Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, haan en tuin decor. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Yixing theepot met Chinese karakters, bamboe decor en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 19 x ø 14 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring vorkmodel met deel witgoud en een deel geelgoud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. ø 53 ca 1,3 gram. In goede staat
Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.
Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.