Grote oude Chinese Yixing theepot met Chinese karakters, bamboe decor en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 19 x ø 14 cm. In goede staat.
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine paardjes. Eén pootje gelijmd. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decor. Bij één vaas rand gelijmd. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.