Drie zilveren slavenbanden, 835/000, 2 armbanden met dopsluiting, waarvan één met bewerking en een gladde armband met scharnier. 7-9 mm. ø 2x 54x60mm en 1x 61x68mm. totaal ca 55 gram. In goede staat
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met zirconia's en saffieren, fantasie model met een rozet met saffieren. Breedte ring 12 mm, ø 55. ca 3,1 gram. In goede staat
Gouden oorstekers, 585/000 met diamant en saffier. Oorstekers met witgouden ronde knoppen bezet met een rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier met een rand met diamanten met 9 di...
Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat
Strooilepel met geelmetalen strooibak met geschulpte rand met gezaagd decor, bevestigd aan een rijkelijk versierd heft met guirlandes, Frankrijk. In cassette 17 cm. In goede staat
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Double choker met granaat en een zilveren ring met granaat en witte steen met kattenoog effect.. totaal ca 9,6 gram. 42 cm en ø55 In goede staat.
Zes zilveren lepels met vergulde bak, 800/000, gemerkt: Augsburg Seethaler. 18 cm. Voorzien van gravure aan de achterzijde van de steel. totaal ca 219 gram. In goede staat
Tas met zilver beugel, 833/000, gecontourneerd model met gegraveerde Oud Hollandse voorstelling. Voorzien van ketting en draagoog. MT.: A.H.Lazonder, Schoonhoven jl.:Y:1833. Het geheel is bevestigd aa...
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model voorzien van getrembleerde bewerking met schip aan de bovenzijde. MT.: C.Capoen, Schoonhoven, 1900-1911. 13x9,5x3cm. 173 gram. In goede staat
Kristallen odeurflacon, peervormig model, met slijpwerk. Geplaatst op een ond gouden voetje en voorzien van een geelgouden kraag en dop met graveerwerk. 585/000. 11 cm. In goede staat
Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...
19e Eeuwse Russische zilveren beker, 84 zolotniks, 875/000, met florale bewerking en voorzien van schilden, één voorzien van gravure C.V.V. St Petersburg, 1842. Geplaatst op ronde voet met bewerking. ...
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Duitse legertelefoon/veldtelefoon. In houten kist. 60er Jaren. DETEWE. Afmeting: 29 x 42 x 17 cm. In goede staat.
Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.