Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Havengezicht bij nacht
Resultaat: 85 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Frans Holle. Havengezicht bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 35 cm. In goede staat.

Duitse School, Berglandschap met waterval
Startprijs 60 EUR

Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

K.L. Laminoir, Stadsgezicht Brugge?
Resultaat: 50 EUR

K.L. Laminoir. 20e Eeuw. Belgische School. Stadsgezicht Brugge? Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

P. Zwart, Landschap met melkende boer
Startprijs 450 EUR

Pieter Zwart. 1880 - 1967. Landschap met melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 20 cm. In goede staat.

Gauchard Brunier, De hen die gouden eieren lei
Startprijs 20 EUR

Gauchard Brunier. De hen die gouden eieren lei. 19e Eeuwse prent op papier. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

H. Roeloffzen, Stilleven
Startprijs 50 EUR

H. Roeloffzen. Nijmegen 1942. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Marine jongetje
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Marine jongetje. Jezus called a little child up on to him. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x 36 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese rolschilderijen
Resultaat: 140 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Boerin met kippen
Startprijs 120 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Boerin met kippen bij plaggeschuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

van Huffel, Boerderij met figuren
Resultaat: 50 EUR

van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

J. Thisova, Fries interieur
Resultaat: 100 EUR

J. Thisova. 1923. Fries interieur met vrouw, stoeltjesklok etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Soros, Figuur op bruggetje in de winter
Resultaat: 50 EUR

Soros. Circa 1900. Figuur op bruggetje in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 23 cm. In goede staat.

C. Camille of Camillo, Stilleven op tafel
Resultaat: 50 EUR

C. Camille of Camillo. 19e Eeuw. Stilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 60 cm. In goede staat.

3x Antieke miniatuur schilderijen
Resultaat: 225 EUR

Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

J. Brooks, Damesportret
Resultaat: 340 EUR

J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai
Resultaat: 550 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk
Startprijs 135 EUR

J. Vergeer. 1894 - 1969. Circa 1940. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 136 cm. In goede staat.

A.G. Knupker, Schelpen
Startprijs 300 EUR

A.G. Knupker, 1927. Visnet en schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Louis van der Steen, Kan met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Louis van der Steen. 1891 - 1954. Kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

G. Bakker, Drentse plaggenhut
Startprijs 80 EUR

Gerrit Bakker. Circa 1930. Drentse plaggenhut met hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.

Steggerda, Landschap met ven en boot
Startprijs 80 EUR

Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram A.M., Dubbelzijdige tekening
Resultaat: 160 EUR

Monogram A.M. Dubbelzijdige tekening. Eén maal landschapsstudie met boten. Eén maal twee figuren bij boeren huis. Toegeschreven aan Anton Mauve. 1838 - 1888. Houtskool en pastel op papier. Afmeting: H...

Onduid. gesig., Mediterraans stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Mediterraans stadsgezicht met figuren. Acryl op papier. Afmeting: 24 x 34 cm. In goede staat.

J. Grenier, Hofnar met brief
Startprijs 50 EUR

J. Grenier. Franse School. Hofnar met brief. Lithografie op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In redelijke staat.

Ongesig., Mand met rozen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR

J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.

J. Carin of Corin, Stadsgezicht mediterrane
Startprijs 150 EUR

J. Carin of Corin 1898. Stadsgezicht mediterrane. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.

Joan Collette, Boodschap des engels
Startprijs 150 EUR

Joan Collette. Blaricum, 1889 - 1958. Boodschap des engels. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In redelijke staat verf laat op sommige plekken los.

Monogram, Klipper op volle zee
Startprijs 180 EUR

Monogram + Januari 1942. Klipper op volle zee. Gouache op papier. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Monogram, Figuur in boeren interieur
Resultaat: 40 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Figuur in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

Th. Verstraeten, Vrouw op landweg
Startprijs 50 EUR

Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.

G. Engels, Landschap met vee en boerin
Startprijs 100 EUR

G. Engels. Circa 1920. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 77 cm. In goede staat.

C.N. Storm, Binnentuin Deventer
Resultaat: 100 EUR

Carel Nicolaas Storm van 's Gravensande, 1878. 1841 - 1924. Binnentuin Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 35 cm. In goede staat.

Monogram en 1940, Stilleven perziken
Resultaat: 70 EUR

Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.

8x Adriana Barreiro, Moderne werken
Startprijs 50 EUR

Acht maal Adriana Barreiro. Argentijnse School. Zes maal gouaches en twee maal aquafortes. Moderne werken op papier. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij op papier
Startprijs 40 EUR

Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.

C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot
Resultaat: 85 EUR

Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

J. Emmerik, Havenmonding
Resultaat: 650 EUR

Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

A. Verleur, Boslandschap
Resultaat: 60 EUR

Andries Verleur. 1911. 1876 - 1953. Boslandschap. Haagse School. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.

Graadt van Roggen, Portret studie
Startprijs 80 EUR

Graadt van Roggen. Herkomst veiling Drents Museum, v.d. Hende Groningen. Studie damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 37 cm. In goede staat.

