Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Frans Holle. Havengezicht bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 35 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
K.L. Laminoir. 20e Eeuw. Belgische School. Stadsgezicht Brugge? Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Pieter Zwart. 1880 - 1967. Landschap met melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 20 cm. In goede staat.
Gauchard Brunier. De hen die gouden eieren lei. 19e Eeuwse prent op papier. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
H. Roeloffzen. Nijmegen 1942. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Marine jongetje. Jezus called a little child up on to him. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x 36 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Boerin met kippen bij plaggeschuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
J. Thisova. 1923. Fries interieur met vrouw, stoeltjesklok etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Soros. Circa 1900. Figuur op bruggetje in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 23 cm. In goede staat.
C. Camille of Camillo. 19e Eeuw. Stilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 60 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
J. Vergeer. 1894 - 1969. Circa 1940. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 136 cm. In goede staat.
A.G. Knupker, 1927. Visnet en schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Louis van der Steen. 1891 - 1954. Kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gerrit Bakker. Circa 1930. Drentse plaggenhut met hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram A.M. Dubbelzijdige tekening. Eén maal landschapsstudie met boten. Eén maal twee figuren bij boeren huis. Toegeschreven aan Anton Mauve. 1838 - 1888. Houtskool en pastel op papier. Afmeting: H...
Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Mediterraans stadsgezicht met figuren. Acryl op papier. Afmeting: 24 x 34 cm. In goede staat.
J. Grenier. Franse School. Hofnar met brief. Lithografie op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
J. Carin of Corin 1898. Stadsgezicht mediterrane. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.
Joan Collette. Blaricum, 1889 - 1958. Boodschap des engels. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In redelijke staat verf laat op sommige plekken los.
Monogram + Januari 1942. Klipper op volle zee. Gouache op papier. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Figuur in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.
G. Engels. Circa 1920. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 77 cm. In goede staat.
Carel Nicolaas Storm van 's Gravensande, 1878. 1841 - 1924. Binnentuin Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 35 cm. In goede staat.
Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.
Acht maal Adriana Barreiro. Argentijnse School. Zes maal gouaches en twee maal aquafortes. Moderne werken op papier. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.
Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Andries Verleur. 1911. 1876 - 1953. Boslandschap. Haagse School. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.
Graadt van Roggen. Herkomst veiling Drents Museum, v.d. Hende Groningen. Studie damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 37 cm. In goede staat.
G.C. Rol. Noorse School. Gezicht op Leikanger Noorwegen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kindje Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 71 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Twee oude Italiaanse stadsgezichten Napels. Havengezicht met figuren en boten + Panoramisch stadsgezicht. Gouache op papier. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.
Vijf oude miniaturen. Dames en heren portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Arturo Tomagnini, 1955. 1879 - 1957. Italiaanse School. Zelfportret + brief van Tomagnini. Pastel op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Passagiersschip haven Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 20e Eeuw. Boten langs de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Lamboo. 20e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
H. Bruneau? Franse School. Kleurrijk stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
M. Poltrock. Circa 1900. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Edelhert in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
E. Witkamp/Ernst Sigmund. 1871. 1854 - 1897. Koning met zijn gevolg. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x 9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Jan de Boer '79. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Arjan Galema. 1886 - 1974. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 56 cm. In goede staat.
P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.
Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
H. Millhagen, 1918. Duitse School. Vakwerkboerderij aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd verso J.G. Siemer. Havengezicht Monnickendam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 18 cm. In goede staat.
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
J. Kik. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram F.S. 1951. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
W. Horselenberg. 1881 - 1961. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.
A.J. v.d. Spek, 1960. 1958 - Stilleven met diverse accessoires. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. Circa 1930. Hollands riviergezicht met pleziervaartuigen. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Volker Duncklenberg. 1961 Wuppertal. Vrouwelijk naakt. Tekening op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
K. Burgmans. 20e Eeuw. Schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur '89. 1944 Enschede - . Mogelijk vroeg werk verso Maya Wildevuur. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Wijkniet. 1927. 1894 - ...?..... Stadsgezicht met ophaalbrug. gezicht op oostpoort te delft. Houtsnede op papier. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.
Onduidelijk, Ydema? Mogelijk Egnatius Ydema. 1876 - 1937. Polderlandschap met boerenhuis en boeren. Huuske van Sytze en Maaike. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.
Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Henk Welter (Jan Knikker). 1889 - 1957. Poldergezicht met punter en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst. Wijsheren en keizer. Op zijde geschilderd? Afmeting: 80 x 48 cm. In goede staat.
2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Scheveningse bomschuiten op zee. Olieverf op paneel. Krom. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met figuren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
F.W.N. Mulert Fecit. 19e Eeuw. Turkse soldaat te paard. Vochtvlekken. Tekening op papier. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.
Anthony R. Cooke. 1933 - Calm waters. Zeilboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 16 x B 61 cm. In goede staat.
Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.
Hein Balsink. 1891 - 1966. Deventer School. De kolk van tante Lize. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Herder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Bernhard Janssen. 1874 - . Arnhem. Dorpsgezicht met sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In redelijke staat.
Naar Duchattel. Circa 1900. Poldergezicht met sloot en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17,5 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Paard, hond en figuur in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.