startprijs 40 EUR

Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.

3 Zilveren lepels Biedermeier
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren lepels, 833/000, met een strooilepel met rechthoekig gecontourneerde opengewerkte bak voorzien van een steel met biedermeier bewerking. MT.: J.van Wijk, Amsterdam jl.:I:1843, 18 cm, een ...

Antieke hangpetroleumlamp, 1900
Resultaat: 190 EUR

Grote antieke koperen hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Historisme. Glazen oliereservoir kapot + majolica onderbrander gelijmd. Afmeting: 60 x 45 cm. In matige staat.

Brede gouden armband
Startprijs 1.750 EUR

Brede gouden armband, 585/000, met witgouden en roodgouden bewerking, in mat en poly. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 2 cm, 19,5 cm. Totaal ca 47,2 gram. In goede staat.

Antieke Majolica lampenvoet, 1880
Startprijs 25 EUR

Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.

Porseleinen lampenvoet
Startprijs 125 EUR

Grote oude handbeschilderde porseleinen lampenvoet met portret naar Frans Hals en goud decor. Afmeting: 51 x 20 cm ø. In goede staat.

8x Oude/antieke Chinese kommen
Resultaat: 130 EUR

Acht oude/antieke Chinees porseleinen kommen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Vijf kommen minimale chips. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Bisquit porselein
Startprijs 50 EUR

Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...

Oude Chinese trekpot
Startprijs 75 EUR

Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Chip tuit en deksel. Afmeting: 10 x 10 x 14 cm ø. In redelijke staat.

2 Fotolijsten met zilver
Resultaat: 100 EUR

Stel met twee fotolijsten met zilver, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met voluten en cartouche en een velouren achterzijde. London jl.:D:1978. 15x20cm. wat kleine (poets) gaatjes, verder in goede ...

2x Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met coulissen decors, landschappen, floraal. Beide haarlijn. Afmeting: 36 x 13 cm ø. In redelijke/goede staat.

Oud Chinees vaasje
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees bord
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met Geisha's in interieur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel
Startprijs 30 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met Geisha, goud en bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Antieke Thüringen figuur
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse Thüringen porseleinen heilige Petrus. Circa 1800. Handbeschilderd. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

3 Zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR

Lot met drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met wit parelmoer, breedte 5 mm, een gerhodineerde schakelband met vierkant geslepen zirconia's geplaatst in een vierkante s...

3 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR

Lot met 3 zilveren armbanden, één van een horlogeketting gemaakt uit fijn filigrain, één met vierkante opengewerkte schakels met bewerking en één met een fantasie gourmet schakel. ca 19 cm. Totaal ca ...