G.C. Rol, Gezicht op Leikanger
Resultaat: 80 EUR

G.C. Rol. Noorse School. Gezicht op Leikanger Noorwegen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Startprijs 350 EUR

J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Madonna met kindje Jezus
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kindje Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 71 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, 2x Stadsgezichten Napels
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd? Twee oude Italiaanse stadsgezichten Napels. Havengezicht met figuren en boten + Panoramisch stadsgezicht. Gouache op papier. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude miniaturen. Dames en heren portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Rembrandt
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

Arturo Tomagnini, Zelfportret + brief
Resultaat: 60 EUR

Arturo Tomagnini, 1955. 1879 - 1957. Italiaanse School. Zelfportret + brief van Tomagnini. Pastel op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

L. Scheen, Passagiersschip haven Rotterdam
Startprijs 250 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Passagiersschip haven Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

L. Scheen, Bomschuiten op strand
Startprijs 200 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Willem Heytman, Boten langs de kade
Startprijs 80 EUR

Willem Heytman. 20e Eeuw. Boten langs de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Lamboo, Hollandse ijspret
Startprijs 80 EUR

Lamboo. 20e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

H. Bruneau?, Kleurrijk stilleven
Startprijs 70 EUR

H. Bruneau? Franse School. Kleurrijk stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.

M. Poltrock, Wintergezicht
Startprijs 60 EUR

M. Poltrock. Circa 1900. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

T. Anconé, Edelhert in bos
Startprijs 65 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Edelhert in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

E. Witkamp/Ernst Sigmund, Koning met zijn gevolg
Startprijs 40 EUR

E. Witkamp/Ernst Sigmund. 1871. 1854 - 1897. Koning met zijn gevolg. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x 9 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

J. de Boer, Vaas met bloemen
Startprijs 70 EUR

Jan de Boer '79. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Arjan Galema, Damesportret
Startprijs 140 EUR

Arjan Galema. 1886 - 1974. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 56 cm. In goede staat.

P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn
Resultaat: 100 EUR

P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.

Willy Paes, Vaas met rozen
Startprijs 100 EUR

Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.

H.Millhagen, Vakwerkboerderij aan waterkant
Resultaat: 60 EUR

H. Millhagen, 1918. Duitse School. Vakwerkboerderij aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht Monnickendam
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd verso J.G. Siemer. Havengezicht Monnickendam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 18 cm. In goede staat.

Clairy?, Boten bij vuurtoren
Resultaat: 50 EUR

Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.

J. Kik, Hollands havengezicht
Resultaat: 40 EUR

J. Kik. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Monogram F.S., Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 50 EUR

Monogram F.S. 1951. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

W. Horselenberg, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

W. Horselenberg. 1881 - 1961. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.

A.J. v.d. Spek, Stilleven met diverse accessoires
Startprijs 40 EUR

A.J. v.d. Spek, 1960. 1958 - Stilleven met diverse accessoires. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Hollands riviergezicht
Resultaat: 40 EUR

J.P. Molenaar. Circa 1930. Hollands riviergezicht met pleziervaartuigen. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

John Bevort, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 90 EUR

John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Volker Duncklenberg, Vrouwelijk naakt
Startprijs 50 EUR

Jan Volker Duncklenberg. 1961 Wuppertal. Vrouwelijk naakt. Tekening op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

K. Burgmans, Schelpenvissers op strand
Resultaat: 70 EUR

K. Burgmans. 20e Eeuw. Schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Maya Wildevuur, Abstract figuratief
Startprijs 80 EUR

Maya Wildevuur '89. 1944 Enschede - . Mogelijk vroeg werk verso Maya Wildevuur. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Wijkniet, Stadsgezicht met ophaalbrug
Startprijs 35 EUR

Wijkniet. 1927. 1894 - ...?..... Stadsgezicht met ophaalbrug. gezicht op oostpoort te delft. Houtsnede op papier. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Ydema?, Polderlandschap met boerenhuis
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk, Ydema? Mogelijk Egnatius Ydema. 1876 - 1937. Polderlandschap met boerenhuis en boeren. Huuske van Sytze en Maaike. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.

Erhardt, Paardenhoofd
Resultaat: 225 EUR

Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H. Welter/J. Knikker, Poldergezicht
Startprijs 175 EUR

Henk Welter (Jan Knikker). 1889 - 1957. Poldergezicht met punter en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst
Resultaat: 125 EUR

Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst. Wijsheren en keizer. Op zijde geschilderd? Afmeting: 80 x 48 cm. In goede staat.

H. Euverman, 2x Naakt compositie
Startprijs 50 EUR

2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Hulshoff Pol, Liggende poes
Startprijs 40 EUR

Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Scheveningse bomschuiten op zee
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Scheveningse bomschuiten op zee. Olieverf op paneel. Krom. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met figuren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

A. Schrijver, Figuren bij antiekhandelaar
Startprijs 150 EUR

A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen
Startprijs 150 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard
Resultaat: 100 EUR

F.W.N. Mulert Fecit. 19e Eeuw. Turkse soldaat te paard. Vochtvlekken. Tekening op papier. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.

A.R. Cooke, Calm waters
Startprijs 100 EUR

Anthony R. Cooke. 1933 - Calm waters. Zeilboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 16 x B 61 cm. In goede staat.

Kondostan?, Erotische voorstelling
Startprijs 40 EUR

Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.

H. Balsink, De kolk van tante Lize
Startprijs 75 EUR

Hein Balsink. 1891 - 1966. Deventer School. De kolk van tante Lize. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Herder met schapen
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Herder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

B.Janssen, Dorpsgezicht met sloot
Resultaat: 70 EUR

Bernhard Janssen. 1874 - . Arnhem. Dorpsgezicht met sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In redelijke staat.

Naar Duchattel, Poldergezicht met sloot en windmolen
Resultaat: 50 EUR

Naar Duchattel. Circa 1900. Poldergezicht met sloot en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17,5 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Resultaat: 90 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Paard, hond en figuur in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.