Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Koppel antieke Oosterse pistolen
Resultaat: 150 EUR

Koppel antieke Oosterse pistolen met koper-inleg. Vuursteen. Eén kolf met scheur. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

Oud Japans Katana zwaard
Resultaat: 30 EUR

Oud Japans roodlak Katana zwaard met houten heft en schede. Deco. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Originele kris
Startprijs 100 EUR

Originele kris met polychromie. Oud Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier en zirconia
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met zirconia's en saffieren, fantasie model met een rozet met saffieren. Breedte ring 12 mm, ø 55. ca 3,1 gram. In goede staat

Gouden oorstekers met saffier en diamant
Resultaat: 180 EUR

Gouden oorstekers, 585/000 met diamant en saffier. Oorstekers met witgouden ronde knoppen bezet met een rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier met een rand met diamanten met 9 di...

Stel zilveren koektrommels & onderschotels
Resultaat: 1.750 EUR

Prachtig stel met zilveren koektrommels en onderschotels, 833/000, rond en ovaal model versierd met parelrand. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel, MT.: 1862 12 november 1887. MT.: ...

Gouden armband bolgourmet
Startprijs 800 EUR

Fraaie geelgouden bolgourmetarmband, 585/000, voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 13 mm. ca 30,5 gram. lengte 21 cm. Een enkel deukje, verder in goede staat.

3 Zilveren lepels Biedermeier
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren lepels, 833/000, met een strooilepel met rechthoekig gecontourneerde opengewerkte bak voorzien van een steel met biedermeier bewerking. MT.: J.van Wijk, Amsterdam jl.:I:1843, 18 cm, een ...

Lot met diverse zilveren messen en vorken
Startprijs 90 EUR

Lot met diverse messen en vorken met zilver, een broodmes met zilveren pistoolheft, visserveermes met zilveren heft, set met kaas- en botermes met zilveren heft, mes met agatenheft en graveerwerk, 3 k...

2 Zilveren bekers
Resultaat: 120 EUR

Twee zilveren bekers, een kleine beker met dubbele filetrand, 18e eeuw, ø 5,5x5cm, en een beker met hamerslag en cartouche met gravure; Harriet 23 juni 1924. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. ø6x8cm....

Brede gouden armband
Startprijs 1.750 EUR

Brede gouden armband, 585/000, met witgouden en roodgouden bewerking, in mat en poly. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 2 cm, 19,5 cm. Totaal ca 47,2 gram. In goede staat.

Witgouden ring met diamanten
Resultaat: 1.400 EUR

Elegante witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een royaal rozet bestaand uit 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopsta...

Gouden slavenband met diamant
Startprijs 700 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten. Bolle slavenband pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. Breedte 4 mm, 60x50mm, ca 14,5 gram. In zeer goede staat.

Gouden Ebel horloge
Startprijs 750 EUR

Geelgouden Ebel horloge, 750/000, met een vierkante kast, 15x15mm, en een verlopende gematteerde band, met klapsluiting en veiligheid Lengte 17 cm. Mechanisch, voorzien van gravure aan de achterzijde....

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 110 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model voorzien van getrembleerde bewerking met schip aan de bovenzijde. MT.: C.Capoen, Schoonhoven, 1900-1911. 13x9,5x3cm. 173 gram. In goede staat

Zilveren doosje Egypte
Startprijs 60 EUR

Zilveren snuifdoos, 800/000, rond model met scharnierend deksel voorzien van filigrain versiering met opgesoldeerd applique met vergulding voorzien van een gegraveerde kameel met figuur. En voorzien v...

Oud/antiek Arabisch geweer
Resultaat: 100 EUR

Oud/antiek Arabisch geweer met koper beslagen. Waarschijnlijk alleen deco. Afmeting: 160 cm. In goede staat.

Oud Japans Katana zwaard
Resultaat: 75 EUR

Oud Japans Katana zwaard met messing. Houten heft en schede. Deco. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

Gerold figuur, Papegaai
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

4 Zilveren fotolijsten
Resultaat: 110 EUR

Vier zilveren fotolijsten, 925/000, diverse modellen voorzien van houten achterzijde. 3,5x4cm, ø 5,5cm, 4,5x6cm en ø 15 cm. Nieuw in doos.

2 Fotolijsten met zilver
Resultaat: 100 EUR

Stel met twee fotolijsten met zilver, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met voluten en cartouche en een velouren achterzijde. London jl.:D:1978. 15x20cm. wat kleine (poets) gaatjes, verder in goede ...

Zeiss Ikon camera-lichtmeter
Startprijs 40 EUR

Oude Zeiss Ikon camera lichtmeter met jodenster in lederen etui. Afmeting: ø 5,8 cm. In goede staat.

Antieke houten foto camera, 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

4 Zilveren fotolijsten
Startprijs 100 EUR

Vier zilveren fotolijsten, 835/000, 2 ovale lijsten gemaakt uit tasbeugels, ca 10 cm, een ovale lijst met dubbele parelrand, 11 cm en een klein ovaal lijstje met bewerkte rand met C-voluten. 6 cm. In ...